nem jött meg a kezdőtőke!!

• 19Andy87
      19Andy87
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 6
      Sziasztok!!Lenne egy kis problémám!KB 1 hónapja sikerült megcsinálnom a kvízt,elküldtem a személyim másolatát,kiválasztottam 1 pókertermet,csináltam magamnak nevet stb...!!Szerintem minden oké,csak azóta nem küldték a kezdőtőkémet!! Mi lehet a gond???
  • 2 válasz
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      nezd meg nem kuldtek-e valaszlevelet, ha nem akkor irj a supportnak itt a honlapon a segitseg menuben,e skozben megprobalhatod elkuldeni ujra az igazolvanyaid masolatat, jobb minosegben, az arcoddal egyutt ahol az igazolvanyod van a kezedben...

jelenleg csak angol, nemet, spanyol meg ilyen nyelveken erheto el, magyar sajnos meg nincs.

Ellenőrizd légyszi, hogy nem kaptál-e tőlünk üzenetet a Segítség menüben. Ha nem találsz semmit, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • 19Andy87
      19Andy87
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 6
      okés,köszi a segítséget,írtam németül!!!:D