[SH] NL10 JTs

• 5 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nem értem.... pf olyan laza vagy hogy húúú, postflop meg NIT... én floppon donkbet/pusholnék.... turnön is insta call....

ezekről a 3bet callokról sürgűsen le kell szoknod... feltételezem pp-ket se tudsz dobni...22-1010 nagyon sokat buksz így
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Hát ez igaz. Ezt pre dobnom kellett volna. Flopon c/r -re gyúrtam.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ilyen laza/aggresszív arc ellen belefér a pre 3bet call JTs-el vakharcban. Floppon a c/r all-in jó terv volt, de sajnos nem cbetelt. De nem értem miért donkoltál a turn-ön? Ott is jó lett volna egy c/r all-in, hagyni kellett volna blöffölni, mert ha jó lapja lett volna nem adott volna ingyen turnt. De így is lehetett volna callozni, elég blöff gyanús játék ez a részéről.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Én meg pont azt vettem észre hogy elhagyja az ellen hu potban a cbetet akkor annyira jó lapja van hogy fél hogy azonnal dobni fogom és inkább ingyen lapot ad. Elég olvasható! Az járt a fejemben a turnon hogy kiderítem hol is állunk, szerintem verve lettem volna ha nem esik flushöm. De való igaz hogy vakharcban elég széles skálával megpróbálhat visszalopni, uh a blöff sem kizárt, de valahogy nekem gyanús ez az elhagyom a cbetet dolog!!! Köszi az elemzést.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Nagyon sokan játszák azt, hogy BB-ről 3betelnek, aztán ha az SB megadja és rossz flop jön, akkor check/foldolnak...