Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL6 SH A9o

• thepianist
      thepianist
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.25, Hozzászólások: 227
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.03/$0.06 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BB:
      $5.94
      CO:
      $1.20
      BU(Hero):
      $12.85
      SB:
      $3.12

Preflop: Hero is BU with 9, A.
      CO posts deadblind, CO checks, Hero raises to $0.3, 2 folds, CO calls $0.24.

Flop: ($0.69) 5, 5, 6 (2 players)
      CO bets $0.18, Hero calls $0.18.

Turn: ($1.05) Q (2 players)
      CO bets $0.36, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.05.

Jo lett volna a raise egy ilyen flopon?
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      - Jo lett volna a raise egy ilyen flopon?

- Nem, nem hiszem, draw gyanus ezért donkbet/call valószínű a lineja, de lehet TP-ja van. Amúgy én A9o-val még CO sem emelek!

- De miért nem?

- Azért mert miért emelünk Axel? Azért hogy Ász párt kapjunk floppon, csak aza baj ha lekóláznak akkor alkalmanként jobb kickerrel szintén Ászt kaptak.

- Jó, de akkor mi a ranged?

- Nekem, EP A2s+ AJo+ MP AJo-A10o+ CO A10o+ BTN Ax+ de sokszor dobok A6 A3 lapokat, de inkább már itt nálam asztal függő... nem mondanám hogy ezt kell használni, mindenki alakítsa ki a saját induló stratégiáját, de míg nem vagyunk postflop biztonságban addig szerintem nem érdemes ilyen lapokat bevetni...

- Jó de ha CO nem emelsz A9oval akkor miért emelsz A2s-el?

- Azért mert azzal lehet FD-t is floppolni, de ezzel a lappal se megyünk tönkre Ász magas floppon. én turnön nyugodtan elengedek egy Ász TP-t ha turn erőt mutat.

néha rám jön az ilyen :D nézzétek el :D
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Én annyit tennék hozzá, hogy az én range-emben is benne van az A2s de csak A6s-ig. Mivel így a flössön kívül még sorhúzót is néha floppolsz ám a maradék lapokkal A7s, A8s, A9s, ATs betalálsz egy top párt és a kicker miatt nem tudod, hogy most jó vagy rossz a lapod. Az alacsony kicker miatt pedig könnyebben meg tudsz válni a lapjaidtól.

Bmilk. Most akkor EP-ben A2s+ megjátszol, de MP,CO-ról meg nem? :f_rolleyes: Vagy lehet én értem félre... :s_p:
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      EP-BTN mindenhol megjátszom ha nem volt előttem emelés, csak nem irtam a többihez oda. A2s+
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

A9o CO-ból teljesen jó openraise lap. Egy ilyen béna donkbetre nyugodtan vissza lehet emelni, nagyon sokszor fognak dobni. Ha csak adja, akkor turn-től c/f, ha visszatolja, akkor nyilván fold.