felhasználónév

• 17 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Van olyan, amelyiknél az "username" kell, van ahol a "nickname".

Viszont a félreértések elkerülése miatt szólok, hogy attól, hogy beírod a neved egy teremhez, még nem lesz bekötve a számlád a PokerStrategyre. Csak akkor tudsz egy teremből Strategy pontokat gyűjteni, ha olyan terembe regisztrálsz ahol még sosem volt számád, és a mi útmutatónkat pontosan követve készítesz ott egy számlát. Egy már létező valódi pénzes számlát sajnos semmilyen módon nem lehet utólag bekötni a PokerStrategyre. Ez alól jelenleg a PokerHeaven és a BetFair a két kivétel.
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.07.10, Hozzászólások: 11
      A bwin termébe fizettem be és előtte még nem voltam regisztrálva, végig követtem az útmutatót. Ha jól eméksz azt a nevet adtam meg amivel belépek(username?).Már írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak, amire ezt a választ kaptam:
      Dear wilson01,

please fill out your personal details in your profile.
      http://www.pokerstrategy.com/home/profile/

Remember to scroll down to the bottom
      and fill out details such as name, birthday,
      address, tel.

Thanks in advance.

Best regards,
      PatrickS

a link a pokertermekhez mutat ahova be kell írni a nevem, de nekem már ottvan a bwin mellett a pipa
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Próbáld meg ezen a linken keresztül légyszi:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/personal/

Ha nem működik, akkor írj egy válaszüzenetet arra az üzenetre, és írd bele a személyes adataidat.
      Az ügyfélszolgálatos kolléga akkor majd manuálisan rögzíti az adataidat.
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      Beírtam a linken az adataimat, de pontokat még nemkaptam. A profilomnál a pokertermekhez csak a betfair van beírva pedig csak a bwinhez regeltem.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Nem minden teremből érkeznek naponta a pontok, van ahonnan csak hetente 1x-2x.
      A bwinnél ráadásul mostanában technikai problémákkal is küzdenek, szóval előfordulhat, hogy több mint egy hét is eltelik, mire megérkeznek az első pontjaid.

Kérdezz rá az ügyfélszolgálattól, hogy most minden rendben van-e az adataiddal, illetve említsd meg nekik, hogy a profilodban a BetFair van bejelölve, pedig te a Bwinre fizettél be. Írd bele az üzenetbe a bwines felhasználó neved is, hogyha szükséges, tudják majd korrigálni.
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 176
      oks köszi még annyit szeretnék kérdezni, hogy a bwinen az username vagy a nickname kell?
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      előző üzenetet is én írtam csak a haveromén voltam bejelentkezve
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A username kell.
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      írtam nekik levelet bár nemvagyok túl jó angolból ezért lehet, hogy abban van a hiba:D :
      "I send my details to you and i interesting about this, becouse i'm not sure it's right.My other problem is Betfair marked in my profile but i paid in Bwin. My Bwin username is:pokerstars07"
      és ez a válasz jött rá:
      "what is not right about your details?
      You have correctly filled out your Bwin
      account name ("pokerstars07")."
      ha jól értem azt írták vissza, hogy jól írtam be a nevem. De akkor hogy lehet hogy még nemkaptam pontokat pedig már kb egy hete játszok?
    • soreee0202
      soreee0202
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.19, Hozzászólások: 6
      Wilson01.
      Szerintem ahogy a moderátor is írta idézem
      "A bwinnél ráadásul mostanában technikai problémákkal is küzdenek, szóval előfordulhat, hogy több mint egy hét is eltelik, mire megérkeznek az első pontjaid." Szerintem várj még egy kicsit:)
      (de nem szeretnék a moderátor helyett itélkezni majd ő biztos ir rá választ)
      Üdv: soreee0202
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      @wilson

Nézd meg légyszíves, hogy ezen az oldalon ki van-e pipálva a Bwin:
      http://hu.pokerstrategy.com/home/profile/ , aztán segítek megírni egy másik levelet. :f_cool:
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      Igen, ott van a pipa a Bwin mellett.Azóta írtam egy levelet:
      "In case of this, why cant i get a Pokerstrategy points?"
      és ezt a választ kaptam rá:
      "Your details make be fine, it may have been
      just the wrong link or bonus code.

We shall make enquiries and try to get you
      tracked to Bwin, so that you can get
      StrategyPoints. Please be patient, we shall
      contact you as soon as we receive feedback."
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Azt írják, valószínűleg más linkről töltötted le a klienst, vagy rossz bónusz kódot írtál be. A lényeg, hogy valami miatt a számlád nem lett bekötve hozzánk. A bwinnél ezzel kezdődik az útmutató:

"Fontos: Először töröld a böngészőből a sütiket, és feltétlenül a linkünkön keresztül töltsd le a bwin szoftvert (zöld gomb). Ez nagyon fontos, mivel csak ebben az esetben tudod használni a bónuszt. A bónuszkód beírása nem elegendő."

Most felveszik a kapcsolatot a bwinnel, és megpróbálják utólag bekötni a számlád, hogy szerezhess onnan strategy pontokat. Kérik hogy légy türelmes, azonnal kapcsolatba fognak lépni veled, ahogy a bwintől megérkezik a visszajelzés.
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      még mindig nemkaptam semmi választ, pedig azóta már a platina státusz meglenne :(
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      marhajó végülis még csak úgy 45 napja küldték h legyek türelemmel... sztem le is sz*rják h mi van vele...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv,

Nem tudok mást mondani, kérdezz rá, hogy mi a helyzet, de biztos vagyok benne, hogy ha a bwin visszajelzett volna, akkor egyből felvették volna veled a kapcsolatot. Szóval lehet abban valami amit írsz, de nem a PS sz*rja le, hanem a bwin. A PS érdeke alapból az, hogy be legyen kötve a számlád, ez gondolom nem kérdéses.
    • wilson01
      wilson01
      Kezdő
      Unfortunately, it has not been possible to retrack your bwin account to PokerStrategy. I am unsure as to why it has been technically not possible to do so or what the reason was, as it was not explained to us.

így már egyből visszaírák, hogy nemlehet.gondolom nem pont most tudták meg...
      de azér jó h azt se mondák h miért nem