50$-os kérdés

• csalo01
      csalo01
      Globális
      Regisztrált: 2009.05.16, Hozzászólások: 2
      Éppen ma sikerült megcsinálni a kvízt, azt követően regeltem a FullTilt Pokerre. Kiválasztottam hogy oda szeretném kérni az 50$-t stb... Személyes adataimat kitöltöttem elvilegm inden okés. A kérdésem az lenne hogy olvasgatva a topikokat körülbelül mennyi időre számítsak mire megjön az FullTil Poker számlámra? Olvastam itt már olyanokat is hogy saját arcod kell lefényképezni a személyid mellett stb... Ugye nekem nem kell majd ilyen tortúrákat csinálnom? Szoval normális esetben 1-2 nap és ottk éne ülnie a számlámon az 50$-nak!?
  • 18 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Ilyen névvel szinte kizártnak tartom, hogy leellenőrizzék az adataid...:D :D :D

Viccet félretéve:
      Nos, ha mindent az útmutató szerint csináltál, akkor rendben kell lenni a dolgonak.
      Általában 4-5 munkanapon belül meg szokott érkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Amíg ez nem járt le, nincs miért aggódni. Addig is ellenőrizd, hogy nem kapsz-e tőlünk emailt, vagy esetleg üzenetet a Segítség menüben.
    • Kalay
      Kalay
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.11, Hozzászólások: 2
      nem naon jöttt meg a pénz nekem se, pedig én már 1 hete csináltam
      illetve e-mail se jött.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A kezdőtőke kiutalása akár 4-5 munkanapig is eltarthat. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Ha ez már letelt, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Ilyenkor általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • csalo01
      csalo01
      Globális
      Regisztrált: 2009.05.16, Hozzászólások: 2
      Már 2 éve ezt a nevet használom :D Reméljük nem kell majd belemenni a szokásos tortúrákba...
    • tackyka
      tackyka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.10, Hozzászólások: 1
      Szia Roland!

A PokerStrategy közösség teljes értékű tagja lettél. A pókerezéshez már csak a
      kezdőtőke hiányzik. Arra kérünk, hogy igazold az adataid helyességét. Miután ezt
      megtetted, a kezdőtőkét két munkanapon belül megkapod a pókerszámládra.

-----------------------------------------------------------------
      Igazold a regisztrációnál megadott adataidat!

Az ID-Check, azaz az adatellenőrzés során igazolod, hogy elmúltál 18 éves, valamint
      azt is, hogy a PokerStrategy ingyenes kezdőtőkéjét most kapod meg először. Ezzel a
      lépéssel segítesz, hogy kiszűrhessük a 18 év alatti igénylőket, és a többszörösen
      bejelentkező csalókat.

Küldj egy e-mailt!

Küldj egy e-mailt arról az e-mail címről, amit a regisztráció során megadtál, az
      alábbi címre:

# security@pokerstrategy.com

Csatold mellékletként egy igazolványod beszkennelt vagy lefotózott másolatát, olyat
      amivel tudod a személyazonosságodat igazolni, tehát tartalmazza a regisztrációnál
      megadott adataidat. Erre például a következő hatósági igazolványok lehetnek
      alkalmasak:

* A személyigazolvány és a lakcímkártyád mindkét oldaláról.
      * Útlevél és a lakcímkártyád mindkét oldaláról.
      * Ezenkívül kell egy fénykép rólad a személyi igazolványoddal (vagy útlevél)
      együtt (pl. tartsd közel a személyi igazolványodat az arcodhoz, amikor fényképet
      készítesz magadról).

A mellékletet csatolhatod *.jpg, *.pdf vagy *.doc formátumban is. Adataidat
      teljesen bizalmasan kezeljük. A PokerStrategy adatvédelmi nyilatkozatában erről
      bővebben is informálódhatsz:

# http://hu.pokerstrategy.com/privacy

A további információkhoz és a pontos teendőidhez olvasd el az alábbi cikket:

# http://hu.pokerstrategy.com/articles/476/

Takard ki, amit nem akarsz megmutatni!

Az adatellenőrzéshez csak a következő adatok kell, hogy látszódjanak: név, (ha van)
      lakcím, kiállító okmányiroda, igazolványszám vagy személyi azonosító és a születési
      dátum.

