Regelés, ellenőrzés, életkor

• melleslegcs
      melleslegcs
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.20, Hozzászólások: 15
      A családi dolog valóban jó kérdés. Én is szeretném apunak az 50$. Akkor ne is killódjak a személyivel? Még jó hogy olvasgattam a fórumot. Fölöslegesen nem piszkálom fel! Tehát csak másik IP-ről. Akkor egy kérdés : Hálókártya IP? Mert a másik dinamikus! Ja és még valami : Öcsém 2008.03.30. lesz 18 éves! Regelhet hamarabb? Mármint úgy hogy pénzt is kapjon! Vagy ezt is ellenörzi az oldal? Mármint a pokeroldal? Mert én már elmúltam így nem tudom ilyen kicsi időtartamra mi a lehetőség. Vagy Biztos ami biztos alapon várja ki az időt? Válaszotok előre is köszi. (Ez egy kicsit összetett kérdés lett. :) :) :) )
      T.:Mellesleg
  • 7 válasz
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Szerintem az öcséd várja meg azt a harmincadikát.
      Amúgy pedig gondolom otthon van helyi hálózat és egy router-en keresztül mentek ki a netre...sajnos itt a router internet felé néző IP címe számít, nem a gépek hálókártyájának a címe.
      Viszont azért nem teljesen gáz a helyzet. Van pár terem, ahol nem nézik ennyire gázul. Pl a Partyn a lényeg, hogy ha egy IP-ről játszotok, akkor ne legyetek bent a játékban egyszerre, és ha esetleg később vmikor különböző IP-ről vagytok is bent, ne üljetek le ugyanahhoz az asztalhoz, mert azonnal zárolják mindkettőtök account-ját, és csak azután nyitják meg újra, ha mindketten azonosítjátok magatokat a support-nál.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Családi ügyekben vedd fel a supportal a kapcsolatot, erre ők tudnak pontos választ adni.
      Az életkorral kapcsolatban, természetesen az öcsédnek ki kell várni, amíg 18 lesz, csak ezután tud beregelni a PS-re, és kikérni az 50$ kezdőtőkét.
    • Kacefac3
      Kacefac3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.13, Hozzászólások: 34
      Szevasztok!

Lenne egy apró kérdésem, nem tudtam hova írjam, hát ide írom.
      Én már regeltem régebben, játszok is, de van egy öcsém akinek külön gépe van és nagyon szeretné kiprobálni. Regisztálhat ő is ide? pl mint az én toborzott barátom?
      És ha igen akkor a Titan Pokert választhatja-e, mint én és játszatunk e egy időbe külön-külön asztaloknál?!
      Válaszotok előre is köszönöm
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ez ügyben a PS supportját kell felkeresned, a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni.

A Titan úgytudom nem szereti az ilyet, bár én pont egy ellenpélda vagyok, nálunk bő fél évvel ezelőtt még semmi
      gondja nem volt ezzel. SnG és cash asztalokhoz természetesen nem enged be együtt, de MTT-n pl. elindulhatunk mindketten. Sztem a legjobb, ha rákérdezel erre mielőtt lépnétek, az ő supportjuk elérhető a kliensből chat útján, ill. felkereshetőek emailben a support@titanpoker.com címen. Sok sikert! :)
    • OpWhite
      OpWhite
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.30, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Regeltem, olvastam, kvízeztem, regeltem a Partypokeren, 1 napon belül megkaptam a pénzt ellenőrzés nélkül. A párom, aki szintén pókerezik, szintén regelt, olvasott, kvízezett, de mivel mondtam neki, hogy nem biztos hogy 1 IP-ről szerencsés lesz ha ketten játszunk, alternatív megoldásként a PokerStarts-on regelt.
      Ezzel eddig nem is lesz gond gondolom, a kérdésem csak az, hogy nálatok nem okoz-e problémát (lakcím, IP ugye ugyanaz, ráadásul egyidőben is vagyunk fenn általában)? A páromtól egyébként kérte a scannelt adatokat :P
      Várom válaszotok, köszönettel: OpWhite
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Nem gáz az ilyen, inkább a termeknél szokott probléma lenni. Sztem okos dolog volt külön terembe regelni. :)
    • OpWhite
      OpWhite
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.30, Hozzászólások: 2
      Köszönöm a gyors választ :)

Akkor neki is kezdek majd lassan a játéknak, meg akartam várni amig kapok valami visszajelzést.