Nem történik semmi

• 13 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      Kérlek olvasd el eme téma első hozzászólását: Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Türelem. A lényeg, hogy ne nyiss uj számlát. :)
    • perzsa
      perzsa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 3
      uff, én nyitottam és a másikat időközbe zárolták :(
      írtam supportnak
    • pampa
      pampa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.25, Hozzászólások: 13
      Hogy a mansion poker mekkora egy ****** **** :D ... Várok már több, mint 2 hete az 50$-ra, elküldtem személyimet is, ... Itt azt mondták várjak, következő üzire, hogy várjak,következőre is, hogy várjak, mire egyszercsak más választ kaptam !!! Azt hogy irjak a mansion poker support-nak. Irtam is. Azt mondták legfeljebb 72 óra és megkapom, ami letelt, hát irtam nekik ismét. Erre milyen választ kaptam ? Ismét ellenőrizték az adataimat ( amit már megtettek 2x) és azt mondták, hogy legfeljebb 72 óra és megkapom.... Nemmondom kellemesen érintett az üzenet :) , kezd elegem lenni ebből, de talán ott is negyedikre majd más választ kapok: irj a NASA-nak.... Ezek nem 72 napra gondolnak már ? :D 15 már letelt, hurrá !!! Már csak 57 és talán nem kapok újabb 72-t :D :D :D

Na, de viccet férretéve lehetetlen a mansion support

Javitom magam, most nézem e-mail fiókomat, kaptam e-mailt, elsőre öröm, hátha begyorsult a folyamat! De a levél tartalma:

Hello,

Thank you for contacting MANSION.

Further to your recent communication, we have now escalated this issue over to the relevant department to investigate.

Please allow upto 7 days for a response regarding this matter. As soon as we receive further details we will update you accordingly.

Thank you for your patience and understanding, should you require further assistance please do not hesitate to contact us.

Na a 3 napból lett 7 , mind1 marad a várakozás. Másnak is ilyen soká húzódik, vagy én vagyok pehhes ? :tongue:

És azt nem lehet megoldani, hogy a mansion számlámat megszűntetem, és nyitok helyette máshol, pl: partypoker-en és oda utaltok ? A Mansion nagyon nem szimpatikus ...
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      @pampa

Ezen " És azt nem lehet megoldani, hogy a mansion számlámat megszűntetem, és nyitok helyette máshol, pl: partypoker-en és oda utaltok ? A Mansion nagyon nem szimpatikus ..." csak a support tud sajna neked segíteni ( PokerStrategy support)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      A supportal a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél tudsz kapcsolatba lépni.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni.
      Előfordulhat, hogy a válasz több napba is beletellik. Sajnos (szerencsére) rengeteg emailt kell feldolgoznunk egyszerre, és remélem megérted, hogy ez sorrendben történik.
      Úgyhogy ezúton is kérném a türelmedet, megértésedet köszi, előre is. ;)
    • pampa
      pampa
      Bronz
      A supportot tudom hol találom, de azért köszi, de inkább a véleményetek érdekelne, hogy megéri-e változtatni, vagy mostmár inkább várjak, mert itt a support azt mondta, hogy már csak a mansionon múlik a dolog, a ps már elrendezte az 50$-t... tehát akkor szerintem lehet még hosszadalmasabb lenne... mire visszacsinálják, aztán újra kezdődik a másik póker teremnél. Szerintetek ? Mert én komolyan nem tudom. De az biztos - a mansionra soha nem fizetnék be ( persze ezt nem lehordásból, privát véleményem).
    • pampa
      pampa
      Bronz
      Na ez lezárva. Ezt a kedves üzenetet kaptam, mégcsak a 7 napot sem kellett megvárnom ! :

Thank you for your email regarding your MANSION.com account.

