50 $ nem jon mar 4 hete

• 21 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Bronz státuszodból ítélve mostanra megérkezett a kezdőtőkéd. :f_smile: Ha mégsem, akkor küld el ismét az irataid másolatát (kiegészítve avval a képpel) a security@pokerstrategy.com címre.
    • 1022
      1022
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.17, Hozzászólások: 27
      Egesz pontosan hogy kuldjem, es hova ??? Mar tobbszor elkuldtem , de lehet ,hogy vmit rosszul csinaltam !
    • 1022
      1022
      Bronz
      Lenne meg egy par kerdesem ! Tegyuk fel megkapom az 50$-t ,nem jon ossze ! Eljatszottam, de keves maradt , hogy kijatszam a bonuszt ! Befizethetek vagy mi a teendo olyankor ???
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Igen, ha elfogy a kezdőtőke, fizethetsz be saját pénzt, és abból folytathatod a bónusz kijátszását.
      Ha még nem fizettél be saját pénzt, akkor rajta kell lennie a számládon a kezdőtőkének. Ez abból látszik, hogy bronz státuszod van.
    • 1022
      1022
      Bronz
      A broz statuszt ugy szereztem , hogy meghivtak JUNO versenyekre es ott tobbszor is nyertem egy par centet ! Abbol kezdtem jatszogatni ! Nem kaptam valaszt arra a kerdesre ,hogy kuldjem el a kepeket hogy jo legyen ??? Elore is koszi.
    • 1022
      1022
      Bronz
      A supportnál iranyitottak ide ! En angolul nem ertek, magyarul irtam nekik eddig . Ma eloszor irtam nekik oroszul de meg semmi valasz ! Ha tudtok segitsetek ! Koszi !
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Miután elkészítetted a képet, azt mellékletként csatolni kell egy emailhez, amit a security@pokerstrategy.com címre kell küldeni. Arról az email címről küldd, amivel nálunk regisztráltál, és a TÁRGY mezőben "ID check - 1022" legyen.

Elképzelhető, hogy épp a pár cent miatt nem tudták küldeni a kezdőtőkét. A legtöbb esetben az 50$-t csak teljesen "szűz" számlára tudjuk utalni. Melyik terembe kérted ki a kezdőtőkét pontosan ?
    • 1022
      1022
      Bronz
      A PKERSTARS-ba ! Akkor most mit csinaljak , most is van a szamlamon 53 cent ! Csak van valami megoldas !?!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ellenőrizd légyszi, hogy nem kaptál-e tőlünk üzenetet a Segítség menüben. Ha nem találsz semmit, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • 1022
      1022
      Bronz
      Eloszor ezt
      "Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff "

kaptam, azttan meg

"Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Tobi
      ezt ! De nem ertm most mit csinaljak !?!?!?
    • 1022
      1022
      Bronz
      Segitsetek ha tudtok ! Koszi !
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Az első üzenet miatt sajnos úgy tűnik, nem mindenben sikerült követni az útmutatót, a Stars regisztrációkor.

Innen az oldalról töltötted le a Stars klienst ?
      Minden adatot kitöltöttél a Starson ?
      A marketing kód be lett írva a regisztráció során? ha igen, akkor mi volt az ?
      Az információ megosztás be lett állítva a Stars kliensben ?
      A Starsos felhasználó neved beírtad az itteni profilodba ?

Sajnos mivel már játszottál ott valódi pénzben, valószínűleg ezeket már nem lehet utólag pótolni.
      Ez esetben választhatsz másik termet a kezdőtőkéhez.

A második üzenet arról szól, hogy magyar nyelvű üzeneteket nem tudunk fogadni, mivel jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat.

Megpróbálhatod pótolni a dolgokat a Starson, vagy választhatsz egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Ha kiválasztottad a termet, és elkészítetted a számlát, akkor küldd el ezt az üzenetet a Segítség menüben:

"hello,

I choosed another poker room, for my starting capital.
      The new poker room is: "ide írd a választott terem nevét"
      My nick is: "ide írd hogy mi lett ott a neved"
      Please try to send the 50$ there.

Thank You!"
    • 1022
      1022
      Bronz
      Az uj terembe valo reg.-kor kell valamami kodot irni ? Ajanljatok egy termet ami egyszeru es nagyszeru ! amugy en azt hiszem , hogy jol csinaltm a regisztraciot eloszor is ! A party-poker , a 888pacific , a pokerstars kizarva !!! Mek termet ajanljatok ??? Es hogyan tovabb ???
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Az előbb betettem neked a linket, ahol megtalálod a lehetséges termek listáját, illetve az útmutatót mindegyik regisztrációhoz...Elolvastad egyáltalán azt amit írtam ??? :s_confused:
    • 1022
      1022
      Bronz
      Nem vegig ! Bocsi es koszi ! Nekifutok ujra hatha sikerul !
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ok, no problemo, csak olvass el minden figyelmesen, főleg a számlád készítésénél lépésről lépésre tartsd be az útmutatót. :s_smile:
    • 1022
      1022
      Bronz
      Most mar vegkep nem ertek semmit !!! Kaptam kerek 2 dolcsit az 53 centemhez !!! Csak ugy ?!?!?!? Nem tudnatok utananezni mi is folyik itt nekem ? miert csak 2dolcsit kaptam miert nem 50-et Es miet epp most ! Nagyon koszi elore is !!!!!!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nézd meg a Cashier/History-ban, hogy pontosan kitől érkezett a pénz.
      Lehet hogy egy kisebb összeggel kipróbálták, hogy elmegy-e a pénz, és hamarosan megérkezik a többi is.
    • 1022
      1022
      Bronz
      A szamlatortenetben azt irja , hogy ADMIN CREDIT ez mit jelent ?
    • 1
    • 2