Ne várd az 50 USD-t

• kairos5912
      kairos5912
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.28, Hozzászólások: 3
      n 5. hónapja nem kapom meg az 50 USD-t. Állitólag csak 10-15% kapja meg, és bejáratott kifogások vannak: szabadság, email elkeveredés, rossz adatszolgáltatás, szigorú ellenőrzés stb. Ha megkapod, 8%, hogy sikeresen használod, és utána 17%-ban tudod a feltételeiket teljesiteni. Úgyhogx senki ne tápláljon nagy és hiú reményeket az 50 USD-vel kapcsolatban. Ez nekik több milliószor 50 USD lenne !

Ami pedig a póker-statisztikát illeti: 0,28% esélyed van, hogy nem veszited el az összes befizetésedet, 0,039%-ban fogsz pár dolláros plusszban maradni, és 0,0168% az esélyed, hogy rendszeres jövedelem-kiegészitést jelent majd számodra a póker (vagyis minden 5950. személy). A fő baj az, hogy még akkor is vesztes leszel, ha hónapokig érzed úgy, hogy játékod kiegyenlitett, csak éppen még nem fordult nyerőbe: ez esetben ui. a póker-üzemeltető jutaléka emészti fel tőkédet.

Annak is van matematikai valószinűsége, hogy meggazdagszol, sőt annak is, hogy dollármilliókat nyersz. Ezek azonban olyan kicsi valószinűségek, hogy a hétköznapi életben értelmezhetetlenek. Ennek ellenére a póker jó kikapcsolódás.

És ne feledd: ha 200 USD-ből elvesztel 100 USD-t, akkor csak 50%-át vesztetted el a tőkédnek. Hogy ezt jóvá tedd, és újra 200 USD-d legyen - már 100%-ot kell visszanyerned ! Te is érzed: megduplázni egy tőkét SOKKAL nehezebb, mint a felét elveszteni. Pedig adott esetben mindkét összeg: 100 USD. Innen ered a szólás is: a lejtőn nincs megállás.
  • 75 válasz
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Hey, napra pontosan pont két évvel utánam regeltél :f_cool:

Erre írnék egy hosszút, ha nem menne közben 6 asztal PLO, így inkább leggyorsabb moderátor válasza +1 ^^
    • Banyek22
      Banyek22
      Arany
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.780
      Nice job man (amugy ezeket a "statisztikákat" honnan szedted?) :s_thumbsup:
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia kairos5912,

Ha megengeded, akkor idézek két üzenetet az ügyfélszolgálattól:

14.06.2009 - 15:33:31 Dear kairos5912, We asked for a scanned copy for your identity card via email which we have not received yet. Please send a scanned copy of your identity card to: security@pokerstrategy.com Wealso require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you(e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out anyinformation not relevant for us). Best regards, Jeff

Utolsó üzenet:

15.06.2009 - 11:25:15 . Dear kairos5912, I'm sorry but we did not receive any emails from you, yet. Please make sure you send it from the email address you have registered here, which is: "drkairos@gmail.hu" Best regards, Jeff

Nem tudom, hogy eleget tettél-e a kérésüknek, de ha nem, akkor valóban nem érkezik meg. Ha igen, akkor válaszolj az üzenetre, hogy elküldtél minden szükséges papírt ;)

A valószószínüségekről csak annyit, hogy ha nem tanulsz, nem képzed folyamatosan magad (olvasás, cikkek, elemzés, videók stb. stb. stb.), akkor tényleg nagy valószínűséggel elveszítesz mindent.