Ha az igazolvány nem tartalmaz lakcímet, vagy olyan lakcímadatot tartalmaz, ami
      eltér a PokerStrategy oldalán megadatott lakcímedtől, akkor csatolj egy saját
      nevedre szóló közüzemi számla másolatot (pl. villanyszámla), hogy igazold a
      lakcímed.

A dokumentumokon szereplő adatokat bizalmasan kezeljük és biztosíthatunk róla, hogy
      a rövid adatellenőrzésen kívül semmilyen más célra nem használjuk fel.

A képet faxolhatod, vagy fel is töltheted az internetre

Az igazoló okmányaidról készült képeket az internetre is feltöltheted, ingyenes
      tárhelyet biztosító, illetve képmegosztó oldalakra, például:
      http://www.imageshack.us

Ebben az esetben a security@pokerstrategy.com e-mail címre küldött leveledben add
      meg az internetcímet, ahol a kép elérhető.

Ha inkább faxolni szeretnéd, akkor add meg PokerStrategy felhasználónevedet is (írd
      rá a lapra).

# Fax (csak Németország): 0049 40 7697 2464

Kérdéseid vannak?

Sajnáljuk, hogy ezzel kell vesződni, de ezen túl kell esni. Az adataidat bizalmasan
      kezeljük, és csak a fent leírtak szerint használjuk fel őket, csapatunk kezeskedik
      erről.

Ha további kérdéseid vannak, fordulj az ügyfélszolgálathoz:

# http://hu.pokerstrategy.com/home/support/

De a közösség többi tagjánál is érdeklődhetsz az adatok igazolásának kérdéskörében,
      az erre létrehozott topikban:

# http://hu.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=2

A PokerStrategy csapata köszöni az együttműködést és a bizalmat!

Ui: Ne felejtsd el, hogy azokat az adatokat kitakarhatod az igazolványokon,
      amelyekre nincs szükségünk az adatellenőrzéshez.

Állományba menteni
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Ezt a levelet elég sokan megkapják.
      Mi a kérdésed vele kapcsolatban?
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.10, Hozzászólások: 47
      Én kaptam 1 üzit hogy minden rendben nemsoára rajta vana pénz a számlán de jöt is rá a kontra. nem értem miért nem jo? ugy reggeltem ahogy kellett rá mindent alaposan átnézve.

Én mindent feltetem jol és ezt az üzit kaptam Dear 19gabor87,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Best regards,
      Jeff
    • soreee0202
      soreee0202
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.19, Hozzászólások: 6
      19gabor87
      Azt irják hogy nem tudták kiutalni a pénzt arra a platformra amit te kiválasztottál és szeretnék hogy válasz másik platformot.
      De viszont ha már bronztaros vagy akkor vmi pénzt gondolom kaphattál ahogy olvasgattam a forumot.

U.i: amugy én ma töltöttem ki a kvit:) Elég könnyű volt mert már rengeteget olvastam a kisletétes stratégiáról. 10 perc alatt meg is volt kis gondolkozással:P Remélem minnél elöbb meglessz.
      üdv: soreee0202
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.10, Hozzászólások: 47
      pedig én nem kaptam semmit se.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      Kedves Pokerstrategy!

Éppen most csináltam volna meg édesanyámnak a kívzt de elbuktam rajta:)
      Javasolnám értelmesebb kérdések feltételét a kvízben mert nevetségesnek tarom hogy egyrészt ilyen bugyuta kérdések vannak amivel találkoztam, másrészt meg viccnek tartom hogy ezek szerint nem tudtam megoldani....
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      @19gabor87

Ahogy soreee0202 is írta, válassz egy másik termet a kezdőtőkés útmutatóból, és készítsd el az új számládat. Ha evvel végeztél, akkor írj egy üzenetet a Segítség menüponton keresztül, amiben közlöd az újonnan választott terem nevét, illetve az ott megadott felhasználói nevedet is.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      @RealRaul21

