szemelyi

• lyoscat
      lyoscat
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.05, Hozzászólások: 3
      Hello,
      en kitoltottem a kvizt, utana kaptam egy levelet, hogy kuldjem el a szemelyimet beszkennelve. OK, elkuldtem. De ekkor se kaptam meg a penzt, utana jott olyan level, hogy kuldjem el meg egyszer a szemelyimet + egy kepet, amin en is rajta vagyok, ahogy a szemelyit fogom. Minek most ez? Miert nem eleg, ha az ember a szemelyit elkuldi? Mindenkitol kernek ilyet, vagy csak engem szivatnak?
      udv!
  • 17 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Sajnos az utóbbi időben egyre több volt az olyan eset, amikor visszaéltek mások (barátok/rokonok) igazolványával.
      Emiatt a biztonsági ellenőrzést megszigorították, és most már kérik ezt a képet is.
    • vkrisztian
      vkrisztian
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.24, Hozzászólások: 3
      nagy hülyeségnek tartom már bocs, engem is ezzel szivatnak sajna
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem igazán értem, mi ezzel a probléma. Manapság már minden telefonban van fényképező, és kb. fél perc alatt fel lehet tölteni a számítógépre.
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      Original von vkrisztian nagy hülyeségnek tartom már bocs, engem is ezzel szivatnak sajna
      mi benne a hülyeség pontosan?
    • wtfsht666
      wtfsht666
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 77
      ha a multiacc fájna....:D :D :D :D
    • lyoscat
      lyoscat
      Kezdő
      Az a problema, hogy eleve szemelyit nem kerhetnetek, mert nem vagytok hivatalos szerv. De a logikai bukfenc ott van a dologban, mikor elkuldom az ID-mat, erre visszajon a level, hogy kuldjem el meg egyszer ugyanazt, plusz meg egy fenykepet magamrol, ahol tartom... Akkor miert nem rogton az a level jon, hogy kezben tartva kuldjem? Ez idohuzas, es arra megy ki a jatek, hogy ne kelljen a bonusz penzt kifizetni. Akkor szuntessetek be az akciot, es kesz.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Tényleg jobb lenne a nyugati age verify, bankkártya, és minden ok, kevesebb lenne a 16 körüli reklamáló.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem kötelező kezdőtőkét kérni és az 50$-t igénybe venni. Az oldal minden további nélkül használható úgy is, ha saját pénzt fizetsz be valamelyik partnertermünkbe, és a mi útmutatónkat használod a regisztrációkor.

Amennyiben viszont valaki a kezdőtőkét akarja igénybe venni, a PokerStrategy fenntartja magának a jogot, hogy bizonyos adatokat (név, cím, életkor) ellenőrizzen. Az egyéb adatokat (mint pl. a személyi igazolvány szám) ki lehet takarni. Az ellenőrzés így is szúrópróba-szerűen zajlik, nem kérünk igazolványt mindenkitől. Az utóbbi időben azonban a visszaélések nagyon megszaporodtak, így a vezetés kénytelen volt az ellenőrzést megszigorítani.
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      Original von lyoscat Az a problema, hogy eleve szemelyit nem kerhetnetek, mert nem vagytok hivatalos szerv.
      lol ez teccik
    • lyoscat
      lyoscat
      Kezdő
      En kitoltottem a kvizt, nem jott semmilyen level egy hetig legalabb. Erre mikor mertem kerdezni annyit, hogy mikor kaphatom meg a toket, maris jott, hogy minden igazolvanyt kuldjek... Szerintem itt senki nem kaphat bonuszt, csak az idohuzas megy. Hiaba kuldok barmit, nem is felelnek....
    • ZebraSF
      ZebraSF
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.25, Hozzászólások: 2.593
      A PS tesz neked szivességet , vagy te nekik ?? Gondolkozzál már el miről beszélsz :f_o:
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      Szerintem itt senki nem kaphat bonuszt, csak az idohuzas megy. :D

Meddig bírod? :D Türelem nagyon fontos, szerintem kvíz+türelem teszt :D

Nyugi én már egy pár kezdő 50$ elbuktam nem nagy cucc! :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von lyoscat En kitoltottem a kvizt, nem jott semmilyen level egy hetig legalabb. Erre mikor mertem kerdezni annyit, hogy mikor kaphatom meg a toket, maris jott, hogy minden igazolvanyt kuldjek... Szerintem itt senki nem kaphat bonuszt, csak az idohuzas megy. Hiaba kuldok barmit, nem is felelnek....
      Üdv!

Az emailre (a képekkel) nem érkezik válasz, majd csak arról kapsz emailt, ha megtörtént a kezdőtőke kiutalása. Az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Amennyiben ez már letelt, érdeklődj az ügyfélszolgálatnál. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • Hunor
      Hunor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.07, Hozzászólások: 4
      Üdvözöllek Titeket!
      A személy azonosítással van egy kis gondom. Nevezetesen a személyimet cserélik. A régit érvénytelenítve visszakaptam az okmányirodától, de az újat még nem kaptam meg. Ugyanakkor egy A/4-es lapot kaptam, mint igazolvány igénylő lapot, amelyen a fényképemmel együtt az összes adatom szerepel, természetesen aláírással, bélyegzővel ellátva. Kérdésem a fentiekből kitalálható: meg kell várnom a plasztik személyit és azt kell elküldenem, vagy megfelel az igénylő lap is?
      A választ megköszönöm!
      Hunor
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Útlevél vagy jogosítvány is jó. A lap semmiképp, mert arcképes igazolványra van szükség, a nemzetközi support nem érti mi az a papír, nem fogják elfogadni. Ha egyik sincs, akkor meg kell várnod a személyit.
    • Hunor
      Hunor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.07, Hozzászólások: 4
      Szia MaxMad!
      Köszönöm a gyors választ. Elküldtem a jogosítványom, a lakcímkártyám, illetve a kézbentertott jogsis fotómat, remélem jó lesz Nekik.
      Kösz mégegyszer!
      Üdv.: Hunor
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szívesen. Bármi van, kérdezz nyugodtan. :f_cool: