Nl25 Sh Kk

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $34,25
      MP2:
      $76,55

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:spade: , K:diamond:
      MP2 calls $0,25, 4 folds, Hero raises to $1,25, MP2 calls $1,00.

Flop: ($2,60) Q:spade: , A:heart: , 8:club: (2 players)
      Hero bets $1,75, MP2 raises to $9,75, Hero folds, MP2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $6,10

Villain elég fish mint a statjai is mutatják, éppen ezért nehéz volt a döntés. Nem tudom elképzelni mivel csinálhat ekkora betet. Én flush drawra raknám talán, mert Ax-et így megjátszani elég rossz lenne, egy kisebb bet is elég lenne, két pár akár lehet is nála A8 de azt hülyeség így megjátszani, talán Q8 v 88set de akkor megint cak rossz a megjátszás, szóval ez az eltúlzott bet ez naon draw gyanús, de túl deepnek éreztem magam h itt folytassam a játékot. Sztem itt a push/fold az optimális, ha drawra teszem, mert callal pot függővé válok, ezért egy push-val elég nagy FE-m lehet, de nt mennyire helyes a gondolatmenet. Ti mit csináltatok volna?
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      FDje fix nincs, mivel szivárvány a flopp. Túl nagy az emelése a pothoz képest, meg kint az A, jó a fold.
      Betelj azért nagyobbat floppon
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ezen a floppon nem lehet flush draw-ja, max egy lukas sorra húzhat...
      Én KK-val A-os floppon nem szívesen cbetelek, mert általában csak Ax fog tovább jönni, és védekezni már igazából nincs mitől, lejött az egyetlen lap amitől féltünk, úgyhogy inkább meg kell próbálni elmenni az olcsó mutatásig, mert egy flop check után nagyon sokszor fognak megpróbálni kiblöffölni gyengébb lappal.

Így játszva természetesen fold, túl nagyot emelt vissza.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Jamm
      Én KK-val A-os floppon nem szívesen cbetelek, mert általában csak Ax fog tovább jönni, és védekezni már igazából nincs mitől, lejött az egyetlen lap amitől féltünk, úgyhogy inkább meg kell próbálni elmenni az olcsó mutatásig, mert egy flop check után nagyon sokszor fognak megpróbálni kiblöffölni gyengébb lappal.

Ezt én is így gondolom, játszom.