Bonus,Bonus,és ismééét bonus

• wttomi
      wttomi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.08, Hozzászólások: 643
      Sziasztok már írtam 1 szer,kitöltöttem a kvízt,elküldtem az igazolványaim másolatát,és nem történt semmi.....ekkor azt tanácsoltátok hogy a külföldi email címre küldjem el ugyanezeket!!! Megtettem írtam nekik levelet!5 ször!!!!A levelemben leírtam hogy megvan a kvíz,itt van a személyim,a bankkártyám,és a lakcímkártyám elő,és hátlapja,és nem értem mi hiányzik még?!!!Erre ők visszaküldtek 5 ször 1 automata levelet,hogy hiányoznak a másolatok,és képek!Erre leírtam nekik 5. levelemben hogy légyszi írjátok már meg mi hiányzik pontosan.....és erre visszakaptam ugyanazt az automata levelet,amiben leírják h kell személyi,lakcím és bankkártya másolat,(amit már 4szer elküldtem:D ).....ez már elkeserítő aki tud segíteni kérm szépen tegye meg!:) köszi sziasztok
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Ok, akkor vegyük sorra.

Gondolom akkor így nem arról az email címről küldted, amivel itt nálunk regisztráltál.
      Beleírtad az emailbe, hogy mi az itteni (pokerstrategys) felhasználó neved ?
      Enélkül sajnos nem tudják azonosítani, hogy kitől érkezett az email.

Olyan képet nem kértek véletlenül, hogy a személyit tartsd az arcod mellett ?
      Az elszaporodott visszaélések miatt gyakran már kérnek egy olyan képet is a másolatok mellé.
      Ha kérték ezt is, és ilyet nem küldtél el, akkor ez is lehet a probléma.
    • Lui83
      Lui83
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.29, Hozzászólások: 3
      Nekem is megvolt már minden.Sikeres kviz kitoltes,aztan szamla keszites,es fenykep elkuldes(igazolvannyal),aztan mar csak ket napot kellett varnom,de addig jatszhatok jatekzsetonokkalsmile Ez egy hete törtent... Valaki tud segiteni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Egy kérdést elég egy helyre feltenned... :f_ugly:
      Már két helyre írtam neked választ! Attól hogy több helyre is beírod, még nem fogsz előbb választ kapni...