kezdőtőke

• hamletka
      hamletka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.10, Hozzászólások: 15
      Sziasztok!

Az a kérdésem volna mikor kaphatom meg a kezdőtőkét mert már elküldtem minden adatot és képet! Erre az email-re jött egy olyan válasz h nem látszik jól ezért feltöltöttem arra az oldalra amit javasoltak elküldtem a linket de azóta semmi válasz! Most etetnek ezzel a bónusszal vagy mi a probléma mert email-t sem kapok hogy mi a helyzet! köszönöm
  • 52 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Egy kérdést elég mindig egy helyre feltenned, amint tudunk válaszolni fogunk rá!
      Attól, hogy több helyre is felteszed a kérdésedet, nem fogsz előbb választ kapni...
      Már válaszoltam neked itt: Magyar ügyfélszolgálat/üzenetek
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.10, Hozzászólások: 47
      nekem meg az a gondom hogy irtam angolul a supportnak hogy máshova kérném az 50 dolláros kezdöt
      erre válasznak csak azt kapom töltsem fel az adataim. de ha én a kviz után full tiltre kértem de oda ár tettem be pénzt és nem számlálta a strateg ypontokat se
      abszolut nem értek semmit és igen rossz az angol ügyfélszolgálat semmi válasz a kérdésre csak jönnek a sablon üzik. arghh elegem van
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

Mit nem lehet ezen érteni ? Ahhoz hogy a kezdőtőkét megkaphasd, igazolnod kell az adataidat.
      Amíg ezt nem teszed meg, addig nincs előrelépés az ügyben. Ezért kapod mindig ugyanazt az üzenetet.
      A kezdőtőke kiutalása egy folyamat, aminek a következő lépése az, hogy elküldöd a képeket.
    • 8kuka8
      8kuka8
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.16, Hozzászólások: 18
      sziasztok!

"90 napod van arra, hogy 300 Party pontot szerezz máskülönben nem kapod meg a bónuszt, és a vele járó pénzt. 300 Party pontot követően tiéd a pénz és ki is veheted azt"
      ezzel kapcsolatos kérdésem lenne:
      - $50hoz 300pary pont elérése szüksége ez eddig oké ezt úgye pl. 0,05/0,1 szinten 380*30=11400leosztással érhetem el s ez után tudom majd kivenni az $50? v is ami maradt belőle?
      s ezután tudok majd újabb partypontok szerzésével ringbe szállni a $100 bonuszért?
      11400 leosztás úgye 90nap alatt kell elérnem ezt összegyűjthetem akár 2-3 asztalon is szóval fele vagy harmada idő alatt?

üdv.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Ha megvan a 300PP utána kezdődik a 100$-os bónuszod.

PP-t nem a handek után, hanem a rake handek után kapod. Kb minden második hand ilyen, úgyhogy kb 20K leosztás kell a 300PPhez.

A másik kérdést nem értem. 90napod van, akkor is ha 10asztalon játszol, meg akkor is, ha 1-en.
    • macilacika
      macilacika
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.08, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Ezt az üzenetet kaptam a supporttól:

We need the 3 photos described below
      in order to confirm you. Please make
      sure not to forget any one of them.
      Thanks in advance.

Kérlek segítsetek megérteni, hogy milyen három fotóról van szó.
      Előre is bocsi az értetlenségemért.

Köszi: Laci
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

A személyid másolata elöl/hátul, és ezek mellé még kellene egy kép, amin az igazolványodat tartod az arcod mellett.

A képnek nagyjából így kell kinézni, persze azzal a különbséggel, hogy élesnek kell lennie:
    • 8kuka8
      8kuka8
      Bronz
      hali!

köszönöm választ!

héy de az n úgy van h 380leosztás 10 pp? 0,05/0,1?
      mekkora rake kell h érjen vmit?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von 8kuka8 hali!

köszönöm választ!

héy de az n úgy van h 380leosztás 10 pp? 0,05/0,1?
      mekkora rake kell h érjen vmit?
      ha flopot neznek az mar raked hand. ilyen floppot nezo handbol kell 38 1 party pontert.

az, h mennyit tolnak be az asztal kozepere nem szamit.

es az is raked handnek szamit, ha te preflop eldobod a lapodat, a lenyeg, h kapj lapot abban a korben es nezzen flopot legalabb ket jatekos (kevesebb nemnagyon tud ;)
    • 8kuka8
      8kuka8
      Bronz
      Hali!

ja értem akkor végülis elég ha más nézz floppot ja 2 min. :) kell flop nézéshez.

meg most jutott még eszembe oylan kérdés, hogy ha kifutok 90nap határidőből akkor elveszitem $50 dollárt? gondolom...
      de amit (esetleg ilyen is előfordulhat) mittom én van $200 plusszom az addigi játékokból azt megtarthatom s utána kivehetem amikor akarom?!

ja 2-3 asztalos témát úgy gondoltam h az oké h 90napom avn de úgye fele meg harmad idő amig összejön játékmennyiség ja közben kiprobáltam max4. asztalon lehet 2vel még egészen ellehet boldogulni!

üdv.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      ha addigra lesz 200$ pluszod, akkor nl10en a bonust is kijatszod sssel...

egyebkent igen, ha nem jatszod ki akkor elveszik.
    • 8kuka8
      8kuka8
      Bronz
      szóval ha n játszom ki a 300pontot akkor elveszik az összes lövém!
      értelek!

köszönöm a segítséget!
    • brigibaby77
      brigibaby77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.03, Hozzászólások: 8
      :P Nekem is jött egy üzenet a fényképpel kapcsolatban, hogy nem elég éles a kép! Küldtem jobb minőségbe, erre ugyan az a levél jött még egyszer!
      Lehet az a gond hogy nem csináltam olyat amin tartom a személyit a kezemben? és az nem gond hogy nekem a régi igazolványom van még ?azóta sokat változtam! ez ugye nem jelent gondot? ?(
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Olyan képet is küldj, amin az igazolványt tartod a kezedben. A másolatokat scanner segítségével készítetted el? Úgy érhető el a legjobb minőség. Régi igazolványod helyettesíthető jogosítvány / útlevél / diákigazolvány másolatával is.
    • hamletka
      hamletka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.10, Hozzászólások: 15
      szia! ne haragugj d nem tudtam hogy 2 helyre írtam!
    • 8kuka8
      8kuka8
      Bronz
      hali!

na mégolyan kérdésem lenne ha elérem 300partypontot s $50hoz szerzem x $ akkor az is marad a számlámon s tudok vele tovább gazdálkodni(esetleg kivenni vmilyen úton-módon) v csak az $50 marad a tulajdonosban?!

előre is köszi választ!

üdv.
    • Lordius
      Lordius
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.11, Hozzászólások: 82
      Sziasztok!
      AZ a kérdésem, hogy egy háztartáson belül csak egy ember igényelheti e kezdőtőkét, vagy a többiek is ha elmúltak 18 évesek?
      Választ előre is kösz.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Egy háztartáson belül több ember is igényelheti a kezdőtőkét.
    • Lui83
      Lui83
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.29, Hozzászólások: 3
      Nekem is megvolt már minden.Sikeres kviz kitoltes,aztan szamla keszites,es fenykep elkuldes(igazolvannyal),aztan mar csak ket napot kellett varnom,de addig jatszhatok jatekzsetonokkal:) Ez egy hete törtent... Valaki tud segiteni?