Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 sh JJ

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      NaatBlaat ($10.02)
      faruk_06 ($6.24)
      dkinizzle ($3.93)
      wanderli ($4.98)
      jfujikawa0 ($10)
      Kartyas Hend ($10)

Dealt to Hero J:heart: J:spade:

fold, fold, Kartyas Hendrix raises to $0.40, NaatBlaat raises to $0.70, fold, Kartyas Hendrix calls $0.30,

FLOP ($1.50) 5:heart: 2:heart: T:club:

check, Kartyas Hendrix bets $1, NaatBlaat calls $1,

TURN ($3.50) 5:heart: 2:heart: T:club: 4:spade:

NaatBlaat bets $3.50, Kartyas Hendrix folds,

NaatBlaat wins $3.27

helo
      srác pár hand alatt 50-8

mire tennétek?:)
      én TT-re

kösz
  • 9 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Szerintem ő tett téged flösshúzóra, nem jött le neked turn-re, viszont neki meg van valamilyen AT, KT, QT szerű lapja. Tipikus fish viselkedés, azért, hogy védekezzen potot hív, mert azt sem szeretné, ha megadnád.
      Mivel potot hívott ezért két lehetőséged van:

Fold (Ez nem rossz döntés)

Call (Ez sem rossz döntés, nem hiszed el, hogy jó lapja van.)
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Original von wago Szerintem ő tett téged flösshúzóra, nem jött le neked turn-re, viszont neki meg van valamilyen AT, KT, QT szerű lapja. Tipikus fish viselkedés, azért, hogy védekezzen potot hív, mert azt sem szeretné, ha megadnád.
      Mivel potot hívott ezért két lehetőséged van:

Fold (Ez nem rossz döntés)

Call (Ez sem rossz döntés, nem hiszed el, hogy jó lapja van.)
      helo

hát szerintem flushdrawra biztosan nem tett engem, mert akkor miért a turnön védekezne? nem c/c-t játszott volna, ha nagyon védeni akarná a lapját szerintem
      ésszerűbb lenne inkább flopon cbetelnie nagyot
      másrészt 3bet potban flushdraw-val valószinű checkoltam volna flopot
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ennyire erővel játszhattál volna végig c/fra ha már emelsz floppon én rátolnám turnön.
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Original von bmilk ennyire erővel játszhattál volna végig c/fra ha már emelsz floppon én rátolnám turnön.
      arra számítottam, hogy flop bet-emre dob, ha meg callol, checkolom turn-t
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      No igen, de akkor mivel csinálja? Flush draw-val? Nem hiszem, mert nem akarna elijeszteni. Azt mondod, hogy settje volt, ha ez igaz, akkor miért potot betel, azzal csak elijeszt minden gyengébb kezet és még az olyan erős kezeket is lehet mint az A2, A6, AT.
      Gondolkozz kicsit fish módjára. Floppon ott egy flösshúzó "Jajj milesz?" Ezért csak megad. Nem jön turn-re a szín így potot betel, ezzel elrontja a jóidat, hisz csak egy lap jön még.

Miért gondolom, hogy fish viselkedés? Mert, ha flösshúzótól félnék floppon védekeznék, nem turn-ön. De ha turn-ön védekeznék se pot méretű nyitással.
      Ugyanakkor, ha lenne egy erős kezem, akkor sem úgy próbálnék értéket nyerni, hogy olyan nagyot betelek, hogy csak az olyan lapok maradjanak játékban, akik legyőznek, minden más dobná.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      told rá turnön, aztán irj note-ot ha megadja vagy dobja... ráfog szokni, aztán meg majd vakarhatod a fejed...és még azt se tudtad meg milye volt.
      ez vagy a trükkös k*cs*g kategória, vagy gyenge handje volt...
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      utólag mostmár rátolnám
      a line-ja inkább fishebb, mint jó játékos
      alaptól a 3bet mérete, aztán flop c/c majd turn pot donk
      simán lehetett pl bármilyen T-je valami magas lappal

na mind1, majd köv. :)
      kösz elemzést
    • speeki890722
      speeki890722
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.07, Hozzászólások: 2.912
      Szeretnek minraiselni monsterrel is sokan, gondolok itt QQ+ra, bőven lehet hogy hátul vagyunk itt.

Valamint flop call turn raise elég erős hand általában, simán benne van hogy TT volt nála, én is elengedtem volna, lesz jobb szitu is betenni a stacket sztem.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ezen a limiten ez a minraise egy 8-as PFR-rel rendelkező arctól tipikusan AA vagy KK. És ők sose fognak védekezni a húzókkal szemben, arra hiába várunk. Jó volt így a line, lesz még jobb alkalom, hogy elszedjük a pénzét.