Nl600 Sh (3 handed)

• lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $636.75
      BB:
      $168.80
      Hero:
      $708.70

3/6 No-Limit Hold'em (3 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:club: , T:heart:
      Hero raises to $18.00, SB calls $15.00, BB calls $12.00.

Flop: ($54.00) T:diamond: , 3:diamond: , 6:spade: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $36.00, SB raises to $75.00, BB folds, Hero calls $39.00.

Turn: ($204.00) 3:spade: (2 players)
      SB bets $140.00, Hero raises to $615.70 (All-In)

játszana valaki itt máshogy?
  • 7 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      gondolkodó agro playerek ellen én mindig abból indulok ki (NL100 FR-en) hogy T csak gyengébb kickerrel van, a 3-as elég valószínűtlen, így maradt a 66-99, amiből 3-at verek, 1-t nem. No persze ilyenkor ált 66-ba nézek, és megyek a levesbe, de az NL100 és FR ugye.
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      66.
      én calloznék turnon és riveren betsizingtól függően döntenék.
      szerintem ha FDje van nagyobbat raisel flopon. miafasz ez a minréz.
      gyengébb T-k meg had nyomuljanak. ha vmi TJs- szerű lapja van amit kétlek h. oop becalloz, de mégis, akkor azt meg ugyis dobja a turn shovera ami nemjó nekünk.

(lino nézd meg plx amit közösseggin írtam! :f_ugly: )
    • lino5
      lino5
      Bronz
      megtaláltam, de nem tudom, hogy kell rá válaszolni, szóval leírom ide

magasabb limiten is sokkal agróbb a mezőny mint más termekben. ez annyit jelent, hogy sokkal nagyobb swingek lesznek, pont amiatt, mert ilyen AT szerű handekkel is broke kell menj sok esetben. meg kell szokni, hogy middle pairokkal is kell mondjuk egy secound barrelt adnod, mert itt kb mindenki secound barellezik. river donk push, busted draw-val a menő, de sok idióta a nuttal is így játszik, szóval tényleg mindenki mindig stackért játszik. ha választanom kéne akkor bwin természetesen. csak jót hallottam róla, meg sbala folyton olyan handeket postol, amiken kb mindig beszarok. tele van calling stationokkal, akik ellen nagyon durván lehet pluszolni. hogy miért maradtam itt? nemtom. lusta vagyok :D . meg már megszoktam a termet. 1.5 éve it tolom. bár most majdnem elmentem az új softver miatt, mert nagyon szar lett, de aztán most megint műxik az elefánt, szóval így már nem annyira gáz. tetszik a RB, meg az egyéb promói a tiltnek. mindig szép RB-et kapok. csakhát a többi reg is, így elég sok reg van, de amíg nyerek itt maradok
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      3 handedben nem igazán dobnék TPTK-t ez tuti. Sztem még a flop 3bet sem lenne rossz, de ez is jó.

Egyébként nem szoktad kiíratni a pre 3betet a HUD-dal?
    • lino5
      lino5
      Bronz
      de kiszoktam. nem ezek a statok vannak kint. nemtudom miért ezeket teszi be
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      ja ok :s_thumbsup:
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von sbala 3 handedben nem igazán dobnék TPTK-t ez tuti. Sztem még a flop 3bet sem lenne rossz, de ez is jó.
      egyetertek

teljesen jo a megjatszasod