bonusz

• 11 válasz
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von daveed10 sziasztok! nekem már két hete nem jött meg a kezdőtőkém váltottam pár levelet a supporttal de ők se tudták meg mondani mi van ma meg már nem is válaszoltak.. mit csináljak?

a levelek eldolgozasa beerkezesi sorrendben tortenik es 48 ora a valasz ido.

hogy lettel bronz ha nem jott meg a kezdotoke? freerollon nyerted vagy befizettel? mert a ps altalaban csak "szuz" szamlara tudja utalni a kezdotoket.

ha olyan terembe kerted ahol nincs es nem is volt soha penzed, akkor fontos, hogy amegfelelo koddal regisztraltal-e.

melyik teremrol van szo?
    • daveed10
      daveed10
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.09, Hozzászólások: 4
      szia szerintem azért vagyok bronz mert egy dollárt küldtek a számlára azért hogy tudják utalni a többi 49 et vagyis nekem ezt irták amugy a partypoker
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Ha nem aktiválódott automatikusan a maradék 49$ akkor a Party supporthoz kell fordulnod.

Írd meg nekik, hogy a PokerStrategyn keresztül regisztráltál, az 1$ meg is jött rendben, de a maradék 49$ valamiért nem aktiválódott. Írhatsz magyarul az info@pay-pro.com email címre.
    • daveed10
      daveed10
      Bronz
      Hello ! Irtam a partypokernek és ezt a választ kaptam:

Tisztelt Játékosunk!

Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Sajnos a PokerStrategy-n nyert összegével kapcsolatban nem tudunk Önnek
      kielégítő tájékoztatást nyújtani. Ez a kérdés kívül áll hatáskörünkön,
      az ügyben forduljon a PokerStrategy-hez.

Akkor esélytelen hogy megkapjam?:D
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von daveed10 Hello ! Irtam a partypokernek és ezt a választ kaptam:

Tisztelt Játékosunk!

ez esetben fordulj itt a honlapon az ugyfeszolgalathoz.
      ezt a segitsegek menuben tudod megtenni, de jelenleg csak angol nemet, francia spanyol olasz es orosz nyelven elerheto, es 48 oran belul valaszolnak.

erdemes minden informaciot leirnod, h ne kelljen hosszas levelezesbe kezdened, ird le aztis amit a patypoker supportja irt neked.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      @kis19, köszönjük a segítőkész hozzáállást, de a kezdők kérdéseire válaszolni a moderátorok feladata.
      Felhasználóként nem mindig rendelkezel azokkal az információkkal, amelyek a korrekt útbaigazításhoz szükségesek lehetnek. Emiatt előfordulhat, hogy téves információ kerül a kezdő játékos birtokába, és ez akár azt is eredményezheti, hogy tovább ront a helyzeten. Kérlek hagyd, hogy végezhessük a munkánkat, és köszi a megértést. :s_smile:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von daveed10 Hello ! Irtam a partypokernek és ezt a választ kaptam:

Tisztelt Játékosunk!

Szia!

A magyar supportos kolléga a PartyPokeren sajnos nincs a helyzet magaslatán, mikor a PokerStrategyn nyert összegről beszél. Mi 1$-t utalunk a PartyPoker számládra, a maradék 49$-t a PartyPoker teszi hozzá, feltételes bónuszként.

Valóban fordulhatsz az ügyfélszolgálatunkhoz segítségért, de írhatsz a Partypoker ügyfélszolgálatának is, ezúttal angolul. Biztos vagyok benne, hogy az angol nyelvű support tisztában van a szituációval, és segíteni fog a probléma megoldásában, és nem fognak visszaküldeni hozzánk.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von MaxMad @kis19, köszönjük a segítőkész hozzáállást, de a kezdők kérdéseire válaszolni a moderátorok feladata.
      Felhasználóként nem mindig rendelkezel azokkal az információkkal, amelyek a korrekt útbaigazításhoz szükségesek lehetnek. Emiatt előfordulhat, hogy téves információ kerül a kezdő játékos birtokába, és ez akár azt is eredményezheti, hogy tovább ront a helyzeten. Kérlek hagyd, hogy végezhessük a munkánkat, és köszi a megértést. :s_smile:
      akkor bocsanat :(
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Semmi baj, ne értsd félre, csak azt szeretnénk elkerülni, hogy kavarodás legyen. Egy totál kezdő még nem tudja, hogy a moderátor válasza a mérvadó, és készpénznek veszi bárki válaszát. Amennyiben úgy érzed, hogy biztosan tudod a helyes választ, és épp nincs moderátor az oldalon (órák óta nem érkezik válasz), akkor válaszolj nyugodtan, örülünk neki, ha a közösségünk tagjai figyelmesek és segítőkészek egymással. :s_thumbsup:
    • daveed10
      daveed10
      Bronz
      Na megérkezett ma a pénz de ilyenkor nem lehet valamit csinálni mert ugye bár a bunosz megszerzéséhez egy bizonyos idő alatt kell összegyűjteni a pontokat és nekem elég sk időm eltelt
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nem sajnos, de 90 napod van a 300 pont megszerzésére, pár nap ide vagy oda nem nagyon számít, megfelelő mennyiségű játékkal még így is kényelmesen teljesíthető.