Karrier kezdet

• boss0909
      boss0909
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 1
      Az a kérdésem,hogy a stratégiai kérdéseknél miért csak ajánlókat tudok elolvasni? Hol van az egész cikk? Pókerezni nem régen kezdtem és szeretném megtanulni az egész játékot az elejétől a végéig,a legkisebb trükktől haladva felfelé. Mivel kezdjem tanulásomat akár itt a pokerstrategyn,akár az életben (mit olvassak,hogyan fejlődjek egyre jobban,mit tegyek fejlődésem érdekében fokozatosan). Köszönet minden hozzászólónak.
  • 7 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A stratégiai cikkek elérése bizonyos státuszhoz van kötve (bronz; ezüst; arany; stb). Erről részletes információkat a Jutalmazási rendszerben olvashatsz.
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 16
      hello tudna nekem erre valaki angol választ adni hogy elküldhessem az ügyfélszolg.-nak:D ear kerinemarta,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff

már kipipáltam az info megosztást, azon kivűl sztem mindent jól csináltam.
      annyi hogy a pokerstrategy szoftver már lenn volt a gépemen és nem töltöttem le mégegyszer a regisztráció során /ez gond?/

köszi
    • Sworn9
      Sworn9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.09, Hozzászólások: 316
      Mielőtt az angol választ írnám, hadd kérdezzem meg, csak a biztonság kedvéért, hogy:

1. a pokerstrategys linket használtad-e a pokerstars kliens letöltéséhez,
      2. megadtad-e a felhasználóneved itt a pokerstrategy oldalon a starshoz, (honlap menüpont/beállításokban ki van pipálva a pokerstars a számla adatoknál?)
      3. a starson a cashier menüben a személyes adataid stimmelnek-e ( azzal amivel itt regeltél a pokerstrategyre),
      4. regisztrációkor a bónuszkódot jól adtad-e meg?

Üdv,

András
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      1. nem töltöttem le mégegy magát pstars szoftot mert lennt volt a gépen
      2. a honlap menü/ beállitásoknál ? van nicknamenél pedig beirtam amikor csináltam a reget
      3.az adataim stimmelnek
      4. azt a bónuszkódot adtam meg amit ott irt igen. bár az nem a PS150 volt.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Nos, amennyiben az info megosztást sikerült kipipálni, akkor bízhatunk benne, hogy működni fog a dolog.
      Ettől függetlenül továbbra is előfordulhat, hogy nem megy el a kezdőtőke, mivel nem a mi linkünket használtad.
      Ez esetben választanod kell majd egy másik termet. Egyelőre várjuk meg, mit válaszolnak.

"Hello,

The information sharing now enabled.
      Please try to send the 50$ again now.

Thank You"
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      ok kössz!!
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von kerinemarta 4. azt a bónuszkódot adtam meg amit ott irt igen. bár az nem a PS150 volt.
      Hol az az ott? mert a pokerstrategy.com-newplayers van ott, a pokerstrategy.com-reveng meg amott :D De tréfit félretéve, a pokerstrategy.com-newplayers a kezdős kód. Anélkül nem valószínű, hogy működne a dolog. Ha a pokerstrategy.com-reveng-et adtad meg, akkor az sajátbefizetéses kód, PS-hez kötött számlával. (Feltételezve, hogy Stars-ra regeltél :D )