A helyedben inkább nem hangoztatnám, hogy te próbálkoztál a kvíz kitöltésével...
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      ez gondolom ilyen magyar sajátosság, hogy vki felhívja valamire a figyelmet és azonnal letámadják, mert csalással jutott ahhoz az információhoz ami után esetleg olyan javaslatokat akar tenni ami jobbító szándékú.... de látom nem sikerült befogadni mit szerettem volna mondani

igen bevallom én fogom megcsinálni neki a kvízt ha sikerül ha meg nem béna vagyok

amúgy meg anno 1000éve nekem is haverom oldotta meg a kvízt mer akkor is béna voltam hozzá, naés? nem gondolom hogy bődületes kárt okoztam volna a Pokerstrategynek ezzel
    • soreee0202
      soreee0202
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.19, Hozzászólások: 6
      RealRaul21.
      Ugyebár a kezdőtőke feltétele a kvíz kitöltése. És ha arra nem vagy hajlandó h elolvasd a cikkeket és megtanuld a kérdésekre a választ akkor mért is adnának neked kezdőtőkét? (tudod semmi nincs ingyen de ha ezt a minimális dolgot nem tudod megcsinálni akkor te valójában megérdemled a pénzt?) És nyugottan hangoztasd h neked is megcsinálták és h te másnak akarod megcsinálni:) Majd véletlen felhúzol egy moderátort vagy idetéved az admin aztán lesheted a PS számlád meg ahova kérted a tőkét is:) És gratulálok ügyes vagy:) :)
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Original von soreee0202 RealRaul21.
      Ugyebár a kezdőtőke feltétele a kvíz kitöltése. És ha arra nem vagy hajlandó h elolvasd a cikkeket és megtanuld a kérdésekre a választ akkor mért is adnának neked kezdőtőkét? (tudod semmi nincs ingyen de ha ezt a minimális dolgot nem tudod megcsinálni akkor te valójában megérdemled a pénzt?) És nyugottan hangoztasd h neked is megcsinálták és h te másnak akarod megcsinálni:) Majd véletlen felhúzol egy moderátort vagy idetéved az admin aztán lesheted a PS számlád meg ahova kérted a tőkét is:) És gratulálok ügyes vagy:) :)
      lol
    • wtfsht666
      wtfsht666
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 77
      Original von RealRaul21
      Original von soreee0202 RealRaul21.
      Ugyebár a kezdőtőke feltétele a kvíz kitöltése. És ha arra nem vagy hajlandó h elolvasd a cikkeket és megtanuld a kérdésekre a választ akkor mért is adnának neked kezdőtőkét?....
      lol

Én inkább magamon röhögnék:D . amúgy énis meghívtam anyám...:D :D :D de nem én töltöttem a kvízt, cska segítettem és elmagyaráztam neki hogy ha nem tudja kitölteni a kvízt, akkor pókerezni se fog tudni:D . apropó, így hoyg jutottál el arany státuszig?:D haverod jáccik?:D :D :D
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      énis röhögök magamon bőven

nemtom lehet skizo vagyok és egy másik énem postolgat folyton handeket meg írogatja a kommenteket
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      @RealRaul21

A kvízt másnak kitölteni/megoldani szigorúan tilos. (lásd felhasználói feltételek, amit te is elfogadtál).

Az, hogy te kinek oldod meg a kvízt vagy segítesz, azt te döntöd el, viszont ha így döntöttél, akkor azzal is tisztában voltál, hogy ez szabályokba ütközik és a számlád/számlátok zárásáig vezet/vezethet.

A jobbító szándékot/javaslatot megköszönjük.

A kvíz csak olyan kérdéseket tartalmaz ami szorosan összefügg a stratégia cikkek tartalmával és csak, akkor megoldható ha elolvastuk ezeket. "Anno 1000 éve" teljesen más kérdések, cikkek voltak, amik sokkal nehezebbek voltak mint ezek most. Egyedüli feltétel a cikkek elolvasása és megértése.

Javasoljuk, hogy édesanyád olvassa el a cikkeket és segítség nélkül oldja meg a kvízt, különben nem teljesítette a feltételeket és így nem jogosult a kezdőtőkére sem.

Hogy te miért nem oldhatod meg a kvízt helyette, gondolom azzal teljesen tisztában vagy.

A számlák/számlátok alapos ellenőrzése miatt, kérjük vedd fel velünk a kapcsolatot a hungarian@pokerstrategy.com e-mail címen (ezt az emailt címet megkérjük ne használja senki az 50$-os kérdésekre. Itt nem nyújtunk segítséget) és közöld velünk édesanyád felhasználónevét.

Üdvözlettel
      kisike