Elrontott Account!

• 10 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Melyik rendszerből? ...
    • Palkov
      Palkov
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.05, Hozzászólások: 11
      A pokerstrategy.com-ról
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Ha valamit elrontottál, akkor nem az a megoldás, hogy törölteted magad.
      Pláne nem, hogy nyitsz egy újabb accot csak úgy, amivel megsérted a regisztrálás feltételeit.

Akit törölnek a rendszerből, az többet nem regisztrálhat.

Szóval mi is volt az eredeti probléma?
    • Palkov
      Palkov
      Bronz
      Régebben reggeltem még hozzátok. Elrontottam a regisztrációmat az egyik pókerteremnél a bónuszt nem kaptam meg hibát jelzett. Azóta (ez volt már kb. 3-4 hónapja) nem pókereztem és elfelejtettem az accountomat a pokerteremnél. Még írtatok is hogy miért nem igénylem, hívom le a zsét! Ezért kérném hogy töröljétek a régi accountomat a pokerstrategy-ről mert újból meg szeretném csinálni a kvízt és most már komolyabban játszani! (Szerintem meg tudjátok nézni, hogy NEM lett felhasználva a a kód/bónusz előzőleg...) És látni fogjátok hogy komolyan beszélek... Légyszíves nézzetek utána (régi Nick-em "Paulcsik") nagyon fontos lenne!

(Tisztában vagyok vele, hogy nem tudom megigényelni a plusz zsetont az új accountal sem, mert a qvíz kitöltése után kéri az adataimat!!! Azért fordultam hozzátok hogy segítséget kérjek és nem csalni akarok!)
    • Palkov
      Palkov
      Bronz
      Ezt a levelet kaptam még régen, amit most olvastam el! Nekem az is megfelelne, ha a "Paulcsik" accountot nulláznátok, hogy előről tudjam kezdeni a kvízt és új pókerterem regisztrációval használhassam...

----------------------------------------------------------------------
      Tobi,
      16.04.09 13:19: Szia Paulcsik!

Mivel még nem regisztráltál a pókeroldalon a Cashier-nél (kassza), a pénzedet még nem sikerült átutalni. Arra kérünk, hogy pótold ez a hiányosságot, és egyben ellenőrizd azt is, hogy érvényesítve van-e az e-mail címed, illetve hogy a számlanevet helyesen adtad-e meg nekünk.

A regisztráció a következőképp történik: elindítod a pókerszoftvert, majd "Cashier" ("Kassza") és ott a "Deposit" ("befizetés") gombokra kattintasz. Egy böngészőablak fog megnyílni, benne egy űrlappal, amit értelemszerűen és pontosan kitöltesz a megfelelő valós adatokkal. Ezután ezt az ablakot be is zárhatod.

Az e-mail címed visszaigazolásához a pókeroldaltól kapott e-mailre lesz szükséged. A kódot, amit az e-mailben találsz, be kell írnod a "My account" "Change/validate email" ablakon a "Validationcode" mezőbe. Amennyiben szükséges, akkor itt új igazolókódot is kérhetsz. Kész is vagy. Ha ezeken túl vagy, írj egy üzenetet, és újra elindítom az átutalást.

Üdvözlettel,
      Tobi

-----------------------------------------------------------------------------------
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Ennek nem ez a módja, az első accountod az érvényes, és annak segítségével ki tudjuk küldeni a pénzt máshová.
      Írnod kellene a supportnak (segítség menüpont), hogy mivel az első accountoddal nem kaptad meg a pénzt, ezért csináltál egy újat.
      Az újat zárják be!
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű supportunk.

De ameddig ez nem történik meg, ne lépegess összevissza be a két accountba, mert a vége az lesz, hogy mindkettő zárni fogják. Aztán ha később csinálsz egy harmadikat, azt is.

Ha bezárták, akkor erről a linkről tudsz választani termet:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Megcsinálod a regisztrációt, majd megírod a supportnak a termet, és már megy is a pénz.
    • Palkov
      Palkov
      Bronz
      Köszönöm a segítségedet! Írtam már a supportnak, de írok mégegyszer részletesebben természetesen Angolul. Ezt pedig zároltatom... Köszönöm!
    • Palkov
      Palkov
      Bronz
      Úgy néz ki sikerült zárolniuk a régit és használhatom tovább ezt! Köszönöm a segítséget!
    • Tibtobi
      Tibtobi
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.08, Hozzászólások: 1
      Helló. Van megoldás arra, hogy rossz terembe kértem az 50 dolcsit, és máshova szeretném, de még nem küldtem el az igazolványomat?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Úgy tűnik nincs... :s_biggrin: