bónusz

• Akos117
      Akos117
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 34
      Csináltam egy kis hibát.Nemrég letöltöttem a Pokerstars klienst az egyik pókeres oldalról.Pont utána ismertem meg a Pokerstrategyt.Befizettem, beírtam a bónuszkódot, azonban az nem volt jó.Hát beírtam egy másik kódot, de azt már egy másik oldalról.Így is megkapom a bónuszt, vagy ahhoz az kell, hogy ugyanarról az oldalról töltsem is le a klienst, ahonnan beírtam a kódot?
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

A számla csak akkor lesz hozzánk bekötve, ha a regisztrációs útmutató lépésről lépésre követve van. Stars esetében ebbe beletartozik például a mi linkünkről való letöltés, és a marketing kód beírása.

Mivel korábban regisztráltál a Starsra, így nem fogsz tudni Strategy pontokat gyűjteni abból a teremből.

Valamilyen befizetési bónuszra mindenképp jogosult vagy 8ha másra nem a Stars saját kódjával), de a Strategy bóuszkóddal hiába próbálkoznál, az rád nem lesz érvényes.
    • Akos117
      Akos117
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 34
      Gondoltam, amúgy a Pokerstrategynek nálam csak annyi köze van a Starshoz hogy letöltés, meg befizetés után ismertem meg ezt az oldalt.Már megbántam, hogy nem innen töltöttem le.Csak azért érdekelt ez, mert nem szeretném azt hogy nagy nehezen kijátszom a bónuszt és nem kapom meg, talán még zárolják is a számlám, mert nem ugyanarról az oldalról írtam a bónuszkódot, mint ahonnan letöltöttem.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Ilyen miatt nem szoktak zárolni, hacsak nem hoztál létre több számlát.