kifizetés Pacific

• 6 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Összesen 5000$ tétet kell megtenned, ez nagyjából 500 Status pont (magyarul TP), de ezt csak akkor lehet így számolni, ha csak cashgame-t játszol, versenyeket és SnG-kat nem. Ez azt jelenti, hogy mondjuk 1000db olyan leosztás, ahol te 5$-t tettél a potba, vagy mondjuk 2500 olyan, ahol te 2$-t tettél a potba. Ha pontosan tudni akarod, mennyi hiányzik még az 5000$-hoz, akkor a Pacific supportól tudod megkérdezni.
    • borboy
      borboy
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.15, Hozzászólások: 5
      köszi, hát ez nem kevés. Határidő is van hozzá?
    • senortunya
      senortunya
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 76
      szia. én azt szeretném kérdezni, hogy :

1. 888 Pokeren a Tp pontokat azt minden hónapban át kellene váltani, mert különben elvész? mert nekem most valami miatt nem jelenik meg.

2. Nekem kb. 420000 Tp pontom, ezt cash game-ből meg sit n gokon szereztem, meg egy két versenyen. olvastam, hogy mennyi felett lehet kiutalni a kezdőtőkét. most ami a kezdtőke felett van összeg, azt ki lehet utaltatni?

3.olvastam ezt a top250 játékot, hogy ki mennyi sp szerzett. erre külön nem kell nevezni, ugye? hanem csak gyűjtögetni kell szorgalmasan a pontokat?:D

Előre is köszönöm szépen.
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      Original von senortunya szia. én azt szeretném kérdezni, hogy :

1. 888 Pokeren a Tp pontokat azt minden hónapban át kellene váltani, mert különben elvész? mert nekem most valami miatt nem jelenik meg.

2. Nekem kb. 420000 Tp pontom, ezt cash game-ből meg sit n gokon szereztem, meg egy két versenyen. olvastam, hogy mennyi felett lehet kiutalni a kezdőtőkét. most ami a kezdtőke felett van összeg, azt ki lehet utaltatni?

3.olvastam ezt a top250 játékot, hogy ki mennyi sp szerzett. erre külön nem kell nevezni, ugye? hanem csak gyűjtögetni kell szorgalmasan a pontokat?:D

Előre is köszönöm szépen.
      420.000 TP???? Tehát kb. 210K $ raket termeltél? :s_biggrin:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

1. Egyelőre sajnos nem tudjuk miért tűntek el a pontok, mindenkinek eltűnt.
      2. tudtommal csak akkor ha megvan az 5000$ tét. Viszont már hallottam olyat is, hogy ki lehet. Meg kell kérdezni a Paci supportot.
      3. Igen, erre nem kell nevezni. Van TOP10 kimondottan a magyar játékosoknak, havonta 1750$ értékben.
    • senortunya
      senortunya
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 76
      Szia. kaptam egy emailt, hogy megszereztem egy bónuszt. és hogy a kifizetés minden héten hétfőn van. akkor most ez azt jelenti, hogy megkaptam az 50 dollár kezdőtőkét, és ami felette van azt ki lehet fizettetni?
      előre is kösz.

u.i.:eddig megszerzett Tp mennyiség és és az Ön Tp mennyisége közt mi a különbség? látom a különbséget, de mi a gyakorlati haszna?