Meglévő termek feliratása

• MassaTG
      MassaTG
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 62
      Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,ami szerintem több már régebb óta online játszó,de a pokerstrategy-n még újabbnak számító játékosban megfogalmazódhatott.
      Én egy ismerős által regeltem erre az oldalra,de már hosszabb ideje több online pókerteremben rendelkezem accountal,és jó pár teremben volt már befizetésem,és ezzel a bónuszokat ki is merítettem,legalább is ami ezekre a termekben az adott promóciókra igaz.Pl első befizető bónusz,stb de jó pár termet egy adott verseny miatt töltöttem le vagy egy adott másik fórum rendezett itt egy privát versenyt,és mondjuk ezen vettem részt és az ő promóciós kódjuk,vagy banner letöltésével van meg az adott teremben a regisztrációm.Jelenleg 12 teremben van regisztrációm,és ebből kb. 6-8 ban van 30 dollár feletti tőkém.
      Mivel nem csak abban a teremben játszom,amiben beregeltem erre az oldalra,hanem több teremben is a kérdésem csak annyi,hogy
      -Miként tudom bevonni ezeket a termeket is a pokerstrategy pontok gyűjtésébe?
      -Van e erre lehetőség vagy ez mindig az adott terem supportjának a rugalmasságán múlik?
      -Ha ez megoldható,akkor az addigi promóciókon,pl privát versenyeken később nem tudok részt venni?
      -Ezekben a termelt rake ek nem számítanak csak az adott terem pokerstrategy be való beregisztálása után,vagy lehet kérni ezek esetleges jóváírását?
      -Vannak olyan termek is amik nem szerepelnek a partnerlistán,várható ezek bővítése?

Köszönöm előre is a segítséget!
  • 1 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Sorrendben:
      - Elvileg nincs erre lehetőség, kivéve a PokerHeaven-t
      - Ha más oldalon keresztül regeltél, akkor kizárt. Régebben előfordult, hogy bekötötték, de ma én már nem fűznék ehhez sok reményt.
      - Ha bekötik, akkor a PokerStrategy promóciókat igénybe veheted.
      - Csak akkor tudsz Strategy pontokat gyűjteni, ha a terem be van kötve
      - Ez ügyben a tárgyalások szinte folyamatosnak mondhatóak, de csak akkor tudunk információt adni, ha a tárgyalások már lezárultak. Amennyiben bővítésre kerül sor, az mindig megjelenik egy hír formájában.