Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Fr 55

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      $9,28
      Hero:
      $4,72
      BU:
      $0,87

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with 5:heart: , 5:spade:
      MP2 folds, MP3 raises to $0,12, Hero calls $0,12, BU calls $0,12, 2 folds.

Flop: ($0,42) T:diamond: , 5:club: , T:heart: (3 players)
      MP3 checks, Hero checks, BU bets $0,04, MP3 calls $0,04, Hero calls $0,04.

Turn: ($0,54) K:club: (3 players)
      MP3 bets $0,26, Hero raises to $0,65, BU raises to $0,71 (All-In), MP3 calls $0,45, Hero calls $0,06.

River: ($2,67) 5:diamond: (3 players)
      MP3 checks, Hero raises $3,85 (All-In), MP3 folds.

Final Pot: $6,52

Results follow (highlight to see):
      Hero shows four of a kind, fives (5h 5s)
      BU shows four of a kind, tens (Ts Tc)

BU wins with four of a kind, tens (Ts Tc)

Ezt lehet kicsit bénán játszottam meg. Riveren arra gondoltam hogy itt már semmit nem fog megadni, ha nincs nála lap, ha meg van, akkor talán egy blöff allint hihet mögé. Azért az eredményt is nézzétek majd meg ;)
  • 1 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Riveren jobb lett volna kisebbet emelni, szinte biztos hogy K van nála, szerintem még 1,5-2 körül megadott volna. Ezzel az allinnel jelezted hogy nem a K-nak öréltél meg ennyire. Pókerre nem nagyon teszünk senkit, tehát valószinűleg Tx-re tett. A többi standard. Az eredmény meg lol. Úgy látszik mostanában mindenki pókerrel bukik el.