Várakozás????!!!!!!!

• fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.08, Hozzászólások: 11
      Tobi,
      02.07.09 15:38: Dear fari1969RT,

Thank you for your message, I updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Best regards,
      Tobi Ezt az üzenetet kaptam fent emlitett dátumon, az 50$ free-vel kapcsolatban. AZ igaz hogy nem irták hogy hányszor 48 órát kell várni!!! Szeretném megtudni hogy várjak nyugodtan és majd kapok vami választ vagy lehet megint el van rontva vmi és baj van azért nem küldték a kezdőtőkét!!! Válaszodat előre is Köszönöm:FARI
  • 47 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Nem jött valami üzeneted ezután a segítség menüpont alá?
      Ha nem, akkor kérdezz rá a supportnál, hogy meddig kell még várnod.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 25
      Hello!

Ez az 50 dolláros kezdőtőke ez nagyon nehezen akar összejönni. A support írta, hogy a pokerstarsra nem tudták küldeni (ezt már leírtam egyszer máshol miért nem) a kezdőtőkét, ezért jelezték hogy csináljak egy másik platformon egy accountot.
      Levél:

Dear ruggiero25,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Jeff

Csináltam egy új accountot a Mansion pokeren. Megadtam a PSVIP kódot a bonus kód résznél. Itt a pokerstrategin meg username-t adtam meg és válaszoltam is nekik.

Levél2
      Dear Support,

The new platform, where I made a new account is the Mansion Poker. The username on the Mansion poker is "Ruggiero187". Please transfer the starting capital there.

Thanks
      Best regards,
      Tamas

Erre jött egy levél, hogy:

Levél3
      Dear ruggiero25,

The money has been put on the transfer list today,
      so you should receive your starting capital very soon.

Please remember to check your poker software
      as well as your support tickets on our website
      regularly.

Best regards,
      PatrickS

Már kezdtem örülni, mikor is kaptam egy másik levelet is.
      Level4

Dear ruggiero25,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Best regards,
      Jeff

Még megpróbálok kontaktolni a Mansion pokerral is, hogy miért nem mutat a link oda. És még írok a supportnak is.
      Ha valamelyik moderátor tudna nekem segíteni ez ügyben azt megköszönném, esetleg ők is kapcsolatba lépnek a support-tal.
      Már kezd fárasztó lenni egy kicsit.

Most vettem észre, hogy mi lehet a hiba. Két különböző kód van megadva a mansion pókernél itt a PS-en. Ha csak simán a Pókertermek gombról megyek az pókerasztalokhoz akkor ott a PSVIP kód van. Ha pedig innen http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/ akkor pedig 150PS van megadva. Remélem ki lehet javítani valahogy... írok a supportnak a mansion-ön. Én már nem szeretnék új accountokat nyitogatni...

Előre is köszönöm
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von ruggiero25 Hello!

Csináltam egy új accountot a Mansion pokeren. Megadtam a PSVIP kódot a bonus kód résznél. Itt a pokerstrategin meg username-t adtam meg és válaszoltam is nekik.
      Fontos: Feltétlenül írd be a 150PS bónuszkódot. Csak ebben az esetben tudjuk átutalni a Mansion Poker számládra a kezdőtőkét.

A fenti szavak a letöltési útmutatóból valók. No more comment.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Na igen, ott volt a link a levélben, arra kellett volna rámenned, és nem elcsatangolni másfelé. Sőt a Pókertermek menü alatt is az volt az első mondat:
      "Ha megoldottad a kvízünket, és szeretnéd megkapni a kezdőtőkét, válassz ki egy pókertermet az alábbiak közül: link"

Ebben az esetben csak a Mansionnak tudsz írni, hogy rossz kódot adtál meg.
      HA kijavítják neked, akkor írj a mi supportunknak, hogy próbálják meg ismét elküldeni a pénzt.
      De ameddig a Mansion ezt nem javítja, mi nem fogjuk tudni elküldeni oda a pénzt, illetve segíteni se fogunk tudni semmit.