After a thorough review of your account it has been found that unfortunately you are not eligible for this bonus as you did not meet the terms of the bonus. For full details of the bonus please visit the MANSION page at Poker Strategy. Should you have any further queries regarding the information on this page please contact your support representative at Poker Strategy.

Thank you for choosing MANSION and please don’t hesitate to get back in touch if we can be of any further assistance.

Pedig érdekes módon mindent kitöltöttem, megfelelően ( megadtam a referrer kódot + valós adataimat, akárcsak itt a PS-n...), szóval ezt nem értem, főleg, hogy már előzőleg beigérték, hogy megkapom, mikor leellenőrizték először az adataimat, merthogy már nem először irtam a supportnak..... Akkor most az egyik supportosnak megfelelt a másiknak nem ? "legjobb" a mansion, csak ajánlani tudom mindenkinek !!! Na most akkor ha nyitok másik teremben számlát, akkor megkaphatom az 50$-t, vagy ez elúszott ? :D Sejtettem, hogy ebből már nem nagyon lesz semmi a mansion-nál, mert csak húzták :( , de ez azért szemétség.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Valami csak nem stimmel a számláddal, mert másképp biztos hogy megkaptad volna. ( nem mondom azt, hogy nem helyesen töltötted ki) Hogy mi ezt nem tudom neked megmondani, de eddig aki ide igényelte az megkapta a legtöbb esetben. ( nem biztos hogy a hiba nálad van)

Választhatsz egy más termet a kezdőtőke igényléséhez, ezek a termek állnak még rendelkezésedre: További termek

Csak olyan terembe regisztrálhatsz ahol még nincs számlád. Miután elkészítetted a számlát az útmutató szerint, írj egy üzenetet a PokerStrategy supportnak és kérd, hogy küldjék az új terembe az 50$-t mert a Mansion visszautasította.
    • pampa
      pampa
      Bronz
      Hát biztos, pedig valódi adatokat adtam meg, vissza is ellenőriztem a myaccount-ban, a referrer kódot is megadtam, nem volt még náluk számlám, ezért nem értem, hogy akkor mi lehetett rossz... Na mind1 megpróbálom másik teremben.
    • pampa
      pampa
      Bronz
      Hááát ez nem lehet igaz, ugye bemásoltam az üzenetet, amiben nyilvánvalóan le volt irva, hogy nem kapom meg a bónuszt rengeteg bonyodalom után... igérgettek, de csak nem küldték, majd jött a mail, hogy nem is fogom megkapni, mostmeg mégis megkaptam 26 Eurót... Egyáltalán tudják ezek a mansionnál, hogy mit csinálnak ? Bár megjött a pénz a véleményem a mansionról most még inkább negativ... Legalább azt csinálnák, amit mondanak. Arról már nem is beszélek, hogy igyis 10$-val megröviditettek ( 26E - 40,50 $)..... Lehet, hogy ez csak egy véletlen, ami éppen velem történt meg, de ilyennek meg sem szabadna történnie.

Azért a segitőkész embereknek :) köszöm szépen a segitséget.

Máris 60$-on :) ... ez +20$ ... ebből viszont dicséret illeti a mansiont :D ... harapnak a halak :P
    • Kacefac3
      Kacefac3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.13, Hozzászólások: 34
      Hello!

Lenne 1 kérdésem
      Több mint 1 hete rányomtam a "Mondd el barátodnak" a bónusz kifizetés gombjára (55$) és természetesen beirtam hova kérem(TitanP) és nem történik semmi!
      A teendő várni, várni és várni mi?:D
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Kacefac3 Hello!

Lenne 1 kérdésem
      Több mint 1 hete rányomtam a "Mondd el barátodnak" a bónusz kifizetés gombjára (55$) és természetesen beirtam hova kérem(TitanP) és nem történik semmi!
      A teendő várni, várni és várni mi?:D
      Hát ha több mint egy hete nem kaptad meg, akkor szerintem kérdezz rá a supportnál : Üzenet a supportnak