Üdv.
      kisike
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Biztos tök profik ezek a számítások, én csak egy valamit nem értek.
      2009.05.28. óta hogyan telhetett el 5 hónap... ?(
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Mi a fene, vége a nyári ovinak?
    • bundasbandi
      bundasbandi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 196
      mindenki megkapja a lét,de ha téged érdekelne a poker biztos nem vártál volna 5 hónapot rá:D
    • csabesz73
      csabesz73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.04, Hozzászólások: 334
      Ezek szerint én mocskos szerencsés vagyok mert először is megkaptam az 50 $-t ( a szerencsés 15% mondhatnám a krémbe kerültem) aztán nem veszítettem el tehát bekerültem a krémek krémjébe (a 8%-ba ami gyakorlatilag az eredeti 100 %-nak kb. 1 %-a) a 17%-nál nem igazán tudom milyen feltételekre gondolsz, tehát azt lehet hogy nem tudom teljesíteni.
      A pokerrel kapcsolatos statisztikákat nem tudom honnan vetted lehet hogy így van de azzal nincs is bajom hogy csak 0.039% marad pluszban, képzeld el ha 30% maradna. Ki a tökömtől nyerném akkor el a pénzt. :)
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      ááááá :s_cry:
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      ilyen ez a póker, itt se nyerhet mindenki :s_grin:
    • FishermansFriend
      FishermansFriend
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.19, Hozzászólások: 5.637
      0,28% esélyed van, hogy nem veszited el az összes befizetésedet, 0,039%-ban fogsz pár dolláros plusszban maradni, és 0,0168% az esélyed, hogy rendszeres jövedelem-kiegészitést jelent majd számodra a póker (vagyis minden 5950. személy).
      a statisztikák 72,328%-a hasraütésszerűen készül.

a napi bónusz kérdés: ha 8%-ban sikeresen használod de csak 0,28%-ban nem veszted el az összes pénzedet, akkor a maradék 7,72%-ban hány fekete lyukat teremtettél?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      az ilyeneknek lehetne egy kulon topic :D tok viccesek

38.6% rohogne rajta 1.234% nem magyar tevedne az oldalra
      5%ban hasonlo gyengeelmeju aki belemegy a hulyesegbe
      54.567%ban megmosolyognak 10.001% meg nem nezne meg
      es 0.0001%(1 szemely) fel lenne haborodva
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Sajnos ez így van. Mind tudjuk, hogy a póker csak egy szerencsejáték, pokerstrategy pedig egy összeesküvés elmélet. Nem is létezik. Ahogy én sem...
    • Ametisztfish
      Ametisztfish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 12
      Megérte elolvasnom ezt kis "humor-bonbont"!
      Vidáman indul a napom! :f_thumbsup:
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      kairos5912 megmondom őszintén te vagy a legostobább ember azok közül akik hasonló problémával nyitnak topicot. és még kocka is vagy. éshát kockának, meg ostobának is lenni együtt... hááát... elég gáz :D
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      A nyitó hozzászólás meglehetősen LOL, ami elgondolkoztató, az a feltett kérdés

Original von FishermansFrienda napi bónusz kérdés: ha 8%-ban sikeresen használod de csak 0,28%-ban nem veszted el az összes pénzedet, akkor a maradék 7,72%-ban hány fekete lyukat teremtettél?
      A válaszhoz szükséges lenne pl, hogy mekkora a kérdéses időintervallum. Na meg persze, a kérdéses fekete lyuk a közhiedelemben elterjedt csillágaszati fogalom-e, vagy netán más ;)
      Ha a csillagászati fogalom, és a kérdéses időtartam 1 holdhónap, akkor megközelítőleg 0,88 a válasz :)
    • Jirzsi
      Jirzsi
      Arany
      Regisztrált: 2007.08.02, Hozzászólások: 2.215
      A statisztikák és az összeesküvés-elmélet alapján kidobott pénz lenne az 50 dolcsi...
    • ojji
      ojji
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.20, Hozzászólások: 38
      Ez a topic 90%-ban hulyeseg, 100%-ban _GARANTALT_ vicces ahogy a topicnyito is. :)
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Original von kairos5912 Állitólag csak 10-15% kapja meg, és bejáratott kifogások vannak: szabadság, email elkeveredés, rossz adatszolgáltatás, szigorú ellenőrzés stb. Ha megkapod, 8%, hogy sikeresen használod, és utána 17%-ban tudod a feltételeiket teljesiteni.
      Az annyit tesz, hogy benne vagyok a 0,0002%-ban (minden 500k. ember). :s_cool:
    • Nyuszika1984
      Nyuszika1984
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 1.131
      Akkor én is elég mázlista lehetek, mert megkaptam a kezdőtőkét és még csak el sem buktam, sőt még nyertem is hozzá:D
      már 600$ fölött van a rollom:D