Legjobb ügyfélszolgálat

• 20 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv!

Tegnap regisztráltál, tehát a kérdésedet is legkorábban tegnap tehetted fel.
      Az ügyfélszolgálat válaszideje általában 48 óra.
      Amit eddig feltettél kérdést ide a fórumba, még mindegyikre kaptál választ 2 órán belül...

Nos, mielőtt elkezdenéd bombázni az ügyfélszolgálatot a "már 24 órája nem jött meg az 50$" jellegű kérdésekkel, azt javaslom, inkább olvasd végig ezt: [OLVASD EL!] Segítségnyújtás és információ kezdőknek

Köszi:
      Max
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 14
      köszi Max!! Akkor várok türelemmel,de már annyit tanultam hogy mar szeretném megnézni hogy mire is jo :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A türelem a jó pókerjátékos egyik legfőbb erénye, úgy látom az a lecke eddig kimaradt... :s_wink:
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Max akkor azt mond mar meg nekem legyszi,hogy ha elküldtem a lakcimkártyám is és a személyim is akkor miért kér tőlem megint lakcim igazolot?Egy lapra scanneltem a személyim egyik oldalát és a lakcimkártyám egyik oldalát.Lehet hogy ez a baj? :D
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      persze a masik oldalat is elkuldtem tehát mindent ugy ahogyan kérték még fényképet is csinaltam meg sem volt jo. :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Valószínűleg azért, mert még fel sem dolgozták az irataidat, de te már érdeklődsz a fejlemények felől. Mivel az adatbázisban még úgy szerepelsz, hogy az adataid nincsenek megerősítve, ezért azt hiszik, hogy te még el sem küldted a képeket, holott az már ott van, csak még nem dolgozta fel senki. A beérkezett képek feldolgozása sorrendben történik. Szerencsére elég hosszú a lista, így a feldolgozás általában 48 órát vesz igénybe. A kezdőtőke kiutalása a feldolgozást követően 4-5 munkanap. Amíg ez nem járt le, addig nincs miért aggódni.
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Értem én Max csak az a gond,hogy megköszönte a Személyimet és hiányolta a lakcimigazolot érted? :) Tehát a személyim megkapta,viszont a lakcimem nem talalja,mikozben egy emailben küldtem el...Na ezért kérdezem hogy mi történik velem :) Ha a pokerben is ilyen szerencsém lesz,hát... :D
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Hello,

thank you for your ID card, but we also need a confirmation of
      your address.

This can be for example an official (proof of residence) document
      or an invoice (gas, electric or telephone bill), or even a
      tenancy agreement.

Feel free to blank out sensitive information not relevant for us.
      Thank you in advance and our apologies for any inconvenience.

Best Regards,
      your PokerStrategy Team

Na ezt irta nekem akkor ez most mit jelent már tényleg nem értem:) Még jó hogy van fórum köszönöm elöre is a segitseget
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Értem. Sajnos a lakcímkártyát nem minden esetben fogadják el, mivel jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, és a nemzetköziek meg nem ismerik a lakcímkártyát.

Írd meg nekik, hogy a lakcímkártya egy magyar hatósági igazolvány, ami kimondottan a lakcím igazolására készül, és hogy ezt már csatoltad a személyid mellé.

Sajnos nem biztos, hogy elfogadják, ekkor küldened kell valami közüzemi számlát, vagy bármilyen hivatalos papírt, amin a neved és a lakcímed együtt szerepel.
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      De én a szüleimmel élek,vagyis hozzájuk vagyok bejelentve.Ilyenkor nem fogják elfogadni gondolom mivel nem az én nevem szerepel rajta...Most mit csináljak?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Bankkártyád sincs? A havi számlaegyenleg fejléce is jó lenne. Ha nincs, akkor marad az első opció. Tehát írd meg, hogy a szüleidnél laksz, és nem a te nevedre jönnek a számlák, de csatoltad a Magyar Állam által kiállított hatósági igazolványt (lakcímkártya), ami kimondottan a címed igazolására szolgál.
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Na remek Bankkártyám hogy ne lenne!!!!Hát akkor mire utalnám a nyereményt? :D :s_wink: Köszi szépen Max
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      mikor lesz magyar ügyfélszolgálat?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Egyelőre keressük a megfelelő embert, reméljük hamarosan.

Bármi kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal, szívesen segítünk. :f_cool:
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 16
      segitséget kérnék ahhoz hogy angolul meggtudjam az ügyfélszolgálattól kérdezni azt hogy :
      ha a pokerstarsra nem tudják küldeni vmiért a kezdőtőkét akkor legyenek kedvesek értesíteni hogy tudjak máshova regisztrálni hogy megkaphassam.

köszönöm
    • csocsupaci
      csocsupaci
      Bronz
      Dear csocsupaci,

In order to ensure that we find your ID soon
      please make sure you send it from the email
      address you have registered here with us:

gallaviki@freemail.hu

Thanks in advance

Segits legyszi hogy ezt most miért küldte?! Köszi :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hogy biztosan tudják, kitől érkezett az email, mindenképp arról a címről küldd, amivel nálunk regsztráltál.

Legjobb, ha a teljes cuccot elküldöd újra, immár a bankszámla-kivonattal kiegészítve.
      Megkönnyíted a dolgukat, ha az email tárgy mezőjében "ID check - csocsupaci" lesz.
      Sajnos a freemail nem egy megbízható szolgáltató, többször előfordult, hogy elvesztek levelek.
      Ha elküldted az emailt, írj egy üzit is a Segítség menüben, írd meg hogy elküldted a képeket.
      Reméljük minden rendben lesz, esetleg 2 nap múlva érdeklődj, hogy rendben megérkeztek-e a képek.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von kerinemarta segitséget kérnék ahhoz hogy angolul meggtudjam az ügyfélszolgálattól kérdezni azt hogy :
      ha a pokerstarsra nem tudják küldeni vmiért a kezdőtőkét akkor legyenek kedvesek értesíteni hogy tudjak máshova regisztrálni hogy megkaphassam.

köszönöm
      Szia!

Miből gondolod, hogy a Stars visszautasította a kezdőtőkét ?
      Ha valóban elutasították, akkor elvileg küldenek egy üzenetet, amiben arra kérnek, válassz másik termet.
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 16
      mert kértek hogy pár dolgot nézzek meg mert vmi nem jó. pl nem volt bekapcsolva a kapcs megosztás ezt azóta bekapcsoltam meg már lenn volt a gépen stars szoftvere mikor regisztráltam a kezdőtőkéhez és nem töltöttem le akkor újra bár korábban azt irták rá a fórumon hogy attól még lehet hogysikerül .

közben kértek mégegy banki levélről képet amit nem rég küldem el azóta nem történt semmi akkor akartam ezt az angol kérést elküldeni ha még pár napig nem történik semmi
    • 1
    • 2