Terem/bonus/Terem

• Caterhamer
      Caterhamer
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 140
      Hello

Az érdekelne, hogy két pókerteremben való játék egyszerre lehetséges-e úgy, hogy mindkettőért kapjak pontokat?

PP-n vagyok regisztrálva, és még játszom az 50$-t. Az viszont egy kis probléma, hogy szabad délutánokon, vagy délelőttökön szinte üres a terem, és nincs egy használható asztal sem. Ezért arra gondoltam, hogy regisztrálnék valahova máshova, mondjuk PokerStars-ra, vagy Bwinre. Itt a statisztikán úgy láttam sokkal többen vannak máshol, mint a PP-n.

Lehetséges az, hogy mindkettőn regisztrálva, minkettőn való játékkal mindkettő után kapjak SP-t is?

Másrészt, ha megy egy bonus a PP-n, akkor mehet egy párhuzamban a másikon is, bármelyik terem is az?

(Nem nagyon találtam olyan topicot, ahol ez lenne, ha van, valaki belinkelhetné)

Előre is kösz...
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Hello!

Természetesen egyszerre több teremben is tudsz játszani, bónuszt szerezni, ehhez viszont saját pénzt kell befizetned. Kezdőtőkét mindenki csak egyszer, egy terembe kaphat (kivéve ha nincs valami különleges promóció). A Pókertermek menüpontban találod a termek listáját, illetve a regisztrációs útmutatókat. Arra figyelj, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót.
    • Caterhamer
      Caterhamer
      Bronz
      Értem, köszönöm
    • Caterhamer
      Caterhamer
      Bronz
      Hello
      Bocs, de volna még egy kérdésem. Ahogy végigolvastam, a bwinre nem megy kezdőtőke, ez tiszta, már megkaptam egyszer. Viszont ír egy befizetési bónuszról. Gondolom a kódot mindenképp el kell küldeni, de én nem akarok befizetni, mert a freeroll érdekelne. Ettől függetlenül írjam be az ezres kódot, és csak egyszerűen kezdjek el játszani?
      Ha sikerül freerollon valamit alakítani, akkor (ha már tudok playerpontot gyűjteni) akkor jön ide a StrategyPont, akkor is ha nem volt konkrét befizetésem?
      Előre is kösz...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Igen, elvileg nem muszáj befizetned, de szerintem gondold meg még egyszer, mivel már egy minimális befizetéssel is aktiválni tudnád mind az 1000$ bónuszt. Arra nagyon figyelj, hogy pontosan kövesd az útmutatót a számlád elkészítésénél, és az itteni linket használd a bwin letöltésekor.