Deaktiválás

• Karesz79
      Karesz79
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.13, Hozzászólások: 7
      Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy lehetséges az hogy már 3 barátom szerette volna megkapni a kezdő tőkét de mind a 3 deaktiválva lett. Mindegyikük egyedül csinált meg mindent, beküldték a fényképeket. Volt aki még a barát ajánlást sem használta és mégis deaktiválva lett. Plusz az üzenetükre még véletlenül sem válaszolnak. Kösz a válaszokat
  • 7 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

A PokerStrategy fenntartja a jogot, hogy eldöntse kinek ad kezdőtőkét és kinek nem.
      Hogy ki jogosult kezdőtőkére és ki nem, ezt minden esetben az ügyfélszolgálat mérlegeli.
      A deaktiválás pontos okait nekünk sem kötik az orrunkra, de nem hiszem, hogy bárkit is ok nélkül deaktiválnának.
    • lepkebank
      lepkebank
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.12, Hozzászólások: 25
      hali!
      hát már nem azért de öcsém is próbálta már megkapni a kezdőtőkét!
      apám megkapta ugy hogy még igazolnia sem kellett magát!!!pedig neki van egy csomo hitele meg mittomén.
      öcsém már 3x is regizett és mindegyket deaktiválták!!!sőt énis már egy hete várok a nagy semmire!
      jah és öcsém mind3x elküldte az igazolását fényképet csinált magáról a személyije számával amit közel sem kaphatnátok meg soha nem volt 1 ft tartozása se sehol és őt deaktiválják?!!!!
      hát mostmár biztosra mondom hogy csak a hasukra ütve csinálják ezt az egészet!
      ...remélem nálam is hasukra ütnek és beengednek és kapok kezdőtőkét hogy elkezdhessek játszani :)
      szerinted esélyes vagyok?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von lepkebank hali!
      hát már nem azért de öcsém is próbálta már megkapni a kezdőtőkét!
      apám megkapta ugy hogy még igazolnia sem kellett magát!!!pedig neki van egy csomo hitele meg mittomén.
      öcsém már 3x is regizett és mindegyket deaktiválták!!!sőt énis már egy hete várok a nagy semmire!
      jah és öcsém mind3x elküldte az igazolását fényképet csinált magáról a személyije számával amit közel sem kaphatnátok meg soha nem volt 1 ft tartozása se sehol és őt deaktiválják?!!!!
      hát mostmár biztosra mondom hogy csak a hasukra ütve csinálják ezt az egészet!
      ...remélem nálam is hasukra ütnek és beengednek és kapok kezdőtőkét hogy elkezdhessek játszani :)
      szerinted esélyes vagyok?

a kiemelt resz autofail.

innentol h nem egyik regisztraciojaval vartaki turelmesen es levelezte le a supportal, a tobbszoros regisztracioval azonnal megszegte a forum egyik es talan a legfontosabb szabalyat!!

1 ember csak 1 accountot csinalhat!!

es a tobb regisztracio egy haztartasbol is mas elbiralas, nekem azert is kellett leveleznem, mert a parommal ugyan masik cimre vagyunk bejelentve de egy helyrol hasznaljuk a ps-t.
    • lepkebank
      lepkebank
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.12, Hozzászólások: 25
      kivárta ő amig azt nem irták neki hogy deaktiválták...utána probálkozott még1x mert nem tudta mit rontott el de mind3x jol csinált mindent csak nem tetszett nekik!
      jah és mind3an egy haztartasbol netezünk...2 gépünk van most nem tudom mit néznek és hogy de akkor kell irnom valamit vagy engem is deaktiválnak majd mint az öcsémet?
      és ha kell akkor mit irjak?egy házból netezünk különböző a nevünk és mikor jön 50$?vagy mi?
      nemnagyon értem...
      jah és nem az a szabály hogy 1 ember 1 acc hanem hogy egy ember egyszer kaphat/kérhet kezdőtőkét!olvass utána!télleg...
      amugy már énis leveleztem mert már egy hete nem kapok semmit!
      és öcsém is irkált nekik angolul de ugyanugy deaktiválták...mit csináljon?
      és én:)
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von lepkebankjah és nem az a szabály hogy 1 ember 1 acc hanem hogy egy ember egyszer kaphat/kérhet kezdőtőkét!olvass utána!télleg...
      2.7-es pont mintha mást mondana, mint Te :rolleyes:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Az ügyfélszolgálat minden egyes esetet külön megvizsgál, és ennek eredményeképp dönt arról, hogy ki kaphat kezdőtőkét és ki nem. Őszintén, nem lennék meglepve, ha ezt a számlát az "öcséd" újabb próbálkozásának tekintené a support, és ezt a számlát is zárolnák. Mindenesetre ha ez történne, akkor arra kérnélek ne nyissatok több számlát itt nálunk, teljesen felesleges.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      nem az a szabaly, h egy kezdotoke, mert en pl kettot is kaptam ezzel az egyetlen egy accountal :)

ha az elsot deaktivaltak, azzal kellett volna tovabb probalkozni, mert sehol nem deaktivalnak regisztracios problema miatt. esetleg ugyanaz a neve mint apukadnak, de vannak az egy haztartasra szabalyok, ezeket mind meg lehetett volna beszelni a supportal, de sztem az ocsed 3, majd a te ujabb accod utan a support sztem nem fog semmit adni SZERINTEM
      es teljesen a sajat butasagotoknak koszonhetitek. en a szabalyokat az ELOTT szoktam elolvasni, h regisztralnek vhova :)

de majd egy moderator megadja a hivatalos valaszt.