Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 AJs, hogy mik vannak :D

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Hand Information
      , 0.1 BB (6 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 metalbyzaii ($10)
      Seat: 3 charnick1 ($19.87) Dealer
      Seat: 5 sashaty ($9.75) Small Blind
      Seat: 6 pok3rface99 ($37.22) Big Blind
      Seat: 8 Hero ($11.37)
      Seat: 10 ilsn ($10)
      Dealt to Hero
      :Ah:  :Jh:  

Preflop (Pot:0.15)
      RAISE Hero$0.4
      FOLD ilsn
      FOLD metalbyzaii
      RAISE charnick1 $1.3
      FOLD sashaty
      CALL pok3rface99 $1.2
      CALL Hero$0.9

Flop(Pot: $3.95)
      :5c:  :5h:  :Ac:  

CHECK pok3rface99
      CHECK Hero
      CHECK charnick1

Turn(Pot: $3.95)
      :5c:  :5h:  :Ac:  :2d:  

BET pok3rface99 $2.7
      CALL Hero$2.7
      CALL charnick1 $2.7

River(Pot: $12.05)
      :5c:  :5h:  :Ac:  :2d:  :Jd:  

CHECK pok3rface99
      ALL-IN Hero
      CALL charnick1 $7.37
      ALL-IN pok3rface99
      FOLD charnick1
      RETURN pok3rface99 $25.85
      ShowDown:
      SHOWS pok3rface99 -----> pf CC szép volt :D aztán lehet osztani az észt a másiknak mert lemákol...
      :Ad:  :Kd:  
      MUCKS Hero-----------------> végső pot $35

Hero

BTN barátunk az eddigi legnagyobb gambler+fish akitvel eddig dolgom volt, ízelítőnek bőven elég ha annyit irok hogy 92/31 WTSD 47%

A KÖVETKEZKET CSAK AKKOR OLVASD HA ÉRDEKEL A HÜLYESÉGEM......

amikor megkaptam a lapomat, egyből az volt az első gondolatom hogy mit fogok csinálni ha kapok barátunktól egy 3betet, ami eddig még nem jött össze ( sajnos eddig 2 alkalomból nem sikerült lestackelni, egyik alkalommal floppolt flush toltam be a donkbetjára az all int :D kicsit overbet lett, de bíztam benne hogy bármilyen lapja ha szinbe van adja, nem így lett a másik egy TPGK volt ellen már nuts....

meg is érkezett a 3bet, már a pf allinon gondolkoztam AJsel :D igen :D amikor vakból bartunktól kapunk egy CC-t... ez megölte az akciómat... azért kénylten voltam én is cold callolni... AJs-t itt semmiképpen nem lehetett volna velem eldobatni amikor a fish barátunk beszállt...

mint kéősbb kiderült hogy a cold callozó a másik fish, aki azt hiszi magáról hogy tud játszani, mert le tud szedni pár vesztes játékost...

mondanom se kell hogy a leosztás után kaptam a fejemre hogy mekkora mákos fish vagyok... :D az egyik ott magát nyerő játékosnak mondó, akit megjegyzek még soha nem láttam az előtt nekem állt hogy én mit hazudozok hogy nyerő vagyok, meg hogy már 25K handet lenyomtam itt... mert még nincs rólam csak 250 handje.... mondom neki barátom én nem láttalak még téged soha... :D és valaohgy érdekes hogy én míg 6 asztalon játszok ő csak 1en van ott... most akkor ki hazudik? :D nah mind1 végül belinkletem neki a statjaimat és elhallgatott :D
  • 1 válasz