Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl20 Sh Jj

• zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $25,15
      Hero:
      $19,80

0,1/0,2 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with J:spade: , J:heart:
      MP2 folds, Hero raises to $0,80, 3 folds, BB calls $0,60.

Flop: ($1,70) 6:spade: , 7:club: , A:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1,20, BB calls $1,20.

Turn: ($4,10) 2:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $2,40, BB calls $2,40.

River: ($8,90) 8:spade: (2 players)
      BB bets $3,50, Hero folds.

Final Pot: $12,40

Sziasztok!
      A kerdesem a kovetkezo: Turnon hagynom kellett volna es checkelni? Ismeretlen az ellenfel es arra gondoltam mi van ha ez is olyan maniakus es flopon nem dob soha ezert gondoltam egy 2nd barellre turnon. Riveren igazabol mar vagy A parra vagy egy rosszul megjatszott setre tettem amit csak vegig callozott es river checkem utan ertekert nyitott vele. A bajom az az, hogy tul kicsi nekem a river nyitasa, szerintetek a tobb penz remenyeben nyitott ilyen kicsit, hogy megadjak rosszabb kezzel vagy ez a gyengeseg jele volt es adnom kellett volna? Igy utolag atnezve sajnalom, hogy nem fizettem erte. Talan megerte volna azt a 3,5 dolcsit :s_frown:
  • 1 válasz