Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NLSH100 Th Jh

• basis
      basis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.28, Hozzászólások: 58
      PacificPoker, $0.50/1.00 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      DerwahreDU (SB): $134.96
      HERO (BB): $193.67
      Jenkem81 (UTG): $106
      pin70 (UTG+1): $237
      rusty_james (CO): $218.49
      luigi563 (Button): $99.38

Dealt to HERO T:heart: J:heart:

Pre-flop:
      Jenkem81 raises to $3.50, (1 folds), rusty_james raises to $12, (2 folds), HERO calls $11, Jenkem81 calls $8.50

Flop: ($36.50) 8:diamond: Q:heart: A:club: (3 Players)
      HERO checks, Jenkem81 checks, rusty_james bets $17, HERO calls $17, (1 folds)

Turn: ($70.50) 6:heart: (2 Players)
      HERO bets $66.98, rusty_james raises to $189.49, HERO calls $97.69

River: ($424.66) 3:spade: (2 Players)

Results:
      [color=red]HERO Showed [/color]T:heart: J:heart:
      rusty_james Showed Q:diamond: A:heart:
      rusty_james wins $395.84
      rusty_james wins $24.82

A turn bet itt rendben van? vagy jobb a pot kontrol OOP-ben szörny húzóval? A dobás turn-ön már elképzelhetettlen gondolom....
      Akkor úgy gondoltam kapok fold equity-t ha nem akkor +maximalizálom a húzóm értékét (bár csak 1lap jött) de a turn bet-el már komitáltam magam.
  • 4 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      érdekes line. preflop a cold call végülis oké. deepek vagyok. ha jól blöffölsz simán oké. weak willainek ellen énis gyakran játszok bármivel ami kicsit is használható kéz, mert postflop a nuton kívül semmivel se mennek all-in deepen. flopon én bluffbe fordítanám a kezet, mert az AA-n, meg a QQ-n kívül mással ennyit c-betelni elég lol. az összes többi lapját riverig kiblöffölöm kivéve ami pont volt nála, az AQ-t. a call kicsit szerintem rosszabb, de mindenképp jobb a foldnál, mert turnön még tudsz blöffölni, meg nutod lehet egy 9-essel meg egy K-al. turnön szólnak érvek a C/R és a donk mellett is, de mindkettő oké. ismét csak el fog dobni mindent a pre 3betelő, mert QQ és AA-on és AQ-n kívül mással nem adhat meg. az equityd már jó a FE-vel együtt. pech, hogy AQ volt nála. megesik az ilyen. de ettől még deepen simán lehet szerintem moveolgatni. nekem rengetegszer csinálnak ilyet, hogy az ilyen overpárokkal, meg TPvalami kickerekkel eljönnek riverig, ahol már ilyen 120-140 BB a pot és riveren egyszerűen elszórják a lapjutak egy potközeli betre/pushra, mert azt hiszik nut van nálam. így szinte bármilyen használható lappal érdemes moveolgatni. ha pedig véletlenül eltalálsz valamit, fél potokat betelgetsz és így a jó oddsok miatt simán eljönnek a mutatásig
    • basis
      basis
      Bronz
      Igen én is valahogy így gondoltam, flopon csak azért call mert még ültek mögöttem, így villain gondolhatta azt turn-on hogy hoppá ez az arc valami durvát floppolt és csak call-olt floppon mert még pénzt látott jenkem81-ben. Turn-on azért donk mert lejött az esetleges színhúzó és ez kötelező bet egy szörnyet tartó játékosnak, de ő nem így gondolta szinte azzonnal visszatolta akkor már tudtam hogy nem AK-val 3bet-elt preflop:D de dobni már nem tudtam kb:30% a részesedésem turn-on egy ilyen boardon.
      Azért választottam ezt mert sokan játszák ilyen lassan a set-et többrésztvevős party-ban, hát igen pont AQ volt nála túlsok mindent nem hisz el nekem csak a pocket88asokat....
      Ja és info nem nagyon volt róla:27/20 280hand
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      pre nem calloznek, hiaba kicsit deep a dolog (annyira nem... csak 200bb).
      flopon ok a check/call, en se nagyon moveolgatnek, mivel eleg jo eselyunk van ajvulni, aszt meg nem nagyon dobatunk.

turnon nem ertem miert bet? sokkal gyengebb line, mint a check/raise, es egy AK-t erre nem is fog eldobni pl. mig ha csekrezelsz, siman elszorhatja.
    • basis
      basis
      Bronz
      Igen attól függetlenül hogy AQ-volt nála a Waki verziója a helyes játék "erősebb line"..