kérdés

• devilhand1
      devilhand1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.11, Hozzászólások: 1
      Üdv!

Szombaton csináltam meg a tesztet, még nem jött meg a kezdőtőke, ez normális-e? (1-2 napot írnak, ma szerda van).
      Valamint nem kaptam levelet a személyi-kérésre, nem mindenkitől kérik, vagy nem kaptam meg a levelet amit küldtek? (citromailem van)

Választ előre is köszönöm, remélem nem volt buta kérdés.

Szerk.: kérek egy admint a megfelelő topicba helyezze ezt a kérdést.
  • 34 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Igen, normális. Van pár terem, ahová valóban megérkezhet 1-2 nap alatt a kezdőtőke, de általában 4-5 munkanapon belül meg szokott érkezni mindenhova. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Az adatok igazolására felszólító levelet nem mindenki kapja meg, mivel ez szúrópróbaszerűen történik. Ettől függetlenül, ellenőrizd az email fiókod SPAM mappáját is, mert elképzelhető, hogy oda került a levél.
    • Gabor80
      Gabor80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.16, Hozzászólások: 3
      Szia!

Először is köszi a gyors választ!
      Akkor az idő megoldja.
      Szerk.: én ajánlottam devilnek a PS-t, nekem 1 nap alatt megjött anno
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      De azt tudod, hogy mindenki csak egyszer kaphat kezdőtőkét, ugye ? :s_rolleyes:
    • Gabor80
      Gabor80
      Bronz
      Édesanyám Devil,
      azzal lehet-e gond ha egy családon belül többen regisztrálnak?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Elvileg nem, de hogy megkapja-e a kezdőtőkét vagy sem, majd az ügyfélszolgálat fogja mérlegelni.
    • Gabor80
      Gabor80
      Bronz
      Köszönjük a segítséget.
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.15, Hozzászólások: 25
      Üdv!

Sikeresen teljesítettem a kvízt és kaptam egy e-mailt-t, hogy küldjem el az adataimat a security@pokerstrategy.com címre!
      Mivel olvasgattam a fórumon, hogy sok gond van ezzel, ezért a tisztán látás és gyors adatkezelés kedvéért kérem segítsenek nekem.
      1. kell-e vmi szöveget írni nekik vagy elég ha csatolom a dokumentumokat és kész (ha kell írni akkor mit írjak?-sajnos angolul nem tudok)
      2. mit takarhatok le/retusálhatok az adataim közül?
      3. a tárgy mezőbe mit írjak? (ID check bohakne-ez jó lesz?)
      4. hány MB lehetnek a dokumentumok maximum?
      5. kell-e még vmit tudnom ezzel kapcsolatban?

Mihamarabbi válaszukat előre is köszönöm!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

1. nem szükséges
      2. Pl. az összes azonosító számot. Ami kell a név/cím/születési idő/kép.
      3. Igen, az úgy jó lesz.
      4. Szerintem 0.5MB-nak képenként elégnek kell lenni.
      5. Kell csatolni egy olyan képet, amin a személyi igazolványt fogod az arcod előtt.
      Kb. így kellene kinéznie, persze annyi különbséggel, hogy élesnek kell lennie:

• bohakne
      bohakne
      Bronz
      Köszönöm a gyors választ!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szívesen! :f_cool:

Amennyiben további kérdéseid lennének, fordulj hozzánk bizalommal. :f_smile:
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      üdv!

Elküldtem múlt hét csütörtökön (júli 16) az e-mailt az adataimmal úgy ahogy írtátok és azóta máig (július 21) se kezdőtőke se e-mail nem érkezett, hogy valamit rosszul csináltam. Várjak még türelmesen vagy lépjek vmit???
      Esetleg az baj lehet, hogy freerollon azóta, hogy regisztráltam nyertem pár centet?

válaszotokat előre is köszönöm!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

Az emailre (a képekkel) nem érkezik külön válasz, majd csak arról küldünk emailt, hogy megtörtént a kezdőtőke kiutalása. Az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele.

Ha ez már letelt, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.

Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy a freerollon nyert pénz miatt csúszik-e a kezdőtőke, de elképzelhető az is. Pontosan melyik teremről lenne szó ?
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      üdv!

A pokerstars-nál regisztráltam.
      Esetleg tudnátok segíteni, hogy mit írjak az 5 nap letelte után, mert nem nagyon tudok angolul?
      köszönöm
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Értem.

Ellenőrizd légyszi, hogy a következő lépések megvoltak-e a regisztráció során :

- a mi linkünkről töltötted le a Starst ?
      - kitöltötted az adataidat a Cashierben ?
      - az információ megosztás megvolt ?
      - beírtad, illetve a helyes felhasználónevet írtad be a profilodba ?
      - a helyes marketingkódot írtad be ?

Ezek a lehetséges hibaforrások, amik miatt csúszhat a kezdőtőke.
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      Szerintem mindent lépésről lépésre az oldalon leírtak szerint csinálta kivéve, hogy a pokerstars software-t nem innen töltöttem hanem már meg volt, de emiatt nem hinném, hogy gond lenne. Vagy mégis?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, ez probléma lehet, illetve ha valakinek van már számlája arról a gépről, illetve abból a háztartásból, akkor elképzelhető hogy el fogják utasítani a kezdőtőkét. Csak akkor fogadják el a kezdőtőke kérelmet, ha a játékost a PokerStrategy közvetíti, mint új játékost. Amennyiben valakinek már van számlája a családból, elég nehéz lenne azt állítani, hogy a PokerStrategy által ismerted meg a PokerStars-t.

Megoldás a kérdésre az lehet, ha felveszed a Stars supporttal a kapcsolatot, és velük próbálod meg tisztázni a helyzetet, illetve megkérdezed tőlük, hogy a számla be van-e kötve a PokerStrategyre, illetve megkaphatod-e oda tőlünk a kezdőtőkét. Van magyar nyelvű support, úgyhogy lehet írni magyarul, a support@pokerstars.com címre.
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      Igen a fiamnak már van számlája a pokerstars-nál és ő is regisztrált ide a pokerstrategyre. Ugyanakkor neki már hamarabb volt számlája a pokerstarnál mint ahogy ide regisztrált volna ezért neki a kezdőtőkéjét a titan pokerre küldték.
      Tudnál segíteni, hogy mit írjak a Stars supportnak, hogy kiutalják az 50 dollárt a számlámra és bizonyítsam, hogy a strategy által ismerem őket?
      Még egy kérdés. Ha esetleg elállnának a pókertőke kihelyezésétől a Stars-nál van rá lehetőség, hogy másik poker platformhoz kiutalják, ahol még nincs a családban számla létrehozva (pl. fulltiltpoker)?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Amennyiben a Stars elutasítja a kezdőtőkét, akkor van lehetőség máshová kérni .
      A fogalmazásban nem kell semmi extra, le kell írni hogy mi a helyzet, és megkérdezni, hogy működik-e a dolog vagy sem. De ahogy írtam, mivel már valakinek van ott számlája a családból, valószínűleg nem fogják elfogadni, hogy mi követítettünk.
    • bohakne
      bohakne
      Bronz
      Rendben. Várok csütörtökig mivel az 5 munkanap akkor telik le és utánna írok a stars supportnak, hátha addig megérkezik valami úton módon a számlámra a kezdőtőke.
      Ha másik platformot kell választanom akkor újra el kell küldenem a személyi és fényképes dokumentumokat a security@pokerstrategy.com címre?
    • 1
    • 2