Megjott az 50 $, de van 1 kis gond!

• djhady
      djhady
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.25, Hozzászólások: 1.529
      Udv
      Ma jott egy level Securitytol, hogy:

Hello djhady, Why is the information in your passport about your residence different from information mit is jelent, vagy melyik adapontosok mondani, hogyour account? Can you explain this? Best regards, Pokerstrategy team

Ezt le tudna valaki irni, hogy mit is jelent pontosan ? melyik adattal van a gond ?

A felette levo levelem pedig: Deposit Successful, Your deposit of USD 0.01 has been credited to your PartyAccount.

Ezutan pedig jott egy level a partycashiertol, hogy kaptam 1 dollart.

Na most akkor mit kell csinalnom, hogy jo legyen ?

Ja es a Pokerstrategyn most igy nez ki a szamlam:
      Felhasználható $1,01 USD
      Játékban $0,00 USD
      Feltételes $49,00 USD
      Összesen $50,01 USD

Koszi!
  • 13 válasz
    • ZebraSF
      ZebraSF
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.25, Hozzászólások: 2.593
      Az útleveledben lévő lakcímmel van a gond . De a pénzt megkaptad , csak el kell fogadni a bonuszt és szerintem azonnal jóváírják a többit.
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      a love megjott es tovabb nem aggodj:) a felteteles is atmegy felhasznalhatova 300 pont utan persze addig is jatszhatsz vele csak nem vehetd ki! a security pedig azt irja hogy nem talal az utlevelben levo cim a megadott adataiddal de etol fuggetlenul a penzt ugy latom megkaptad.

partyra mindenkinek igy jon a kezdotoke 1 $ felhasznalhato es 49 felteteles
    • djhady
      djhady
      Bronz
      de akkor most valaszoljak a securitynek vagy ne ? illene irjak valamit de nem ertem, hogy nem talal... max azzal lehet a baj, hogy en magyarul adtam meg a cimem es a buletinbe mas nyelven szerepel, jolenne egy moderator is hozzaszoljon :)
      Koszonom nektek a valaszokat! :f_thumbsup:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von djhady de akkor most valaszoljak a securitynek vagy ne ? illene irjak valamit de nem ertem, hogy nem talal... max azzal lehet a baj, hogy en magyarul adtam meg a cimem es a buletinbe mas nyelven szerepel, jolenne egy moderator is hozzaszoljon :)
      Koszonom nektek a valaszokat! :f_thumbsup:
      Üdv!

A megkapott pénzt semmiképp nem fogják visszavenni.
      De azért mégiscsak illene válaszolni, különben legjobb esetben is ha bármilyen problémád lesz a jövőben azt nagyon szigorúan fogják nézni.

A levél azt mondja, hogy az útlevélben lévő címed eltér attól, amit megadtál, és meg tudod-e ezt magyarázni.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Koszi! Valaszoltam nekik! :D
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      buletinbe?( (szemelyi igazolvany):) udvozollek a szekely-magyar felhasznalok nepes taboraban. ha valami problemad van irj privit nekem szivesen segitek
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 14
      Azt jelenti hogy az utleveledben miert különbözik a lakcimed mint ami megadtal a számlacsináláskor.Azt kérdezik hogy meg tudod e magyarázni? :)
    • evryka23
      evryka23
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.21, Hozzászólások: 4
      Sziasztok

hehe buletin...en is szekely vagyok most jelenleg Magyarorszagon vagyok, uj vagyok itt es en is ugyanigy 1 dollart kaptam...ahogy atolvastam ezen a forumon levo uzeneteket rajottem hogy ki kell gyuljon 300 pont es utana kapom meg a tobbit. Jol ertettem? Azt gondolom barhol megszerezhetem pl gammonozassal is?

Koszike a valaszt eloreis

Amugy tolem nem kerdeztek meg hogy miert van mas nyelven a szemelyimen a cim, eloszor a POkerStars oldalon csinaltam szamlat de nemjott semmi atutalas igy irtam egy un. ticket-et (angolul) es akkor irtak hogy csinaljak mas szamlat mas oldalon. Igy kerultem a PartyPoker-hez :D
      Ma el is utaltak a penzt remelem a tobbit is megkapom.

Szep napot nektek :f_grin:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Helló!

Menj a bónuszok közé, és ott máris aktiválni tudod a másik 49$-t.

Legközelebb szerintem próbáld megjegyezni ami a regisztrációs leírásban van, és akkor nem kell napokat várnod, hogy játszani is tudj :)
    • evryka23
      evryka23
      Bronz
      Hello!
      Koszi a valaszt.
      Most ott vagyok a bonuszoknal de nem tudom aktivalni mig nem szerzek 300 pontot. :)
    • evryka23
      evryka23
      Bronz
      Ja meg annyit kerdeznek hogy azt a 300 pontot hogyan es hol kell megszerezni? Gyakorlopenzes jatekoknal vagy keszpenzes jatekoknal?
      Bocsi hogy ennyit irogatok de konnyebb magyarul elbeszelgetni valakivel, mint mas nyelven :D
      Koszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von evryka23 Hello!
      Koszi a valaszt.
      Most ott vagyok a bonuszoknal de nem tudom aktivalni mig nem szerzek 300 pontot. :)
      Játszottál már az átküldött 1$-ral? esetleg el is vesztetted?

Egyáltalán hány $-os bónusz van neked kiírva?

Pontokat csak valódi pénzes játékkal lehet szerezni, játékpénzessel nem. (ebbe persze a kezdőtőke is beletartozik, tehát saját pénzt nem kell befizetni, hogy megkapd a bónuszt.
    • evryka23
      evryka23
      Bronz
      Ertem, nem jatszodtam meg csak jatekpenzessel igy nem vesztettem el :) de kiprobalom, meg annyit hogy ezeket a pontokat mas jateknal meg lehet szerezni pl backgammon?
      koszi :f_grin: