hibás regisztráció

• barilesto
      barilesto
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.11, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!
      Lenne egy kérdésem. a kvíz után számlát akartam nyitni egy pokerteremben,de már regisztrálva voltam itt,csak kp.számlát nem nyitottam és utána olvastam,hogy ezt nem lehet.viszont nektek már elküldtem a nevem és megkaptam az emailt is,hogy küldjem be az adataimat.Tudok másik termet választani?
  • 12 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Természetesen lehet. Van pár terem, ahol nem számít, ha volt játékpénzes számlád. Ezt az különbözteti meg az igazi pénzestől, hogy csak nicknevet választasz, és simán csak egy email cím megadásával regisztrálsz. Ha megadod a személyes adataidat, akkor az már igazi pénzes számla, hiába nem töltöttél fel pénzt rá.

Tehát akkor be kellene küldeni az igazolványod másolatát (elöl/hátul), plusz egy képet, amin a személyidet fogod az arcod mellett. Arról az email címről küldd a képeket, amivel itt nálunk regisztráltál, és a tárgy mezőben "ID check - barilesto" legyen. Ha ezzel megvagy, akkor írni kellene egy üzit a Segítség menüben, hogy elküldted a képeket, viszont egy másik terembe szeretnéd kérni a kezdőtőkét, mint ahová eredetileg kérted. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • barilesto
      barilesto
      Bronz
      Szia!
      Lenne még egy problémám.elküldtem a képeket,átmentem egy másik pokerterembe,meg is írtam nekik.visszajött a válasz:
      Unfortunately we can not transfer your 50$ to youraccount as it has not been created using our bonus code. If you alreadyplay with real money you can open a new account on another platform: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      After you did please enter your account name in your profile and then reply to this ticket.
      nem értem,hogy megint kell választanom egy új termet,vagy nem látták,hogy átjelentkeztem.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló!

Úgy tűnik nem követted pontosan a teremhez tartozó útmutatót a számlád elkészítésénél. Csak akkor tudunk kezdőtőkét küldeni egy terembe, ha olyan termet választasz ahol még sosem volt számlád, és a regisztráció során lépésről lépésre követed a megadott útmutatót.

Kérdezz rá a terem supportjánál, ahová másodszorra regisztráltál, hogy a számlád be van-e kötve a PokerStrategyre, mert úgy tűnik elfelejtetted beírni a bónusz kódot. Ha ezzel megvagy, akkor írd meg légyszíves, hogy mit válaszoltak. Köszi előre is.
    • barilesto
      barilesto
      Bronz
      Szia!
      Inkább regisztráltam magam egy új terembe,sikerült is csak nem tudom elküldeni nektek a pokerszámlám nevét amit adott a titan poker mert nem nyilik meg,le van zárva a lakat.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Ez így van rendjén, mivel kezdőtőkéhez csak egy terembe fogad el regisztrációt a rendszer.
      Bízom benne, hogy ezúttal sikerült pontosan követned a megadott útmutatót.
      Az új termet és az ottani felhasználó nevet el kell küldeni a supportnak válaszképpen arra az üzenetre.
      Ennyi elég:

"Hello,

I chose another room.
      The new room is the Titan Poker,
      and my nick is "TTRxxxxxxx".

Thank You!"
    • barilesto
      barilesto
      Bronz
      Szia!
      Bocs,hogy megint zavarlak de jött egy ilyen üzenet:
      Your starting capital has already been transferred to
      888 Pacific Poker. You should have received it by now.
      There is no additional capital available for you at the
      moment.
      Én írtam nekik,hogy a titán pokerbe regisztráltam magam és elküldtem a nicknevem is.Nem igazán értem,hogy most mit akarnak.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

A válasz szerint te már megkaptad a kezdőtőkédet a Party Pokerre. Ellenőrizd kérlek, 1$-nak kell lennie a számládon, amihez tartozik még további 49$ feltételes összeg. Természetesen a játékra mind az 50$-t tudod használni. Ha nyersz hozzá pénzt, az az 1$-hoz adódik hozzá, viszont ha vesztesz, akkor az a 49$-ból vonódik le. Amint elérted a 300 Party pontot, a 49$ (vagy ami maradt belőle) végleg a tiéd lesz, ki is veheted, vagy elkezdheted belőle kijátszani a +100$ bónuszt.

Amire mindenképp figyelj oda:

1. 90 napod van arra, hogy 300 Party pontot szerezz máskülönben nem kapod meg a bónuszt, és a vele járó pénzt. 300 Party pontot követően tiéd a pénz és ki is veheted azt.
      2. Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.
      3. Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha ez mégis megtörténne véletlenül, akkor miután kijátszottad a 300 Party pontodat, jelentkezzél az ügyfélszolgálatnál. Ők majd a PartyPokerhez fordulnak és visszaállítják a bónuszt.
    • barilesto
      barilesto
      Bronz
      Szia!
      Köszönöm a segítséget,megkaptam a pénzt.A pacific pokerre utalták,gondolom ott is úgy lehet a bónust kiszedni.Tournamenteken érdemes játszani az is számolja a bónuszt?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Uhh, bocsi, ezt totál benéztem... :f_ugly:

Nem nem, a Pacin egész más feltételek vonatkoznak a kezdőtőkére,
      erről a [FAQ] Pacific Poker - Kérdések és válaszok (2009.07.11) 2. pontjában találsz pontos információt.
    • barilesto
      barilesto
      Bronz
      Szia!
      Ne haragudj,hogy megint zavarlak,de nem lehet mégegyszer megigényelni a pénzt?Sajnos elszartam a játékot,belementem hülyeségekbe,meg a terem se igazán jó.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von barilesto Szia!
      Ne haragudj,hogy megint zavarlak,de nem lehet mégegyszer megigényelni a pénzt?Sajnos elszartam a játékot,belementem hülyeségekbe,meg a terem se igazán jó.
      csak egyszer lehet kezdotoket igenyelni, de ha sokaig nem szerzel pontot akkor meg van arra esely, h kisorsolnak es kapsz ujabbat, de erre kicsi az eselyed... szoval valoszinuleg nem..
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von barilesto Szia!
      Helló!

Sajnos az áll, amit előttem írtak, de ajánlom figyelmedbe ezt:

http://hu.pokerstrategy.com/strategy/others/1533/