"mond el barátodnak"...elmondom.

• kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      "A Mondd el a barátodnak bónusz program
      Toborozz barátot és vedd fel barátonként a max. 100$ bónuszt ! "

Idézet a honlap szlogenjéből.

Nos ezt tényleg elmondom, miszerint:
      --Kb 1 1/2 hónapja elkészült a kviz.
      ------- na jó regisztráljak egy olyan helyre ahova tudják küldeni a kezdőtőkét... ez még rendben is volt.
      ------- regisztráció megtörtént a jelen honlapról a Pacific Pokerhez, a jelen hónlap utmutatásának pontos betartásáva.. -----nos nincs más dolgom csak várni....
      Pár nappal később kérték a személyi igazoló iratok másolatát... ez rendben is volna és el is ment.
      ezt követöen jön a jelzés, hogy regisztráljak egy másik terembe, mert nem tudják utalni, mivel biztos elrontottam a regisztrációt.

5 nappal ezelőtt itt olvastam Max... magyarázatát /nem nekem válaszolt, hanem egy másik forumozonak/, hogy valami gond volt a 888. softverénél, vagy szerverénél, mert nem jo helyre terre a regisztrációkat, és ezért nem tudták utalni a kezdőtőkét... jó közelítéssel valami hasonlóról volt szó.
      -----na igy már értem ezek szerint beleestem a témába.
      OK ennek örömére és "Jeff" válaszai alapján, Mex...válaszában , /ezt már nekem irta/ megadott linkre kattintva, hogy nehogy "elrontsam" beregisztráltam a FullTilt-re /mint a legtőbb számítógéphez nem értő, pontról pontra követve az utasítást/.
      Mostmár csak várni kellet .
      ---eltelt újabb két hét, igy kérdés indult "Jeff" felé, hogy mi a történet.

Hát igen . Az a helyzet, hogy ide sem érkezett semmi, sőt mostmár válaszra se méltatnak.
      Lassan lejár a kezdőtőke "szavatossága" , és ennyi.
      -- Elgondolkodtató, hogy mi értelme volt az egésznek????
      Sajnos segítséget nem igazán kapok, hogy miért és hogyan, dehát ez van.

Az az igazság, hogy nemigazán kell kenyérre a dolog, de jól esett volna, és akkor tényleg lett volna mit mondani a barátaimnak.

De ezt igy biztos elmondom...

Kiváncsi lennék, hogy a fenn leirtakat "Jeff" vagy valaki illetékes, hogyan látja?

Üdvözlettel: K László /kocici52/ vill.mérn. progr. matemat.
  • 4 válasz
    • ZebraSF
      ZebraSF
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.25, Hozzászólások: 2.593
      Én csak azt tudom mondani , hogy még mindig valószínűbb ,hogy a regisztrációknál volt valami probléma ... ha jól tudom több mint 2 millió embernek sikerült regisztrálnia és megkapnia a kezdőtőkét.Hogy a háttérbe mi lehet , arra pedig csak az ügyintézők tudnak választ adni ...

Üdvözlettel : ZebraSF gépészmérn. hallgató ;)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ilyenkor az a megoldás, hogy újra rákérdezel Jeffnél, talán elnézhető nekünk, hogyha másfél hónap alatt véletlenül egy leveledre nem érkezik válasz.
      Bár én azt az infót kaptam, hogy az összes üzeneted megválaszolásra került.

Miért?
      Na igen ez egy jó kérdés. De a Pokerstrategy, és a pokerterem külö cég. Így a Pokerstratey nem lát bele abba, hogy mit is csináltál a regisztrálás alatt.
      El kell ismernünk, hogy a miértre vonatkozó kérdésekkel csak találgatásokkal tudunk mi is válaszolni.

Hogyan?
      Ennek egyszerű módja van az útmutató. Jómagam 6terembe regisztráltam útmutató alapján /mint a legtőbb számítógéphez nem értő, pontról pontra követve az utasítást/. És mindegyik esetben sikeres volt a regisztráció.

A másik dolog, hogy akkor tudunk segíteni, ha elmondod, hogy mit is csináltál. Például elhallgattad, hogy a PPre is regisztráltál, csak utólag mondtad, hogy se oda, se a bwinre nem küldték. Lehet, hogy mindkét probléma egy tőről fakadt.

Ha valóban meguntad a regisztrálgatást, akkor saját pénz befizetésével is tudsz pontokat gyűjteni, ami alapján hozzáférhetsz a kínálatunkhoz (stratégiai anyagok, videók stb.)
      Például a bwines regedre ha befizetsz, akkor az eddigi beírásaid szerint meg fogod kapni a First deposit bónuszt, és tudsz majd pontokat gyűjteni. De persze mivel nem látunk bele, így ez korántsem biztos.

Végezetül szeretnélek megkérni, hogy ne nyiss több topikot. Ha további kérdésed vagy véleményed lenne írd le a meglévőek valamelyikébe. Ott is meg fogja találni a célközönség.
    • ggibic
      ggibic
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.11, Hozzászólások: 1
      Nekem rendben zajlott annak idején a dolog. Szóval megjött az 50$ időben, nem volt gond semmivel.
      A probléma inkább a "Mondd el a barátodnak programmal van..." Először "elmondtam" 3 barátomnak, meg is kapták a kezdő 50$-t. Én kaptam utánuk eddig 45$-t (ami persze még nem használható). Aztán elmondtam még háromnak. Ebből ketten azt a levelet kapták, hogy valószínűleg csalók lehetnek és biztos, többször regisztráltak, azután, hogy a személyi másolatukat is elküldték. Mindketten évek óta játszanak egyébként pókert igazi termekben, de a gépet be sem tudják nagyon kapcsolni, csak a póker termek szoftvereihez értenek. Nem értettem a dolgot. Aztán volt még egy Hölgy, aki kapott tőlem meghívót. Tőle már személyit sem kértek, csak egyszerűen nem válaszoltak semmit a sikeres kvíz és terem regisztráció után.
      Ezért én inkább letettem erről a programról. Nem ér az a plusz 50$ annyit, hogy h**lyét csináljak magamból, és magyarázkodjak az ismerősöknek, hogy de igenis ez egy jó dolog.
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      Tekintettel arra, hogy úgyérzem a hsz. ban említett másik topikban már "cakkosra rágtuk" hogy hova vagyok regisztrálva, /amiből utobb pont a magyar moderátorok segítségével kiderűlt, hogy pl: a Bwin-nel nincs szerződés/ az említett "cakkos" ok miatt nem történt említés.
      De az említell topik elözményeiben említett volt a PartyPoker, a Pacific, és a Tillt ---- na innen nem értem, mert egy regisztrációt elnézhet bárki 1X üsse kő 2x de mikor a moderátok magyarnyelvű segítségét követve csinál az ember valamit ....hát.......

Na egy szó mint száz, a 888- nál /ha jól olvastam a forum valamelyik topikjában egyértelmű ma már, hogy nem a P.S. és nem is én rontottam el, / hanem a 888 nál volt valami bibi. Csak az a baj, hogy erről már újabb regi halom után értesül az ember.
      Én a listából felajánlottakból 3 teremet adtam meg /a valós 5 regiből/ azt követően, hogy valamiért eggyiket sem fogadták.

Nos innen mondom azt, hogy nem értem.

Igérem nem nyitok több topikot többé.
      Azt hiszen elmomdtam mindent.
      Maradok mindenkinek tisztelettel K.L. /kocici/