kezdőtőke

• wttomi
      wttomi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.08, Hozzászólások: 643
      Sziasztok,megfejtettem a kvízt,regelttem a Cake pókerre,regelésnél nemkért bónuszkódot.....depostitnál van promociós kód,de oda nem fogadta el amit anno kaptam,írtam a pokerstrategy ügyfélszolgálatának vagy 3 levelet,és semmi válasz:D ,segítsen valaki,köszi:) ))))
  • 7 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Az ügyfélszolgálat csak a Segítség menün keresztül elérhető, emailt hiába írsz arra nem érkezik válasz, mivel az csak az igazoló képek fogadására szolgál. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • keribandi
      keribandi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 7
      hello!
      az 50 dollart megkaptam de sajnos nem sok van belőle érdeklődnék ha ezt elbukom akkor a 100-at meg se kapom ? vagy az hogy müködik egyáltalán a 100 doll utalása kell azért még csinálni vmit?

köszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von keribandi hello!
      az 50 dollart megkaptam de sajnos nem sok van belőle érdeklődnék ha ezt elbukom akkor a 100-at meg se kapom ? vagy az hogy müködik egyáltalán a 100 doll utalása kell azért még csinálni vmit?

köszi
      Üdv!

A feltételek teremről teremre változnak, általáan valamennyi játékért cserébe kapod meg a 100dollárt, valahol egészben, valahol részletekben (sőt van ahol nem is 100dollár)
      Szóval melyik terem?
    • keribandi
      keribandi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 7
      full tilt poker
      közben meg már el is buktam az 50 dollárt
      pénz nélkül hogy tudok pontot szerezni?
      kösz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Tudsz szerezni további pénzt a barátaid toborzásával, erről itt találsz bővebb infót :
      http://hu.pokerstrategy.com/home/taf-info
      Az így szerzett pénzt azonban nem tudod kikérni a FullTiltre.

Ezen kívül csak úgy tudsz pontot szerezni, ha saját pénzt fizetsz be valamelyik partner termünkbe, és azzal játszol.
    • Csmdosmasdms
      Csmdosmasdms
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.09, Hozzászólások: 18
      Helló. Mennyi idő mire feldolgozzák az igazolványképet és elküldik a pénzt? Pacificre kértem a pénzt.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Csmdosmasdms Helló. Mennyi idő mire feldolgozzák az igazolványképet és elküldik a pénzt? Pacificre kértem a pénzt.
      Üdv!

Kb. 2nap, de esetenként csúszhat.
      Ha valami gond van, jönni fog egy üzeneted a segítség menüpont alá. HA nem jön meg a pénz, majd azt nézegesd.