pp azt akarja hivjam fel, de nem tudok angolul

• kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      es nincs senki aki kozelemben akit igy megkerhetnek... mit lehet tenni?

azt mondjak ez nem jo emailban -.-

nem tudom mit nem lehet megbeszelni emailben amit telefonon igen, na mind1

vkinek vmi otlete?

sztetek remesen gyenge angollal van ertelme hivni oket?
  • 13 válasz
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Miért akarják, hogy telefonálj?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Original von Tammmasss Miért akarják, hogy telefonálj?

mert a paromnak nagyon regen volt egy pp accja es szeretne ujra hasznalni .

egyszer megkerdeztem toluk, h mit tehet ezugyben (email mas, nem emlekszik a flehasznalonevre sem jelszora)

azt montak kuldjunk emailt az adatokkal.
      a parom emailcimerol az automata rendszer elutasitotta a mailt mert azt irtah nem erzekelt ilyen regisztralt emailcimet, eloszor regisztraljon -.-

na most ez autofail, mert pont a dupla regisztraciot akarjuk elkerulni.

akkor kuldtunk az enyemrol mert nekem van, direkt ugy kuldtem, h amit irtak h irjunk mail szal a regi levelet replyztem, h tudjak mirol van szo, sot nem kertek de meg a szemelyi masolatat is bekuldtem a levelben, erre egy olyan uzenet jon, h hivjam fel oket, mert ezt nem lehet telefonon intezni.

felhivtak, de a vonal megszakad par masodiperc utan, azota semmi. vissza kene hivnom oket de nem ertem mit pofaznak.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Írj nekik egy emailt, hogy pocsék angolod van, és nem érted hogy mit mondanak telefonba. Írd le nekik mégegyszer a másik számla ismert dolgait (név, cím...) a hivatalos adatok mellé mellékelj újra okmányfotókat. Én a helyedben vissza nem hívnám őket, először is mert k*rva sokba kerül, másodszor meg nem csak a ti érdeketek, hogy aktiválják a számlát újra.

Egyébként meg nézd át a PartyPoker feltételeit, nekem úgy rémlik van benne egy olyan pont, hogyha X ideig nem használod a számlád, akkor megszüntetik.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      ez tobb email remelem jol olvashato h kulonul el...

ez az amit leveleztunk es erre jott a valasz h hivjam fel oket.
      azt irja ingyenesen hivhato!

2009/7/22 Brigitta Kis <nemmondommeg@gmail.com> his name: az o neve his new email: asdasd birthday: asdasd addres: asdasd city: asdasd zip: asdasd Hungary i send his personalidentify card he use not his account sience 1.5 years ago... sry for my bad english, can i talk with support on my language? 2009/7/6 info@partypoker.com <info@partypoker.com> Dear xy, Thank you for contacting Customer Service. Let me first just tell you that with the e-mail address you're writing us from I could locate a fully functional real money account with an available balance of xxx.x USD. Now regarding your question basically best will be if your friend manages to retrieve his old account and converts this one into a real money one by depositing. It might turn out that this is not so easy but however, in both cases in order for us to be able to assist him further please advise him to e-mail us giving us all details regarding his old account that he can remember plus his personal data such as names and date of birth in case he has been registered with the Cashier. After we assist him and you both have functional real money accounts you will be able to play with them with no problems. Let me just tell you that if you're using the same IP address you will not be allowed to take a seat on the same table simultaneously. If you have further questions please do not hesitate to contact us. We are available 24/7 to assist you. Thank you for choosing us as your online gaming site. Best regards, Milena, PartyPoker.com Customer Service Have Fun and Gamble Responsibly ============================================================================ Original Message Follows: ------------------------ Dear Support, I am currently playing on PartyPoker, and my partner, who had there an account years ag and never had played in real money, only game chips, would like to play there aswell. His account name, password and e-mail is long missing. He would like to open a new account, but we have two questions beforehand. Long time ago he had an account there and now I am playing on one, which I use on a regular basis. Coud that conclude in a problem? The other question: Could my partner retrieve his old account, or register a new one, if there had never been real money on the account? Naturally his personal data havent changed, we could provide that if needed. If he registers a new one, are there any other restrictions apart from both of us playing at the same time? I would like to thank your help in advance. Best regards, xy

eza hivjam fel oket email:

