Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25sh 99

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      CO:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 20/13/4,7/152
      Fold to Flop CBET: 100

BB:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 44/26/1,3/124
      Fold to Flop CBET: 23

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP3:
      $29.01
      CO:
      $59.50
      BU(Hero):
      $40.03
      SB:
      $25.38
      BB:
      $57.49
      MP2:
      $69.36

Preflop: Hero is BU with 9, 9.
      2 folds, CO raises to $1.1, Hero raises to $3.65, SB folds, BB calls $3.40, CO calls $2.55.

Flop: ($11.05) T, 7, Q (3 players)
      BB checks, CO checks, Hero checks.

Turn: ($11.05) 9 (3 players)
      BB bets $4.25, CO folds, Hero raises to $9.25, BB calls $5.00.

River: ($29.55) A (2 players)
      BB bets $29.55, Hero calls $27.13.

Final Pot: $86.23.

Preflop: CO emelésére úgy gondoltam, hogy preflop elvihetem a potot, de ha mégsem jönne be akkor a 100 Fold to Flop CBET miatt floppon simán elvihetem a potot. Amire nem számítottam az BB megadása volt, bár a statjai alapján akár gondolhattam volna is rá. (Mostmár jobban odafigyelek erre is :) ) Viszont ezt pozícióban nem éreztem akkora problémának.

Flop: Mivel nem talált el a set és van két over is nem akartam multiban erőlködni.

Turn: BB emelése itt nekem nem jelentett semmit. Itt csak a J8 ver (TT, QQ cooler) és full -ra ise van néhány lapunk. Micel CO kiszállt itt úgy döntöttem, hogy tönkremegyek és egy viszonylag kis emeléssel indukálok egy push -t. Ezt mostmár hibának érzem, mivel itt már túl sok húzó van kint. Kellett volna nagyobbat emelnem? kb 11-12 $ -ig?
      Azzal, hogz itt megadott húzóra tettem.

River: Egésszült az FD, viszont A -val. Emiatt kizártam az Ax -es flush -t.
      Ami itt ver KJ, J8, QQ, TT és az össes flush (de ez runner-runner).
      Amit verünk: Kétpárok, QJ, KQ, KT

Ennek tudatában meg lehet adni ezt a pusht (AF: 1,3)?
  • 3 válasz