Második kezdőtőke partypoker-re

• csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.955
      Üdv! Kaptam ma egy levelet, hogy kapok még egy kezdőtőkét csak regisztrálnom kell a partypoker-re. Meg is csináltam mindent, jött egy 1$-os befizetés is és olvastam hogy azzal kell aktiválni a többi 49$-t. Ott is van az aktív bónuszok között, de nem találok olyan gombot vagy bármit ami aktiválná vagy arra lenne alkalmas. Tudnátok ebben kicsit segíteni? Köszönöm szépen előre is!
  • 33 válasz
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Játékkal tudod aktiválni. Aktiválás=tied az egész, akár ki is veheted.
      De már most is használhatod az egész 50$t.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Igen, ellenőrizd le légyszi, hogy tudod-e játékra használni mind az 50$-t, és kérnék erről egy visszajelzést.

Köszi! :f_smile:
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Köszönöm a gyors választ! De úgy van, hogy a felhasználható az 1,01$ és a feltételes 49$ és vhol úgy olvastam egyszer vagy is úgy rémlik, hogy ha az bármikor 1$ alá esik akkor nem kapom meg (lehet félre értettem). Vagy ami úgy van írva hogy feltételes azzal is már játszhatok? Bocsi, a kicsit érthetetlen vagyok.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Igen, elvileg lehet használni.
      Amikor nyersz, az az 1$-hoz adódik hozzá, viszont amikor vesztesz, azt a feltételesből vonják le.

Amire oda kell figyelni :

1. 90 napod van arra, hogy 300 Party pontot szerezz máskülönben a kezdőtőkét levonják. 300 Party pontot követően tiéd a pénz és ki is veheted azt.

2. Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

3. Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha mégis megtörténne véletlenül, akkor jelentkezzél - miután kijátszottad a 300 Party pontodat - az ügyfélszolgálatnál. Ők majd a PartyPokerhez fordulnak és visszaállítják a bónuszt.
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Igen, tudom használni! Köszönök szépen mindent! További szép napot!
    • chathan
      chathan
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 816
      Sziasztok! A következő emailt kaptam az imént a pokerstrategytől!

"Szia chathan,

Már tapasztalt pókerjátékos vagy, és már jó ideje PokerStrategy tag ? ezért abba a ?tesztcsoportunkba? tartozol, akiknek második 50$ kezdőtőkét akarunk ajándékozni a PartyPoker termébe.

Az $50 + $100 bónuszt feltételek nélkül kapod meg ? neked magadnak semmit nem kell befizetned, és nem kell kvízt sem kitöltened.

Amit tenned kell, mindössze annyi, hogy oldalunkon keresztül regisztrálj a PartyPoker termébe, majd írd be a számlád nevét a PokerStrategy profilodba ? ezután átutaljuk neked a kezdőtőkét, amilyen gyorsan csak lehetséges!

A PartyPoker-re történő regisztrációhoz itt minden információt megtalálsz:
      http://hu.pokerstrategy.com/bonus/detail/908

Fontos, hogy a "PS150" bónuszkóddal regisztrálj a PartyPoker-re, mert különben nem tudjuk átutalni a pénzedet!

Üdvözlettel,

A PokerStrategy csapat"

Nagyon megörültem ennek a hírnek. De viszont van 1 problémám. Valamikor regizztem a partypokerra, de ha jól emlékszem csak játékpénzes számlám volt. Így is érvényes a kezdő bónusz?
      +még nekem az lenne a kérdésem h ezzel elavul az első a titan pokeres számlám?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Elvileg minden gond nélkül nyithatsz új számlát a leírásunk alapján, ha eddig csak játékpénzes számlád volt. (Azaz nem adtad meg az adataidat)

Ha azonban szoktad használni azt a számlát, (azaz nem mondjuk X hónapja léptél be utoljára), akkor azt javaslom, írj egy mailt a party supportnak, hogy zárják be a játékpénzes számládat. Elsőre nem fogják megtenni, hanem küldenek valami promóciós levelet, úgyhogy újra meg kell őket kérni, ha ez kész, akkor nyisd meg az új számlát.

