NL25sh A8s 3bet

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Villain:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 26/21/1,8/102
      3 bet preflop: 2,5
      Fold to flop CBET: 0
      WTSD: 33

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $54.49
      SB:
      $18.00
      BB(Hero):
      $53.62
      MP3:
      $25.35
      CO:
      $101.23

Preflop: Hero is BB with A, 8.
      MP3 folds, CO raises to $0.75, 2 folds, Hero raises to $2.6, CO calls $1.85.

Flop: ($5.30) 8, 5, 7 (2 players)
      Hero bets $3.25, CO raises to $10, Hero calls $6.75.

Turn: ($25.30) 6 (2 players)
      Hero checks, CO bets $20.00, Hero raises to $41.02, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $45.30.

Preflop:
      Visszanézve nem biztos, hogy jó gondolat volt a 3bet A8s -el preflop ez ellen az arc ellen a "Fold to flop CBET: 0" miatt.

Flop:
      A flop ideális. A raise miatt leginkább kétpár, set, húzó, esetleg 99-JJ -ra tettem. Ezen a ponton egy 18,55 potba kellett megadnom 6,75 -öt. ez kb 3,5:1. Ezzel itt simán meg lehet adni flush -re és egy over + pair -ra. Ehhez még hozzávettem azt is, hogy mind a ketten deep -ek vagyunk és simán kifizethet két párral vagy set -el. 3betelni viszont nem akartam, úgy éreztem azzal blöffbefodítanám a hand -et.

Turn:
      Ismét ideális. Lejöhetett sora, flush, esetleg set, kétpár. Ha ez történt tovább fogja védeni a hand -et... (utólag simán jöhetett volna egy check behind és akkor "bajban vagyok"). Itt jobb lett volna egy bet push, vagy esetleg egy check call. A check - raise itt elárulta a kezem. Amitt ment a push, mert úgy gondoltam, hogy egy ekkora emelés után már nem fog dobni 86,5 potba kellett megadni 21 -et. Szerintem itt a dobása egy set, vagy kétpár esetén hibás. Igazam van?

Várom a véleményeket.
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      oddsod nincs callra floppon, te ugy számoltad ki az esélyeket hogy a rivert is nézted. De a deepség miatt nem rossz a call, csak mint látod oop nem tudod majd kifizettetni a lapod.
      Jó a turn, ugyis betel mindent, jó lapot is, blöfföt is
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      valóban nem jól számoltam. 18,55:6,75 ez 2,75 : 1
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Nekem a turnig tetszik a játék. Még a turn check is tetszik, mert ugye flopon CO átvette az irányítást, hadd folytassa csak. Itt viszont a raise nagyon rossz. Ezzel azonnal elárultad a lapodat. Én inkább a call mellett döntenék és riveren jó sok időt várva betenném a maradékot. Ez egészen más, mint egy turn emelés, amivel óriási erőt mutatsz.
      Egyébként az ilyen handekben mutatkozik meg jól, hogy milyen rossz is OOP játszani.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nem rossz a PF 3bet, CO-ból gyakran fognak dobni.
      Floppon jó a call a deep stackek miatt (100BB-vel remélem push all-in ment volna), bőven van implied oddsod. Turn-ön jó a check/raise már nagyon jó oddsokat kap a callra villain, és elég aggró volt biztos jó lapja van, amit itt már ritkán fog eldoni. Felesleges lenne a riveren egy párosodott boardon berakni a pénzt.
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      köszönöm az elemzést mindenkinek!