Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl50 Jj

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      CO:
      $49.25
      BU:
      $30.41
      SB:
      $21.22
      BB(Hero):
      $58.68
      MP3:
      $70.92

Preflop: Hero is BB with J, J.
      MP3 folds, CO raises to $2, 2 folds, Hero raises to $6, CO calls $4.00.

Flop: ($12.25) 8, T, 9 (2 players)
      Hero bets $9.00, CO raises to $25, Hero raises to $52.68(All-In), CO calls $18.25(All-In).

Turn: ($108.18) 9 (2 players)

River: ($108.18) J (2 players)

Final Pot: $108.18.

Results follow:

Hero shows a full-house, jacks full of nines (J J)
      CO shows four of a kind, nines (9 9)
      CO wins with four of a kind, nines (9 9).

bar nem sok mindent verek, de eleg sok penz bent volt, akkor ugy gondoltam mar a banki esely miatt mennem kell, de utolag azt mondom dobni kellett volna, szett a valoszinu, QQ ellen meg szinte eselyem sincs.
  • 2 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ezért nem szeretek oop JJ val 3 betelni, szinte blöffbe forditod a kezed. SOkszor kapsz minimum egy overt a floppra, meg alacsony floppon sem megyek szivesen allint, slowplay KK, AA, meg a QQ is ver, AK meg dob
      nem kell mindig nagy potokat kreaálni JJ val
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      én oop nem igen szeretek callozgatni nagyobb parokkal, de pl ha itt kisebbet cbetelsz a flopon, mivel 3betelt potban simán elég itt fél pot korul, ugyanis sok realis draw nincs kint, és ha arra kapsz egy raist, akkor még read és az ellenfél játékstilusa alapján lehet dobni vagy megadni vagy emelni. én nem nagyon dobnám ezt ismeretlen ellen.