A titános számlád is megmarad. Arról is tudsz majd SP-kat gyűjteni.
    • vognes
      vognes
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 7
      hali
      én is kaptam 1 ilyen üzenetet.
      a full tilten buktam el az 50$-t és a partyra kapnám meg az újat csak ott van már a családból másnak pénzes számlája
      az nem gáz?
      a full tiltre nem kérhetném újra?( esetleg):)
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      nem baj ha a csaladbol van masnak accja a partyn! a fulltiltre pedig meginn nem kerheted mert ez kezdotoke egyszer adjak ugyanabba a terembe csak!
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      azért ilyenkor nem árt felvenni a party ügyfélszolgálatával a kapcsolatot, mielőtt még zárolják a számlákat.
    • vognes
      vognes
      Bronz
      partyn van magyar ügyfélszolgálat?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Egyes visszajelzések szerint már van magyar nyelvű Ügyfélszolgálatuk.
    • vognes
      vognes
      Bronz
      köszi szépen, megnézem a party oldalán...
    • Tibalc
      Tibalc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.03, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!

A mennyasszonyom is kapott második kezdőtőkét a partyra, meg is csinálta az accountot a partyn, csak annyi volt a gond (hogy az én gépemen csinálta, mert az ővé vírusos már egy ideje), hogy a pokerstrategyről én nem voltam kijelentkezve, és a számlanevet, amit magának készített azt az én Pokerstrategy profilomba írta be. Na itt mit lehet csinálni? MErt már írt a supportnak is, meg egy másik partys fórumba, de értelmes választ nem kapott Kicsit nagyon mérges lett, részben rám is... :s_cry:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Tibalc Sziasztok!

A mennyasszonyom is kapott második kezdőtőkét a partyra, meg is csinálta az accountot a partyn, csak annyi volt a gond (hogy az én gépemen csinálta, mert az ővé vírusos már egy ideje), hogy a pokerstrategyről én nem voltam kijelentkezve, és a számlanevet, amit magának készített azt az én Pokerstrategy profilomba írta be. Na itt mit lehet csinálni? MErt már írt a supportnak is, meg egy másik partys fórumba, de értelmes választ nem kapott Kicsit nagyon mérges lett, részben rám is... :s_cry:
      Üdv!

Belép a sajátjába, és beírja a nevet ennyi.
      Ha meg te akarsz PPs számlát a jövőben, írsz a supportnak, hogy véletlenül korábban beírtad egy másik terembeli nevedet oda. Vagy mondasz valamit, hogy javítsák ki.
    • Tibalc
      Tibalc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.03, Hozzászólások: 236
      Szia Valezius!

Köszi a választ. Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy neki meg azt írja ki, mikor be akarja írni a sajátjába, hogy ez a számlanév már használatban van és nem engedi neki beírni (gondolom, mert hozzám van beírva).
    • DenisTheACE
      DenisTheACE
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.02, Hozzászólások: 87
      en is akarok kapni 2. kezdotoket....kinek szoljak???de en a partyra kertem eredetileg is. az baj ugye......:( utalhatnatok mondjuk a Mansionra. kiprobalnam magam ott is.....koszi....(bar sztem ugysem kapok semmit:( )
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Tibalc Szia Valezius!

Köszi a választ. Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy neki meg azt írja ki, mikor be akarja írni a sajátjába, hogy ez a számlanév már használatban van és nem engedi neki beírni (gondolom, mert hozzám van beírva).
      Helló!

Ezt nem tudtam, hát érdekes.
      Akkor írj a supportnak, hogy véletlenül hozzád volt belépve és a tiedbe írta be, ezért jó lenne, ha kiszednék onnan. Utána már ő be tudja írni a sajátjába, minden bizonnyal.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von DenisTheACE en is akarok kapni 2. kezdotoket....kinek szoljak???de en a partyra kertem eredetileg is. az baj ugye......:( utalhatnatok mondjuk a Mansionra. kiprobalnam magam ott is.....koszi....(bar sztem ugysem kapok semmit:( )
      Helló!

sajnos csak az kap, akit kisorsolunk, külön nem lehet kérni.
    • 1
    • 2