ujabb 50+100$ ^^ de oda nem regelhetek

• kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      mostanaban neztem meg a postafiokomban a sok pokeres hirdetes kozott, egy strategys levelet, ahol lattam, h ujabb 50+100$t kapok, meg kaptam hozza bonuszkodot is, es h a titanon kellene kijatszanom.
      (bar ugy tudtam, h csak azok kapnak ujabb +50$t akik elbukjak az elozot...)

ezzel csak az a baj, h a paromnak a titanon van szamlaja,es a titan support, azt mondta, h akkor nem regisztralhatok.. :(
      akkor most buktam az ujabb 50$t? vagy megoldhato h mashova kuldjek?
  • 19 válasz
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Volt egy tévesen kiküldött levélsorozat, lehet te is véletlen kaptál ilyen levelet, sőt, 90% hogy te is tévedésből kaptad. :(
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von fureszk Volt egy tévesen kiküldött levélsorozat, lehet te is véletlen kaptál ilyen levelet, sőt, 90% hogy te is tévedésből kaptad. :(
      az lesz akkor...

meg szerencse, h van az elozobol...

(lehet nem veletlen volt csak iogy toboroznak a titanra :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Megkérnék mindenkit, hogy pontos információk hiányában inkább ne válaszoljon a feltett kérdésekre... :s_rolleyes:

Az a levél a Stars-ra szólt, és itt található : "A kezdőtőkéd megérkezett" -email

Sajnos valóban az a helyzet, hogy így nem fogod tudni kikérni azt a kezdőtőkét.
      A Titan szabályzatában sajnos benne van, hogy egy háztartásból/számítógépről csak egy regisztráció lehetséges.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von MaxMad Megkérnék mindenkit, hogy pontos információk hiányában inkább ne válaszoljon a feltett kérdésekre... :s_rolleyes:

Az a levél a Stars-ra szólt, és itt található : "A kezdőtőkéd megérkezett" -email

Sajnos valóban az a helyzet, hogy így nem fogod tudni kikérni azt a kezdőtőkét.
      A Titan szabályzatában sajnos benne van, hogy egy háztartásból/számítógépről csak egy regisztráció lehetséges.

oh koszonom az infot, akkor megprobalok beszelni a titan supportal. mert nem egy cimre vagyunk bejelentve, azonban, jatszott mar a parom tolem is es naluk is. (neki fix az ipje, nekem valtozo, szoval ha ipt valtopk, es csak itthonrol jatszom elvileg, nem vesz minket dupla accountnak.)

kar lenne veszni hagyni 50+100$-t...
      bar azt sem ertem mire kaptam ujabb 50+100$t, azt hittem azt csak azok kapnak akiknek elfogy a kezdotokeje...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Úgy tudom sajnos nem csak az IP számít, hanem a lakcím is. Próbáld meg, remélem sikerül. Sok sikert!
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von MaxMad Úgy tudom sajnos nem csak az IP számít, hanem a lakcím is. Próbáld meg, remélem sikerül. Sok sikert!
      azt mondtam.

en meg a szuleimhez vagyok bejelentve. csak arra kell figyelni, h csak tolem lepjunk be a titanra, de majd irok a supportnak es kitalaljuk, h oldjuk meg

az ujabb 50$ ajanlatnak van lejarati datuma?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Sry, félreértettem. Lejárati idő tudtommal nincs.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      tokmind1 mert beszeltem a titan supportal es tokmind1 mit csinalok nem regelhetek oda, igy lenyegeben kaptam ujabb kezdotoket amit nem utaltathatok ki, mert nem regelhetek a titanra...

a pstol jo taktika, mert nem hiszem h ok nem latjak, h a paromnak van itt szamlaja es az a titanra van bekotve, es biztos h azt is tudjak, h a titanra igy nem regelhetunk masikat. szoval a ps tudta h ugyse tudom kivenni...

persze masik terembe nem kerhetem, meg ipokeren belul sem... :/
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      lol

Ezt ugye nem gondoltad komolyan, vagy ha igen, akkor szerintem kevesebb krimit kéne nézned... :s_ugly:
    • CyberPunk999
      CyberPunk999
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.20, Hozzászólások: 16
      Original von MaxMad lol

Ezt ugye nem gondoltad komolyan, vagy ha igen, akkor szerintem kevesebb krimit kéne nézned... :s_ugly:
      persze h nem

csak idegesito.
    • ZebraSF
      ZebraSF
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.25, Hozzászólások: 2.593
      Multiacc rulz. :s_thumbsup:
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von ZebraSF Multiacc rulz. :s_thumbsup:

tanulj meg olvasni mielott hulyesegeket irsz...

eleg hasznos az eletben.

az h a parom geperol irtam meg nem multi account...
    • CyberPunk999
      CyberPunk999
      Bronz
      Dear Matyas,

Thank you for contacting Titan Poker.

This is Patrick from the Support Team.

Matyas, please be informed that our Security Team allows your girl friend to
      create another account here at Titan Poker. Just uninstall and reinstall the
      poker software properly and ask her now to create her own account.

Your understanding is greatly appreciated.

ezek szerint rakjam ujra a titan softwaret, es utana regelhet nyugodtan???
    • CyberPunk999
      CyberPunk999
      Bronz
      kinek irjak h kuldjek az uj 50+100$-t?

vagy amikor bekoti a szamlajat, akkor automatikusan kuldi?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von kis19

a pstol jo taktika, mert nem hiszem h ok nem latjak, h a paromnak van itt szamlaja es az a titanra van bekotve, es biztos h azt is tudjak, h a titanra igy nem regelhetunk masikat. szoval a ps tudta h ugyse tudom kivenni...

Jaja, egy multicégnek más elfoglaltsága sincs, minthogy téged bosszantson :tongue:
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von MrBobiBoss
      Original von kis19

Jaja, egy multicégnek más elfoglaltsága sincs, minthogy téged bosszantson :tongue:

na latod mar ketten gondoljuk igy tehat biztosan van benne vmi...

pedig mar kezdtem azt hinni, h uldozesi maniam van...

egyebkent csak bosszantott mert ket napomba telt mire a titan supportnal kiharcoltam, h regelhessek.
    • DenisTheACE
      DenisTheACE
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.02, Hozzászólások: 87
      hello MaxMad.lehet uj toket kerni???mert en a baratok toborzasabol elek most....van ilyen?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Jelenleg (holnapig!) lehet kérni 2. kezdőtőkét a Pacific Pokerre, amennyiben már rendelkezel összesen 888 strategy ponttal.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von CyberPunk999 kinek irjak h kuldjek az uj 50+100$-t?

vagy amikor bekoti a szamlajat, akkor automatikusan kuldi?
      helló!

Na királyság, örülök hogy összejött. :s_thumbsup: Ezek szerint akkor mégsem lettél összeesküvés áldozata. :s_tongue:

Készítsd el a számlát a levélben kapott bónusz kóddal, és ha pár napon belül nem érkezik meg a kezdőtőke, akkor írj egy üzit a Segítség menüben, hogy kaptad ezt a lehetőséget, és a számlád készen áll az 50$ fogadására. A válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.