[SH] NL10 sh AA érdekes line

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($15.90)
      BB ($10.21)
      Hero ($11.58)
      UTG+1 ($10.93)
      CO ($54.08)
      BTN ($19.71)

Dealt to Hero A:diamond: A:club:

Hero raises to $0.40, fold, fold, BTN calls $0.40, fold, fold,

FLOP ($0.95) K:club: Q:club: J:heart:

check, check,

TURN ($0.95) K:club: Q:club: J:heart: 6:heart:

Hero bets $0.50, BTN calls $0.50,

RIVER ($1.95) K:club: Q:club: J:heart: 6:heart: J:diamond:

Hero bets $1, BTN calls $1,

BTN shows K:heart: Q:heart:
      (Flop 60.9%, Turn 77.3%)

Hero shows A:diamond: A:club:
      (Flop 39.1%, Turn 22.7%)

Hero wins $3.76

helo
      srác 61-29, call open 64, wtsd 44, 2.7 AF 53 hand alatt

Flopon nem tudtam, hogy elől/hátul vagyok, bár call open-je 64, ami elég tág range, de könnyen eltalálhatta. Raise-re dobnom kellett volna, ha pedig callol, turnön ugyanott vagyok. IP emeltem volna, de OOP nem akartam nagyon potot építeni, gondoltam megnézem mit csinál flopon. Checkje után turnön már azt sejtettem, jobb vagyok, és védenem kell a lapomat ( utólag nagyobbat emelnék fél potnál, de még ez is amolyan információs/vbet hívás volt). Riverben pedig vbet-et láttam. Sort kizártam, csak a J ver, K+Q-kat verem. Riveren is nagyobbat betelnék utólag.

Mit szóltok ehhez az óvatosabb megjátszáshoz? Vagy ez tipikus bet-bet-bet, és raisere fold 44 wtsd ellen, és hosszú távon így value-t vesztek?
      Itt most bejött, és lemákoltam. :)

kösz
  • 3 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Szerintem AJ+ lapokkal csak megtalálta volna azt a raise gombot pre, a többi broadway lapokkal szemben meg hátul vagy, ha nem betelem a flopot, ám turnt megadja, akkor a rivert c/c-ra játszom, az ilyenek szeretnek sunnyogni. Ha nyitom a flopot, c/f turn X(
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Original von Sharrrky Szerintem AJ+ lapokkal csak megtalálta volna azt a raise gombot pre, a többi broadway lapokkal szemben meg hátul vagy, ha nem betelem a flopot, ám turnt megadja, akkor a rivert c/c-ra játszom, az ilyenek szeretnek sunnyogni. Ha nyitom a flopot, c/f turn X(
      Igaz nem nagy minta, de 3bet-je 0/14 :)
      Riveren azért beteltem inkább c/c helyett, mert könnyen check behindolhat, és úgy gondoltam vbet, mivel 44 a wtsd-je, tehát nagyon sok gyengébbel megadhatja.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Én floppon mindenképpen betelnék, mert rengeteg draw lehet nála, és egy Kx-ből meg nyerjünk value-t, de egy ilyen arc Qx-el is simán végigcallol a riverig.

Nálam flop bet, turn bet, river c/c lenne a line ezeknél a lapoknál.