HA a Mansion nem javítja ki, akkor csak egy 3. terembe tudod megkapni a kezdőtőkét.
    • ruggiero25
      ruggiero25
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 25
      Beszéltem a Mansion poker support-jával. Azt írták hogy bezárták az accountot és hogy nyissak egy újat ahol megadom a helyes bonuskódot. Tehát kell egy teljesen új accountot nyitni, új névvel.
      Írok egy új levelet a PS supportnak hogy elrontottam a kódot és ezért nem érkezhetett meg a kezdőtőke, és hogy csinálok egy másikat ahol a jó bónuszkódot adom meg, és hogy küldjék oda a kezdőtőkét.
      Szeretném megkérdezni, hogy hol lehet itt a Pokerstrategy-n megváltoztatni a pókerteremhez tartozó username-et?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Te nem tudod megváltoztatni, de ha megírod a supportnak, akkor oda küldik a pénzt, illetve átírják, hogy tudj pontokat is kapni.
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      már több mint egy hete hogy azt irták 48 órán belül utalják az 50 $ os kezdőtőkét de sehol semmi!!!! ijenkor mi van??? várjak tovább??
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      Original von fari1969RT már több mint egy hete hogy azt irták 48 órán belül utalják az 50 $ os kezdőtőkét de sehol semmi!!!! ijenkor mi van??? várjak tovább??
      mivel,hogy bronz statuszu lettél,gondolom már megkaptad.vagy barmelyik pillanatban megis kaphatod.
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Lehet vmiért bronz lett a statuszom de nem jött még meg a kezdőtőkém!De ezekszerint már valószínüleg meg fog a napokban érkezni?? Köszönöm a helpet(mindet)!!!!SZIASZTOK!!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ha nem fizettél be saját pénzt valamelyik partner termünkbe a mi útmutatónkat használva, akkor csak azért lehetsz bronz, mert a kezdőtőkédet kiutalták.
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Olyan lehetséges hogy már a kezdőtőkét kiutalták amit jelez az hogy bronz statuszu lettem(de én magamnak nem fizettem be egyik terembe sem)de még várni kell arra hogy megérkezzen az accountomra???Mert még nem jelent meg az összeg!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Melyik teremről van szó pontosan ?
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      A CAKE POKER- nél csinaltam acountot!! És mindent megcsináltam amit kellet! Választ is kaptam jul.2.-án hogy 48 órán belül küldik a kezdötökét de azota is csak várom de semmi!! És nem értem ha még nem játszottam akkor hogyan lettem bronz státuszu???
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ellenőrizd légyszi, hogy nem kaptál-e tőlünk emailt, vagy esetleg üzenetet a Segítség menüben. Az emailt nézd meg a SPAM mappában is, előfordulhat, hogy oda kerül a levél. Ha nem találsz semmit, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Dear fari1969RT,

Your deposit of USD 0.01 has been credited to your PartyAccount.

Please keep this transaction information for your records:

Transferred from: FREECHIPS

Transaction ID: 12471321902718321

Amount: USD 0.01.

Date/Time Transaction: 09-JUL-09 09:36 EST

Fee charged:

To view your deposit history select the Transaction History link from the Cashier.

EZT az e mailt kaptam???
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hát, ez érdekes, főleg akkor ha nincs számlád a Partyn. Biztos nem oda kérted ki a pénzt ?
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Na most vesztettem el igazán a fonalat!! 2 éve csinaltam a party pokernel egy szamlat amire nem tudtak vmiért utaloni kezdötökét de most megnéztem és amit a cake pokerre kértem valamiert oda jutott!! Pdig én ezt írtam a segítségnek:fari1969RT,
      02.07.09 13:41: Dear support!
      I did not obtain the startmoney yet.
      Please let my account name be checked.
      My correnct ID: fari1969RT
      My pokerroom: Cake Poker
      Thank you.
      Tobi,
      02.07.09 15:38: Dear fari1969RT,

Thank you for your message, I updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Best regards,
      Tobi
      AMIRE EZT KAPTAM VÁLASZUL(akkor most mit keres a party poker számlámon az 50$ pedig azt már 2 éve meg se néztem és nem is oda kértem ezt az összeget)

HA tudsz légyszives válaszolj erre!!
      Mellesleg nekem nem probléma ha a party pokeren kell játszanom mert eredetileg is ott akartam játszani 2 évvel ezelőtt!!(csak furi az egész?)

MI legyen?:játszak akkor aparty pokernel és ne problémázzak tovább?

Megértésedet előrre is köszönöm!!!
      ÜDV:FARI
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hát ez érdekes, őszintén még én sem hallottam ilyenről.
      Ha egy terembe kiutalták a kezdőtőkédet, akkor utólag már nem lehet áthelyezni másik terembe.
      A Party egy nagyon jó terem, és a +100$ is könnyedén kijátszható a megfelelő mennyiségű játékkal.

Amire mindenképp oda kell figyelni:

1. 90 napod van arra, hogy 300 Party pontot szerezz máskülönben nem kapod meg a bónuszt, és a vele járó pénzt. 300 Party pontot követően tiéd a pénz és ki is veheted azt.
      2. Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.
      3. Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha mégis megtörténne véletlenül, akkor jelentkezzél - miután kijátszottad a 300 pontodat - az ügyfélszolgálatnál. Ők majd a PartyPokerhez fordulnak és visszaállítják a bónuszt.
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 16
      szia!
      ez az utolsó üzenetem az ügyfélszolgálattól tudnál nekem segíteni a jelentésének lefordításában és a teendőkben ?

Dear kerinemarta,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Jeff

előre is köszönöm