ügyfélszolgálat válasza

• Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 9
      Üdv!!!

Szeretnék segítséget kérni önöktől.

Én nyugodtan ki fogom várni a 48 órát és tisztában vagyok a szabályokkal,hiszen elolvastam.

Tegnap regisztráltam önöknél,megoldottam a tesztet(sikeresen) és kiválasztottam hová utalják majd a kezdőtőket(Pokerstars),majd ott is regisztráltam és ott megadtam a bonuszkodot,itt pedig a Nick nevemet.

Aztán,mivel kaptam önöktől egy levelet,amiben azt írták,hogy küldjem el az igazolványaim másolatát(visszaélés miatt),ezt is megtettem elküldtem őket,mindent lemásoltam(személyi igazolvány,lakcímkártya,természetesen mindkét oldaluk).
      Aztán ezt az üzenetet kaptam:

Hi,

please use our ticket system for any support enquiries:
      http://www.pokerstrategy.com/home/support/

Best regards,
      your PokerStrategy team

Nos ez lenne a kérdésem,mert sajnos angolul elég rosszul tudok.

Kérném önöket,írják meg legyenek szívesek,mi teendőm maradt még ezek után!!

Tisztelettel és köszönettel:

Buela Istvánné
  • 24 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv!

Az email cím (security@pokerstrategy.com) csak az adatok igazolására való képek fogadására szolgál.
      Azok a kollégák, akik ezt a munkát végzik, nem tartanak kapcsolatot az ügyfelekkel.
      Az ügyfélszolgálattal való kapcsolattartás kizárólag a Segítség menüben található belső üzenő-rendszeren keresztül történik.

Feltételezem, hogy kérdést tettél fel az emailben, illetve valamilyen információt kértél, ezért írta a kolléga, hogy amennyiben további kérésed/kérdésed van, akkor ezen a linken keresztül lehet az ügyfélszolgálathoz fordulni. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni. A válasz is oda érkezik, általában 48 órán belül. A legtöbb esetben azonban mi is tudunk segítséget adni itt a fórumban, fordulj hozzánk bizalommal. :f_smile:
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Ismét üdv!!!

Köszönöm válaszát.

Tehát ez azt jelenti,hogy amúgy minden rendben van,csak oda nem írhatok,nem kérdezhetek(magyarul).

De ugye az igazolványmásolatokat megkapták,mellékeltem azokat is.

Ha bármi tennivalóm lenne még,kérem írja meg.

Üdvözlettel:

Buela Istvánné
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ha minden az útmutató szerint készült a Starson, akkor elvileg nincs más tennivaló.
      Legkésőbb az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Amíg ez nem telik le, nincs miért aggódni. Érdemes napi 1x ellenőrizni, hogy nem érkezett-e üzenet a Segítség menüben.
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Köszönöm,türelmesen várok!!!

Találtam egy levelet,most hogy írta a segítség menüt,ez a levél volt ott,de szerintem ez még a regisztrálás előtt jöhetett:

Dear Subzero8,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff

Ha esetleg valami fontos lenne benne kérem jelezze!!!

Köszönettel:

Bueláné
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem, ez már a regisztrációval kapcsolatos. Nos, úgy tűnik, nem mindenben sikerült követni az útmutatót.

Innen az oldalról töltötted le a Stars klienst ?
      Minden adatot kitöltöttél a Starson ?
      A marketing kód be lett írva a regisztráció során? ha igen, akkor mi volt az ?
      Az információ megosztás be lett állítva a Stars kliensben ?
      A Starsos felhasználó neved beírtad az itteni profilodba ?

Nem kell megijedni, ezeket valószínűleg lehet utólag javítani.
      Ahhoz viszont, hogy segíteni tudjak, tudnom kellene mi maradt ki.
    • poooK3r
      poooK3r
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.12, Hozzászólások: 13
      Üdv support!
      A kérdésem az lenne, hogy a tőkét mikor lehet kiutaltatni számlára? Tehát hogy kell megforgatni?
      Illetve ha nem pörög ki teljesen a bónusz ugye nem veszik el a tőke?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! Melyik teremről van szó pontosan ?
    • poooK3r
      poooK3r
      Bronz
      A full tilt pokerről
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      1000 Full Tilt pontot kell szerezned, ha jól emlékszem 60 (de lehet hogy 120) nap alatt. A "happy hour" alatt szerzett plusz pontok nem számítanak bele. Ezzel a kezdőtőkét kijátszod, tehát ezután ki is veheted. Ha ez nem sikerül, az 50$-t visszaveszik.

