Pontgyujtes

• 1022
      1022
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.17, Hozzászólások: 27
      Megkaptam az 50$-t , a PokerStars-on jatszom de igencsak lassan gyulnek azok a pontok ! Most 11$ minuszban vagyok de meg csak 39 FFP-t gyujtottem! Hogyan gyujtsek gyorsan tobb pontot ??? Ha tud valaki egy jo modszert segitsen . KOSZI !!!
  • 15 válasz
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Csodával:)

Viccet félretéve starson nagyon fukarul bánnak a pontokkal, legalábbis microlimiten, sztem állj rá a sitngokra, azoknak is a turbo válfajára, olvasgass sok itteni cikket róluk, aztán ahogy egyre magabiztosabban játszol egyre több asztalt nyiss meg. Ja és ha időd engedi, akkor inkább estefelé játssz.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Hát igen, tény hogy a Stars nem nagyon kedvez a microlimiteseknek.
      Valóban a SnG a legjobb, amivel a legtöbb pontot lehet ott gyűjteni.
    • 1022
      1022
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.17, Hozzászólások: 27
      Hol is olvasom el ezeket a cikkeket ?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      http://hu.pokerstrategy.com/strategy/sng/

http://hu.pokerstrategy.com/video/sng/
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 5.004
      Hello!
      Azt szeretném kérdezni, hogy több oldalon is játszok a 50 kezdőt a mansion poker-re kértem. A strategy pontokat csak ott gyűjthetem, ahová a kezdő tőkét kértem tehát a Mansionba?
      Vagy belehet valahogy állítani hogy a Pokerstarson és a Bwin-en és a Partypokeren játszott handjaim után is kapjam a pontokat?????
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      ja és a felhasználó nevem nem mindehol azonos!
      de az email címem, és az adtaim azok megegyeznek!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von BigSlick78 Hello!
      Azt szeretném kérdezni, hogy több oldalon is játszok a 50 kezdőt a mansion poker-re kértem. A strategy pontokat csak ott gyűjthetem, ahová a kezdő tőkét kértem tehát a Mansionba?
      Vagy belehet valahogy állítani hogy a Pokerstarson és a Bwin-en és a Partypokeren játszott handjaim után is kapjam a pontokat?????
      Üdv!

Több teremből is gyűjthetsz egyszerre Spket, de SPt csak olyan számla után tudunk jóváírni, ami hozzánk van bekötve.
      Ez alapesetben azt jelenti, hogy a mi leírásunk alapján készült a számla (ezeket a leírásokat megtalálod a pókertermek menüpontban)
      Illetve ott tudod megnézni, hogyha már van számlád, akkor az beköthető-e hozzánk. De sajnos általában nem az.
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      hali! kösz!
      amúgy a picsába ezzel a szarral!!!!
      mindegyikre ezt írja:
      Ha van számlád a PokerStarson, partypokeren, bwinen (mindegy, hogy valódi vagy játékpénzes számla) és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni. Válassz innen egy másik pókertermet: Ahhoz hogy pokerstrategyn felemelkedhessem normális vipszintre most kezdjek el megint szarakodni mikrolimiten a Mansion.-on?????
      Amikor a többi teremben komoly BR-em van???
      ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
      vagy nyomjak át oda lóvét a mansionba?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Akár át is rakhatsz pénzt a Mansionre (Vagy bármely terembe, ahol még nem vagy regisztrálva), akkor nem kell mikrolimitről indulnod, és élvezheted a Strategy pontokért kapható előnyöket.
      Illetve új terem esetén az FD bónuszt is.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Original von BigSlick78 hali! kösz!
      amúgy a ***** ezzel a szarral!!!!
      mindegyikre ezt írja:
      Ha van számlád a PokerStarson, partypokeren, bwinen (mindegy, hogy valódi vagy játékpénzes számla) és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni. Válassz innen egy másik pókertermet: Ahhoz hogy pokerstrategyn felemelkedhessem normális vipszintre most kezdjek el megint szarakodni mikrolimiten a Mansion.-on?????
      Amikor a többi teremben komoly BR-em van???
      ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
      vagy nyomjak át oda lóvét a mansionba?

Hihi, igen vagy nyomd át :D , olyan bonyolult lenne? :D
      Amúgy nem tudom mit csodálkoztok ezen. A PS szerződést kötött a termekkel. Azok a játékosok után kapnak csak pénzt, akiket ők toboroztak.
    • lepkebank
      lepkebank
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.12, Hozzászólások: 25
      a starson a legkönnyebb pontokat kijátszani...csak nekem azt mondták hogy oda nem tudják nekem elküldeni igy a partyra kértem.
      amugy a starson kaptam 2$-t és abbol csináltam 5 perc alatt 10 pontot a 100-ból!
      szoval elég könnyű!
      amugy a legegyszerűbb...mivel a leosztásokért kapsz pontot igy csak annyit kell tenned hogy a nagyvakokat ugye befizeted és talán nyersz vele viszont a többit egyszerüen csak dobod!nah persze ha jo lapod van nem érdemes eldobni ha nyerhetsz belőle!de télleg csak bubi pár fölött add meg!
      szigorú szabályok vannak rá de ez igy hosszu lenne leirni...
      én a partyn vacakolok és sok sikert mindenkinek!
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Original von lepkebank a starson a legkönnyebb pontokat kijátszani...csak nekem azt mondták hogy oda nem tudják nekem elküldeni igy a partyra kértem.
      amugy a starson kaptam 2$-t és abbol csináltam 5 perc alatt 10 pontot a 100-ból!
      szoval elég könnyű!
      amugy a legegyszerűbb...mivel a leosztásokért kapsz pontot igy csak annyit kell tenned hogy a nagyvakokat ugye befizeted és talán nyersz vele viszont a többit egyszerüen csak dobod!nah persze ha jo lapod van nem érdemes eldobni ha nyerhetsz belőle!de télleg csak bubi pár fölött add meg!
      Nem kért még fel a Pokerstrategy cikkírónak vagy videókészítőnek? Szólni fogok kisikének, mert ez egyszerűen fenomenális!
    • METALzx
      METALzx
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      Original von grimreaper00
      Original von lepkebank a starson a legkönnyebb pontokat kijátszani...csak nekem azt mondták hogy oda nem tudják nekem elküldeni igy a partyra kértem.
      szoval elég könnyű!
      Nem kért még fel a Pokerstrategy cikkírónak vagy videókészítőnek? Szólni fogok kisikének, mert ez egyszerűen fenomenális!
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Hello!

Tudnátok segíteni nekem abban, hogy hogyan tudok a Mansion pókerterembe a folyószámlámról pénzt átutalni?????
      A segítséget előre is Köszi
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Cashier / Deposit / Bank transfer opció (le kell görgetni az ablakot)/ Deposit gomb. Ezek után felugrik egy weboldal, ami tartalmazza a szükséges információkat. Azok alapján tudsz átutalni pénzt.
      Egy tanács: jóval egyszerűbb, ha Moneybookerst, Netellert, vagy bankkártyát használsz pénzmozgatáshoz.