Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25SH JJ

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $11,30
      Hero:
      $27,45
      CO:
      $14,30
      BU:
      $29,45

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with J:club: , J:diamond:
      MP2 raises to $0,50, Hero raises to $2,25, CO calls $2,25, BU raises to $8,00, 3 folds, Hero raises to $27,45 (All-In), CO folds, BU calls $19,45.

Flop: ($58,00) K:diamond: , 4:diamond: , 9:spade:
      Turn: ($58,00) 5:spade:
      River: ($58,00) 8:club: (2 players)

Final Pot: $58,00

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of jacks (Jc Jd)
      BU shows a pair of kings (Ad Ks)

BU wins with a pair of kings (Ad Ks)

BU naon aggro volt, egymás utáni handben 2szor sqeezelt, és egyébként is naon aggron játszott, egy ien arc ellen be lehet tolni stackért?
      Kb ien lapra raktam AK AQ vmien alacsonyabb pp.
  • 2 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      szerintem alkalmanként be lehet rakni... én is raktam már be 88al agro ellen... érdemes figyelni arra, legalábbis az én megfigyelésem szerint a 3,5-4x körül 4bet vagy 4-5szörös sqz általába nem kézbepár hanem csak AK AQ vagy valami geyngébb lap pl 1010
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Azért ez a sqz egy 3bet és egy 3bet coldcall után jött, ami elég nagy erőt mutat, én itt még ellene is dobnék egy JJ-t, mert maximum flip lesz. Egy TT-vel inkább setre húzna pozból, mert nagyon jó esélyeket kapna, és valószínű ki is lenne fizetve, ha betalálna. QQ+, AK lesz itt az esetek túlnyomó részében a range-e. A push és a fold kb azonos EV hosszútávon, de a push-al nagyon növeled a varianciát.