Miután megkaptad az 50$ bónuszt, a további 50$ bónuszt ki tudod játszani magadnak. A +50$ bónusz részleteit a "Cashier"-nél lehet látni. 120 nap áll rendelkezésre ahhoz, hogy meg tudd szerezni a bónuszt. A bónuszösszeg 5$-os lépésekben lesz jóváírva a számlákra. Amit ki tudsz belőle játszani az már a tiéd marad, a fennmaradó rész viszont elveszik.
    • poooK3r
      poooK3r
      Bronz
      Hol tudom megnézni, hogy hány pontot szereztem a boldog órákon kívül?
      Illetve nálam az a helyzet, hogy én már elbuktam 1x az 50dollárt, de egyszer visszanéztem full tiltre és láttam, hogy van kb 3,5 dollárom ismét, láttam, hogy a strategy utalta, valószínűleg a rake back lehet.
      Tehét ha ebből kezdtem újra építkezni, akkor rám milyen feltételek vonatkoznak a kijátszást illetően?
      Remélem mindent érthetően írtam le. Előre is köszönöm a választ.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Minden egyes FTP pontért amit megszerzel 0.06 dollárt kapsz és minden kijátszott 5 dollárnál automatikusan jóváírják a számládon! Tehát az összes +50 dolcsi kijátszásához 834 FTP pontra van szükség.

Hogy mennyi pontod van a happy houron kívül sajnos nem tudom hol lehet megnézni, de a support biztos szívesen megmondja. Írhatsz nekik magyarul, a support-hu@fulltiltpoker.com email címre.

Az a 3.5$ biztosan a rakeback lesz, viszont a pénzkivételi feltételek tudtommal mindaddig érvényesek maradnak, amíg az 1000 pont nincs meg.
    • poooK3r
      poooK3r
      Bronz
      Tehát ez a rakeback pénz nem veszik el, ha nem tudom teljesíteni az adott időre a pontokat? Azt megértem h 1000 FTP-ig nem tudom kivenni, azzal nincs is baj, de a rakeback-et ugye "nem veszik vissza" ?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem nem, az már a tiéd.
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Üdvözlöm!!

Láttam este még válaszolt a kérdésemre.

Nos mindent ugy csináltam,ahogyan a teszt utáni lépéseket írták,annyi maradt ki,hogy a platformot nem önöktől töltöttem le,mivel a fiam már regisztrált játékos ezért neki le volt töltve a platform,ott csak regisztrálnom kellett,de beírtam a bónuszkódot amit a regisztrálásnál be kellett irni,valamint ide önökhöz is beírtam az ottani nicknevemet.

Szóval szerintem mindent jól csináltam,ezek után türelmesen várakozom.

Üdvözlettel:

Bueláné
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

Sajnos épp azért érkezett ez az üzenet, mert a Stars valószínűleg visszautasította az 50$-t, arra hivatkozva, hogy nem a PokerStrategy közvetítette a játékost. Ilyenkor a support azért írja ezt az üzenetet, mert hátha van rá esély, hogy kijavítsák ezen hibák valamelyikét.

Ilyenkor annyit lehet tenni, hogy írni kell a Stars supportjának, hogy kössék be a számlát a PokerStrategyhez. Amennyiben ezt megteszik, akkor tudjuk küldeni oda a kezdőt, ha nem, akkor lehet majd választani másik termet.
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Üdv!!

Nos ma kaptam választ a Pokerstarstól!!

Íme a válasz:

Kedves Ágnes!

Köszönjük a levelét.

Adatbázisunk szerint az Ön számlája sikeresen hozzá lett rendelve a
      PokerStrategy oldalához.

Hogy az 50 dollár a számlájára kerüljön, be kell jelölnie az "Információ
      megosztása" lehetőséget. Ehhez menjen a program lobbyjának főmenüjének
      "Kérelmek" pontjára, és válassza ki az "Információ megosztása" opciót.

Ha bejelölte az "Információ megosztása" lehetőséget, kérjük, ellenőrizze,
      hogy helyesen töltötte ki az adatokat a számláján, és elküldte-e a
      PokerStrategy számára a személyazonossága igazolására szükséges iratokat.

Köszönjük, hogy a PokerStarst választotta. További kérdések esetén nyugodtan
      forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz.

Üdvözlettel:

Bálint
      PokerStars Ügyfélszolgálat

Bejelöltem amit kért tőlem az ügyintéző,a többi dolgot pedig már teljesítettem,tehát nyugodtan várakozom,amíg meg nem jön az 50$

Üdvözlettel:

Bueláné
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szuper! :f_smile:

Ezután már csak annyi teendő maradt, hogy vissza kellene jelezni a PokerStrategy supportnak, hogy a számla immár készen áll az 50$ fogadására. Nem tudom, hogy ez már megtörtént-e, de amennyiben még nem, akkor mindenképp válaszolni kellene arra az üzenetre a Segítség menüben. Amennyiben segítség kell a fordításhoz, akkor szívesen segítek. :s_cool:
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Üdv!!

Hát igen elkélne a segítség,berakom a levelet amit írtak,és ha tudsz segíteni megköszönném,hogy mit kéne válaszolni!!!

üdv
    • Subzero8
      Subzero8
      Bronz
      Ja a levél :D

Dear Subzero8,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff
    • 1
    • 2