marketingcode

• ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 25
      Hello!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy nem írtam be a marketing kódot a pokerstars-nal. Ez úgy történt, hogy én még régebben csináltam egy számlát, de nem töltöttem fel pénzzel csak megnéztem milyen ott a játéktér. Tehát akkor még nem is tudtam volna beírni ezt a kódot mert, csak most regisztráltam be a pokerstrategy-ra nemrég. A kvíz sikerült, de most nem tudom sehogy se beírni a kódot utólag. Már volt uninstall, töröltem az összes fájlt, újraraktam pókerstrategy-s linkről a pokerstars-t. Mit lehet ilyenkor tenni?
  • 11 válasz
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2.038
      Sajnos sztem semmit!

Csak új számla esetén lehet kezdőtőkét kapni.....ha jól tudom!
      Választanod kell egy másikat.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! deauxnak igaza van. Idéznék a bónusz áttekintőből:
      Már rendelkezel számlával a PokerStarson?
      Ebben az esetben ide sajnos nem tudunk neked kezdőtőkét biztosítani - mindegy, hogy valódi vagy játékpénzes számlád van. Kérlek hogy válassz egy másik pókertermet.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Köszönöm a segítséget!
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Hello!

Megcsináltam az új számlámat a pokerstars-on. Lefényképeztem a személyim elejét, hátulját. Mivel van bennem egy kis bizalmatlanság ez iránt, ezért én kitörlöm a személyi számomat a képekről, minden többi tisztán lászik majd. Elfogadjátok így is?
      A képeket security@pokerstrategy.com ide küldöm. Itt van magyar support?

Előre is köszi!
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      A számot törölheted :D Ami nekik kell, Név, szül. dátum, a képed, címed, meg esetleg egy live fotó a személyiddel :D Magyar supp nincs, ha minden igaz.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Az adatlapomon megadtam minden adatot, kivéve a városi tel számot, a mobilnak szerintem elégnek kelle lennie. Mégis azt mutatja hogy még nem adtam meg mindent pedig el is mentettem.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Írd be a vonalashoz is a mobilszámot, és akkor úgy el fogja fogadni.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Sikerült. Köszönöm.
      Lenne még egy olyan kérdésem hogy tudam azt megcsinálni hogy csak egy sima új hozzászólást írjak, ne pedig válaszként tudjak csak hozzászólni. Van esetleg egy külön gomb amire katt, mert nekem csak új topic gomb van, meg válasz...
      Ez elég láma kérdés, ez van...
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Az új topic melletti válasz gombot használd nyugodtan, mivel elvileg a témanyitásra reagálsz egy adott topicban :D Ettől függetlenül bármit tudsz belevésni.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Hello

Mivel a pokerstarson volt már egy accountom, ezért oda már nem tudom küldeni a kezdő zsetont. Szóval szeretnék az unibetre csinálni egy új accountot és oda kérni az 50 dolcsit.
      A regisztrációnál a PS oldaláról nyitom meg az unibet oldalát. Adjam meg a személyes adatokat. OK. Ott látok egy olyat hogy "promociós kód" oda mit kell írni? Van esetleg egy pokerstrategys promociós kód? Vagy üresen kell hagyni és regisztráció után beírni valami kódot hogy tudják a PS-ről linkeltem oda?

Köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv! Az Unibetre nem lehet kezdőtőkét kérni.

Választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Ezután a Segítség menüpontban válaszolni kellene arra az üzenetre, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.