adat gond

• metamorf85
      metamorf85
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.11, Hozzászólások: 4
      Sziasztok, sikeresen kitöltöttem a kvízt. Be regisztáltam a Party Pokernél , és még a MoneyBookers-nél.
      Egy ideig vártam a kezdő tőkére de semmi, majd írtam a SEGÍTSÉG-be és ott írták hogy másolat kel a személyimről stb. ezeket is elküldtem, de most meg a bankszámlám valami nem ok.
      De a moneybookers-nél nem találok ilyet csak valami id.-t ezt reggeltem még be az elején de ezek szerint ez nem az, de akkor hol tudom ezt megnézni.
      Mert nekem is ezt ajánlották, hogy inkább egy online bankot hozzak létre mit egy eredetit.
      Segítsetek légyszi mert ezt nagyon nem vágom.
      Előre is köszi.
      Üdv
      J.
  • 11 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Ahhoz, hogy a kezdőtőkét megkaphasd, nincs szükséged MoneyBookers vagy bankszámlára. Amikor beírod az adataidat a Party Pokeren, utána feldobja a befizetéses ablakot, de ezzel neked nem kell foglalkozni, egyszerűen csak be kell zárnod.

A képeket mikor küldted el pontosan? Az adatok beérkezésétől számítva általában 4-5 munkanap alatt meg szokott érkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Ha ez már letelt, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Ilyenkor általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • metamorf85
      metamorf85
      Bronz
      Ezt nem igazán értem, beilesztem amit a írtunk egymásnak:
      metamorf85,
      15.07.09 10:32: Hy
      I have passed the quiz and start the Party Poker and registed, then I registed the moneybookers.
      Then is nothing.
      Help Pleas
      what is to be done?
      Joe
      PatrickS,
      15.07.09 14:17: Dear metamorf85,

We asked for a scanned copy for your identity card via email which we have not received yet.
      Please send a scanned copy of your identity card to:
      security@pokerstrategy.com
      Wealso require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you(e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out anyinformation not relevant for us).

Best regards,
      PatrickS

Ez után én elküldtem a dolgokat és ezt kaptam vissza:
      Jeff,
      17.07.09 16:15: Dear metamorf85,

Unfortunately we were not able to transfer your 50$ because the account name you specified does not exist.
      Please copy the correct account name into this ticket so I can correct it and reinitialize the transfer.

Best reg
    • soreee0202
      soreee0202
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.19, Hozzászólások: 6
      Metamorf85.
      Azt irták hogy nem helyes a Party poker neved amit beirtál itt az oldalon és arra kérnek hogy küld el a helyes Party Poker neved:) Szóval amit poker partyhoz irtál username-t az nem egyezzik azzal amit itt irtál be. Gondolom gyorsan irtál és elgépelted.
      (azthiszem) :)
      Üdv: soreee0202
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Azt írták vissza, hogy a név - amit beírtál a Party felhasználó nevedként - sajnos nem létezik.
      Légyszíves nézz utána a pontos nevednek, és írd meg a helyes nevet válaszként arra az üzenetre. Vedd figyelembe, hogy a kis-, és nagybetűk különbsége is számít.
    • metamorf85
      metamorf85
      Bronz
      Köszönöm bár egy valamit nem értek, ha tényleg az account name a felhaszn nevem akkor megszólításban miért azt írja?
      Mert a PartyP-nél is metamorf 85-tel vagyok be reggelve.
      Biztos hogy azt kéri??
      Nem a számla számot vagy valami ilyesmit ?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

Az üzenetben szereplő megszólításban a PokerStrategys neveden szólítanak, a Partys felhasználó neved természetesen ettől akár eltérő is lehet. Arra figyelj, hogy a kis-, és nagybetűk illetve a szóközök/egyéb karakterek is számítanak.
    • metamorf85
      metamorf85
      Bronz
      Sziasztok, köszönöm szépen mindenkinek a kedves segítséget, SIKERREL jártam, most utalták át a PartyP.-re a casht!!! :f_biggrin:
      Még egyszer köszi mindenkinek.
      Most már jöhetnek a milliók a bank rollal :f_biggrin: :s_evil: :s_cool:
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Sok szerencsét az asztaloknál! :f_wink:
    • Jolyo1982
      Jolyo1982
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.09, Hozzászólások: 270
      Sziasztok!
      lenne itt egy probléma, nem nagyon értem a helyzetet.
      Én már tag vagyok itt egy ideje, s tegnap v tegnap előtt az öregem is beregisztrált, erről a gépről amiről most írok.
      Minden frankó, segítettem neki a kvízben:) olyan termet választattam vele, ahol én már nem játszok, h ne legyen gubanc, sőt még csak a meghívást sem alkalmaztuk, h bele ne kössön a support, arról nem is beszélve, h én nem itt lakom, tehát nem is játszunk egy IP.-ről
      ennek ellenére az 50$ helyett -az adatainak fényképes igazolása után- ma reggel az fogadta, h deaktiválták a számláját.
      (azért írok helyette, mert a fórumhoz sem fér hozzá)
      De nem volt semmi válasz, h ez miért történt?!?!?!?!
      A nevünk egyezik, apa fiánál ez asszem nem egy nagy ördöngősség:) de ezen kívűl semmi más....ilyenkor mi van?
      Tőlem még anno regelésemkor nem kértek fényképet, egy nap alatt a titánon volt a pénz, de kérésre természetesen ezt is tudnám prezentálni...
      Kellene vmi infó
      (így is nehéz volt az öreget az online játékra rávenni, nem akarom, h csalódjon, mikor annyi jót meséltem rólatok:)

Please help!

(a felhasz nevén majdnem elfelejtettem: OldJoe)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Sajnos csak a support tud segíteni.
      Belépés nélkül kellene írni a segítség menüpont alatt található "űrlappal". A válasz emailben fog érkezni.
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű supportos kollégánk.
    • Jolyo1982
      Jolyo1982
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.09, Hozzászólások: 270
      akkor ezt vki lefordítaná nekem? csak egy gyenge 3as érettségiig jutottam angolból:D az ehhez kevés:)
      hálás lennék