Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl50 Sh Jj

• Csigazoli
      Csigazoli
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 644
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $51,45
      BB:
      $72,95
      Hero:
      $66,25
      MP3:
      $57,95
      CO:
      $67,45

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with J:spade: , J:club:
      Hero raises to $2,00, MP3 calls $2,00, CO calls $2,00, BU folds, SB calls $1,75, BB calls $1,50.

Flop: ($10,00) T:spade: , T:club: , 9:diamond: (5 players)
      SB checks, BB bets $1,50, Hero raises to $7,00, 2 folds, SB calls $7,00, BB folds.

Turn: ($25,50) 8:heart: (2 players)
      SB bets $0,50, Hero calls $0,50.

River: ($26,50) Q:spade: (2 players)
      SB bets $5,00, Hero raises to $25,00, SB raises to $41,95 (All-In), Hero calls $16,95.

Final Pot: $110,40

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a straight, queen high (Js Jc)
      SB shows a full-house, nines full of tens (9s 9h)

SB wins with a full-house, nines full of tens (9s 9h)

A Turn-ön inkább raise/fold-ot kellett volna játszanom? Az ilyen min. hívások (meg a flop hidegen megadás) általában erős lapot rejtenek,ezért adtam csak meg. Aztán a sorral már nem tudtam visszafogni magam. Hogyan kellett volna játszani, hogy nem bukjam el a teljes letétem?
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      riveren csak call, sokan lattatok floppon, konnyen lehet kint full
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Örülök, hogy látlak :) Már azt hittem elvesztél.

A turnig valószínűleg én is így játszom, de ha jobban megnézed a handet, akkor elgondolkodtató, hogy mivel játszik így SB, aki csak 18%-ban megy el a SD-ig és elég agresszív.
      Egyrészről az ilyen agresszív játékosok sokszor pont a nuttal játszanak ilyen félénken, mert félnek, hogy nem fizetik ki őket, vagy talán pont ezzel akarnak blöfföt előidézni.
      Másrészről, ha kézskálát akarnunk neki adni, akkor nincs nehéz dolgunk. A flop után én Tx vagy 99-et adok a kezébe. A baj csak az, hogy a Tx-hez túl sok lap megérkezett, így gyakorlatilag nem túl sok olyan kéz marad, amit versz és még adna egy river emelést.

Ahogy vanyas is mondja, én is a call mellett döntenék.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

pborisz elég jól leírta a szitut, úgyhogy river call egyértelműen.