eltunt a bonuszom!

• djhady
      djhady
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.25, Hozzászólások: 1.529
      Hy!
      A tegnap kaptam meg az 50$ t es elkezdtem jatszani, minel tobbet nyertem annal inkabb a felteteles 50$ om kezett atmenni a felhasznalhato reszhez.
      Ma elertem a 120 $ es a bonuszom eltunt, az a kis zold csik is ami az aktiv bonusznal kezdett felfele menni az is odalett.
      Az erdekelne, hogy akkor mit is csinalok rosszul :P ?
      koszi!
  • 14 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A Partyn vannak bizonyos speciális szabályok, gondolom ezek valamelyike miatt tűnt el a bónusz.

- Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

- Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha mégis megtörténne véletlenül, akkor jelentkezzél - miután kijátszottad a 300 pontodat - az ügyfélszolgálatnál. Ők majd a PartyPokerhez fordulnak és visszaállítják a bónuszt.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      De en egyiket se csinaltam a fennt leirtakbol, elso nap beultem, nyertem 70 dollart, 2 ik nap meg 50 et, utanna elvesztettem az 50 et, es amikor 100$ nal voltam akkor tunt el. Semmit nem csinaltam azok kozul amiket leirtal... akkor nem ertem!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ez esetben kérdezz rá a Party supportnál, már van náluk magyar nyeévű ügyfélszolgálat.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Tegnap irtam levelet, jott is a mellebeszeles, hogy nekem elfogyott a teljes bonuszom, megcafoltam es ma jott egy level, hogy az ugy kivizsgalas alatt...
      kivancsi vagyok mit hoznak ki belolle :)
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      ha egyhuzamban veszitesz 50$-t akkor a felteteles osszeg lemegy nullara es elesel a bonusztol.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Szia!
      Ilyent sehol nem irnak, hogyha egyhuzamban veszitesz 50$ lemegy a bonuszom. Ez igy ertelmetlen, hogy 50 dollart nyersz lesz 100 dollarod, utanna elveszted az 50$-t es akkor nullaba lesz a bonuszod...

"90 napod van arra, hogy 300 Party pontot szerezz máskülönben nem kapod meg a bónuszt..."
      "Nem szabad befizetned..."
      "elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz."

"Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha mégis megtörténne véletlenül, akkor jelentkezzél - miután kijátszottad a 300 standard pontodat - ezen a linken keresztül az ügyfélszolgálatnál."

16-an irtak, hogy az ugy kivizsgalas alatt, meg varjak szerintetek vagy kerdezzek ra, hogy halad az ugy ?

A masik kerdesem azlenne, hogy ami osszeg a felhasznalhatonal van, azt kivehetem ?
      Koszi!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Megpróbálok pontosan utána érdeklődni ennek a dolognak.
      Pénzt tudtommal csak azután tudsz kivenni, ha a 300 pp-t megszerezted.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Koszi!
      Es ha a 300 PP et felhasznalom valahova, addig nem tudok penzt kivenni amig megint nem gyujtom ki ?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem nem, az a pont amit egyszer már megszereztél az megmarad. Nyugodtan felhasználhatod versenyekre vagy ilyesmi.
      Azt viszont nem tudom, hogy akkor így hogyan tudod majd követni, hogy mennyi kell még a 300-hoz.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Szia MaxMad!
      Nah sikerult valamit megtudj a dologgal kapcsolatban ? :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Nos, nem találtam semmi olyat, ami igazolná ezt az állítást (egyhuzamban 50$-t veszíteni).
      Várjuk meg mit mond a Party, aztán kiderül van-e lehetőség visszaállítani a bónuszt vagy sem.
    • Caterhamer
      Caterhamer
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 140
      Hello
      Nekem is volna egy -50-es kérdésem...
      Az $50-os bonust játszom, de úgy néz ki hogy már nem sokáig. Nagyjából tartom az ütemet (45. nap, és 142 pont), viszont a pénzem lassan, elszivárog. Egyszer volt egy jobb időszak, akkor 49+26 dollárom lett. Azóta az a 49 szorgosan apad, és már alig van belőle. Ha teljesen elmegy, akkor elszáll a bónusz, meg a $100-as is, ezt tudom, de sp-k továbbra is jönnek ide ha játszom tovább azzal a 26-al? És másrészt kell valamit tennem (és ha igen, akkor mit?), ha elszállt a bónusz? (PartyPokeren játszok)
      Előre is kösz...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Ha sikerül elérni a 300 pontot, akkor a 49$ (vagy a maradéka) végleg a tiéd lesz.
      Ha időközben ez a feltételes összeg elfogy, akkor a maradékból folytathatod a pontok gyűjtését, és a strategy pontok is tovább jönnek természetesen. Ha sikerül elérni a 300 party pontot, akkor írni kell a supportunknak a Segítség menüben. Ők felveszik a kapcsolatot a Party Pokerrel, és megpróbálják visszaállítani a +100$ bónuszt.
    • Caterhamer
      Caterhamer
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 140
      Világos...
      Köszönöm a tájékoztatást.