Dear Player, Thank you for contacting us. The issues that you have cannot be resolved via email. Please call us at your earliest convenience. You can call us at the numbers mentioned below or reply back with a convenient time and we will call you. We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you. Sincerely, Ravi Credit Team Pay-Pro @pay-pro.com">ts@pay-pro.com efax@pay-pro.com (for documents) Toll Free Phone *: 00-800-9000-8282, Fax: 00-800-0082-8282 *Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, France, Germany, Hungary, Italy, Ireland, Latvia, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and UK.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Sztem csak elbeszéltek egymás mellett. Nekik az email címre, a felhasználónévre, és a személyes adatokra van szükségük, amikkel regelve lett a számla (nem tudom már partyn hogy van, de ha csak játékpénzben játszott, akkor lehet nem is kellett megadni olyat mint cím...stb, mindegy azért küld el)

Anno nekem volt egy hasonló mizériám bwinnel, nekik a felhasználónévre vagy a regelt emailre volt szükségük a személyes adataimon túl, hogy újra használhassam a számlám. Az egyiket kotorjátok elő, még akkor is, ha azt az emailt, már nem használja.

Írj még egy emailt, aztán ha arra is az a válasz, hogy hívd őket, akkor kérj meg vmi barátot aki tud angolul, hogy beszéljen helyettetek telefonon.
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      hm.. PP-n nincs magyar ügyfélszolgálat?
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.822
      Hali

Nekem is kellett velük beszélnem, megkértem egy haverom aki tudott angolul.
      Arra figyelj, hogy először küldj nekik egy emailt, a haver adataival és hogy felhatalmazod, hogy helyetted beszéljen, különben nem fogadják el, hogy más beszél helyetted!
      GL
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Én úgy emlékeztem van, de honlapjukon én se találtam csak egy egységes telefonszámot, bár lehet, hogy azon belül lehet vmi magyar melléket kérni.

Estefelé szokott fellépni msnre egy PP-n járatos ismerősöm, ha addig még aktuális a kérdés, akkor megtudakolom tőle, hogy van-e vmi magyar elérhetőség.
    • kis19
      kis19
      Bronz
      kozben volt a paromnak egy jo otlete, mivel a partyn csak emailcim kell az elfelejtett jelszohoz, igy lekrealta az osszes regi emailcimet ujra, amiket inaktivitas miatt mar mind toroltek, es ha rossz emailt ir be akkor kiirja h nincs ilyen a partypoker rendszereben...

negyedik probalkozasra sikerult kilottozni milyen emaillal regelt regen...

sztetek fel kell oket hivni, h megoldodott, vagy hagyjam a fenebe? nem akarom h kesobb akadekoskodjanak az adatok miatt...

egyebkent ez a megoldas elobb is eszunkbe juthatott volna... sokkkal egyszerubb lett volna az egesz.

/e nem jon a mail... remelem nem baj h vipmailes indanyavaja, ami nagyon gagyi, de remelem nem ezzel lesz a gond, mert ha nem kapom meg a levelet megorulok... direkt kulon engedelyeztem mindenfele spamot es kulon engedelyeztem a partypokertol jovo leveleket. noha egy normalis szolgaltato amugy sem blokkolna
    • kis19
      kis19
      Bronz
      na ez sem jott ossze, vegul felhivtam oket, nagy nehezen sikerult a csajjal megdumalni, h mit akarok, es a vege azt lett, h csinaljunk neki uj accountot,

ez igy vegulis jobb, mert indulhat a new player freerollokon, ahol eleg szep nyeremenyek vannak a partyn, bekotheti a pshez, es meg a first deposit bonusszal is elhetunk.. ugyhogy vegulis a legjobb megoldas szuletett :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szuper, örülök hogy sikerült, és köszi a visszajelzést! :f_smile:
    • kis19
      kis19
      Bronz
      nem tudom mire mesz ezugyben a visszajelzessel, de szivesen :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      :s_smile:

Nagyon egyszerű. ;)
      Ha legközelebb valaki hasonló cipőben jár, akkor tudom biztatni, hogy ne adja fel, mert már másnak is összejött. :s_cool: