Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25sh QQ

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Villain:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 43/33/1,6/145
      3bet preflop: 19,5
      CBET flop: 50

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $62.64
      MP2:
      $25.00
      MP3(Hero):
      $50.52
      CO:
      $83.17
      BU:
      $55.26
      SB:
      $25.00

Preflop: Hero is MP3 with Q, Q.
      MP2 folds, Hero raises to $1, CO calls $1.00, 3 folds.

Flop: ($2.35) J, 8, 8 (2 players)
      Hero bets $1.50, CO raises to $4, Hero calls $2.50.

Turn: ($10.35) J (2 players)
      Hero checks, CO bets $7.00, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

- Flop 3bet push lett volna a helyes játék?
      - Igy turn dobható?
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      8as valoszinütlen, csomo huzó kint, én floppon betolom
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von vanyas 8as valoszinütlen, csomo huzó kint, én floppon betolom
      43 VPIP én nem tartanám annyira valószínűtlennek azt a 8-ast, továbbá ne feldjük, hogy 200 BB deepen vagyunk. Azért ennyivel már meggondolandó az a flop push egy over párral.

Ugye játék közben ez jobban látszik, de az AF érték alapján nem tűnik túl agresszívnek az ellen. Flopon valószínűleg én is inkább csak a call mellett döntenék, viszont ezzel nem adnám fel a handet, hanem a turnön (és bármilyen turnön) tovább folytatnám a nyitást kb. ugyan annyival, mint ő tette. Mert azzal, hogy Te passzolsz a turnön, neki a flop emelés után szinte kötelező betelni, Te pedig ott álsz tudatlanul, mert még mindig nem tudod, hogy valóban jobb nálad, vagy csak folytatja a blöfföt. Ha viszont a turn nyitást is megemeli, akkor nyugodt szívvel dobhatsz.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Original von pborisz
      Original von vanyas 8as valoszinütlen, csomo huzó kint, én floppon betolom
      43 VPIP én nem tartanám annyira valószínűtlennek azt a 8-ast, továbbá ne feldjük, hogy 200 BB deepen vagyunk. Azért ennyivel már meggondolandó az a flop push egy over párral.

Ugye játék közben ez jobban látszik, de az AF érték alapján nem tűnik túl agresszívnek az ellen. Flopon valószínűleg én is inkább csak a call mellett döntenék, viszont ezzel nem adnám fel a handet, hanem a turnön (és bármilyen turnön) tovább folytatnám a nyitást kb. ugyan annyival, mint ő tette. Mert azzal, hogy Te passzolsz a turnön, neki a flop emelés után szinte kötelező betelni, Te pedig ott álsz tudatlanul, mert még mindig nem tudod, hogy valóban jobb nálad, vagy csak folytatja a blöfföt. Ha viszont a turn nyitást is megemeli, akkor nyugodt szívvel dobhatsz.
      igaz, nem vettem észre h deep.
      Ugy én is call flopp, lead turn
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Deepen azért nem lenne jó itt all-in menni egy ilyen laza arc ellen, mert simán lehet 8as nála. Flop call, turn lead lenne valóban a jó line, ahogy ezt előttem már javasolták.
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Rendben köszönöm!