NL20 AJo

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $20,05
      CO:
      $20,00

0,1/0,2 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.65 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , J:club:
      MP3 folds, CO raises to $0,80, BU folds, Hero calls $0,70, BB folds.

Flop: ($1,80) 5:spade: , 4:club: , 2:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,80, Hero calls $1,80.

Turn: ($5,40) 4:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $5,40, Hero raises to $17,45 (All-In), CO raises to $17,40 (All-In).

River: ($40,25) 3:heart: (1 players)

Final Pot: $40,25

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a straight, five high (As Jc)
      CO shows two pairs, queens and fours (Qc Qh)

Hero wins with a straight, five high (As Jc)

nagyon nagy erőt mutat már floppon! amikor a read alapján over párja van akkor hoygan játszunk? turn donkbet all in? esetleg akkor tudja dobni v c/c ? vagy minden esetben c/r ?
  • 2 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha olyan a read-ed, hogy képes dobni itt overpárt, akkor jó a c/r, de a fishek sose fognak itt dobni egy JJ-AA lapot, ez a move inkább regek ellen működik, akik képesek dobni.

De pre vagy fold vagy 3bet OOP egy AJ-val, mert elég gyengén játszik postflop. Ha már csak callozol, akkor a floppon dobd el egy potbetre, mert csak egy gutshotod van, ami ha le is esik, nagyon átlátszó, hogy A-od van, és nem lesz kifizetve, úgyhogy az implikált esélyek is rosszak ebben a szituban.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      kösznöm a szakszerű választ... már sokszor irtad nekem hogy pre fold KQ AJ stb vagy 3bet AJvel, KQ úgy emlékszek nem irtad ezt...

akkor mégis mi legyen a cold call range OPP? pp-kkel nem szoktam, KQ, AJ, és multiway húzókkal A2s, 109s stb...

ha már KQ, AJse callozok akkor végülis vagy 3betelek v dobok témába (CC range 0 vakból )megy át az egész... rosszul látom? vagy valamit nem vettem figyelembe...

kösz